Wyjazd incentive do Argentyny

Incentive Travel do Argentyny

Argentyna_wyjazdy_incentive

Dzień 1: BUENOS AIRES
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Argentyny. Przylot do Buenos Aires.
Transfer do hotelu Elevage z przewodnikiem.
Półdniowe zwiedzanie BUENOS AIRES z lunchem (bez napoi) i przewodnikiem. Czas trwania 5 godz.
Podczas tej wycieczki zapoznamy się z Buenos Aires zwracając uwagę na główne atrakcje miasta. Wśród nich zobaczymy główny plac Plaza de Mayo w otoczeniu Casa Rosada (siedziba Kancelarii Prezydenta), Cabildo (Kolonialny Ratusz) i katedrę. Odbędziemy również przejazd przez urokliwe uliczki San Telmo i kolorowymi drogami La Boca, która słynie z kolorowych domów. Później przejazd przez eleganckie Barrio Norte po drodze do cmentarza Recoleta, niesamowity cmentarz pokryty mauzoleami i rzeźbami. Wreszcie odwiedzimy Palermo i jego wspaniałe pałace i parki.
Obiad w restauracji.
Dzień 2: BUENOS AIRES
Całodniowa wycieczka Fiesta Gaucha lunch z napojami
Wyjazd do typowej "estancji" Argentyny, jednego z najbardziej żyznych stepów naturalnych świata. To miejsce słynie z "empanadas" (ciasto z mięsem), "asado", wspaniałych argentyńskich. Będą Państwo uczestniczyć w show złożonym z tańców i pieśni folklorystycznych. Zostaną Państwo powitani szklanką wina i typowym 'empanadas" pasztetem mięsnym a na lunch będzie typowy argentyńskie mięso z grilla. Po lunchu odbędzie się występ folklorystyczny Gaucho, po którym czeka Państwa możliwość docenienia umiejętności jazdy konnej argentyńskich Gaucho. Ranczo znajduje się około 110 km od Buenos Aires
Dzień 3: Buenos Aires
Całodniowa wycieczka rejs po rzece Tigre i Parana
Ta wycieczka oferuje Państwu inny sposób połączenia się z naturą, bardzo blisko miasta. W drodze na północ do Tigre, które jest w odległości 30 km od Buenos Aires, będą mogli Państwo przejść i podziwiać jedną z ajpiękniejszych podmiejskich dzielnic. Podziwiać jej spokój, wąskie drogi, niesamowite krajobrazy. Następnie łodzią poprzez zielony labirynt kanałów i strumieni.będą Państwo mogli podziwiać piękno tej okolicy, cieszyć się widokiem pięknej willi nad brzegiem rzeki i pięknym angielskim ogrodem. Następnie lunch na świeżym powietrzu w restauracji Gato Blanco, która mieści się na jednej z wysp.
Dzień 4: Buenos Aires
Lekcja Tango w La Ventana 1 godzina
Lekcje odbędą się w Academia Argentina de Tango. Ich ideą jest nauczenie uczestników podstawowych kroków tango, przybliżenie im historii, teorii i informacji, które pomogą w zrozumieniu tego tańca. Historia tanga opowiedziana poprzez muzykę i taniec. Jest to wspaniała zabawa i możliwość zapoznania się z tamtejszą kulturą.
Kolacja i TANGO SHOW w la Ventana z przewodnikiem
Czas trwania: ok. 4 1 / 2 godz.
Tancerze, śpiewacy oraz orkiestra, pozwolą poczuć Państwu prawdziwy klimat Buenos Aires. Moc muzyki, przy drinku i wspaniałej kolacji, jak również typowa argentyńska muzyka, zostanie zaprezentowana dla Państwa, by poczuli się Państwo wyjątkowo.Różne Domy Tango, znajdują się w San Telmo, oferują możliwość podziwiania wszystkich atrybutów tango w różnych ekspresjach. Najlepsi tancerze i śpiewacy, a także orkiestry tanga, pozwolą Ci cieszyć się i czuć tą muzyką Buenos Aires, przy drinku lub na wspaniałej kolacji. Powstałe ok. 1880, tango było wulgarnym tańcem, muzyką stolicy i niższej klasy społecznej, mieszanką gaucho z hiszpańską i włoską muzyką. Carlosa Gardela, najlepszy przedstawiciel muzyki i śpiewaków Tango, stworzył "tango-cancion" (piosenka tango), przeniósł tango z domów i kamienic na salony Buenos Aires. Pod koniec XIX wieku "Wielka Wieś Buenos Aires" stawała się miastem imigrantów, gdzie sfrustrowani i melancholijni Europejczycy wyparli gaucho, który stopniowo wycofali się na wieś. Dzieci tych imigrantów stanowią pierwsze pokolenie "porteos"
i tango stało się nowym miejskim stylem.
Dzień 5: BUENOS AIRES
Transfer na lotnisko międzynarodowe Ezeiza i powrót do Polski

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 4 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- wyżywienie zgodnie z ofertą

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.