Wyjazd incentive na Grenlandię

Incentive Travel na Grenlandię

Grenlandia_wyjazdy_incentive
Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Kopenhagi.
Lot z Kopenhagi do Kangerlussuaq-Ilulissat. Na lotnisku przywitanie przez lokalnego przewodnika i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu Arctic i krótkie spotkanie powitalne.
Po tym spacer po mieście Ilulissat z przewodnikiem , który opowiada o jego historii. Odwiedzimy starą część miasta i zobaczymy budynki pochodzące z samego początku duńskiej stacji handlowej, ruchliwy port rybacki, stary kościół i muzeum (nie będzie czasu na zwiedzanie muzeum - jednak można to zrobić na własną rękę podczas jednego z wolnych popołudni).
Dzień kończy się powitalną kolację.
Dzień 2:
Po śniadaniu w hotelu, grupa udaje się na wędrówkę (łatwa trasa, każdy może wziąć udział), na brzeg lodowego fiordu i eskimoskich ruiny Sermermiut. Jest to piękny spacer wzdłuż oznaczonego przez UNESCO lodowego fiordu Ilulissat do Sermermiut, gdzie ślady po 3 dawnych kulturach Eskimosów nadal są widoczne. Sermermiut jest żyzną doliną zaraz przy lodowym fiordzie. W zależności od pory roku można podziwiać kwiaty, jak również fantastyczne góry lodowe.
Po powrocie z wędrówki czas na obiad, który będzie serwowany w hotelu.
W godzinach popołudniowych popłyniemy na rejs do ujścia lodowych fiordów, co jest absolutnie wspaniałym przeżyciem.
Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji.
Dzień 3:
Rano śniadanie w hotelu. Następnie wybierzemy się na wycieczkę poza miasto Ilulissat. Czekają na nas zaprzęgi psich sań, które zabiorą nas na przejażdżkę w góry poza miasto (proszę zwrócić uwagę, że trasa tej wycieczki waha się w zależności od warunków pogodowych). Podczas wycieczki będziemy mieli serwowany obiad, a popołudniu po powrocie czas wolny na zwiedzanie miasta na własną rękę.
Wieczorem pożegnalna kolacja w hotelu.
Dzień 4:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko Kangerlussuaq na przelot do Kopenhagi i do Warszawy


CENA OBEJMUJE:

- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- opiekę lokalnego przewodnika
- 3 noclegi
- wyżywienie zgodnie z programem
- program zwiedzania

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.