Wyjazd firmowy nad Jezioro Bajkał

Wyjazd dla firm nad Bajkał

Bajkał leży w południowo-wschodniej Syberii, w Rosji i jest to najgłębsze jezioro na świecie. Największa głębokość wynosi około 1700 metrów i nie została do końca pokonana przez człowieka. Największe uzyskane zanurzenie wyniosło 1620 m. Bajkał zawiera 20% całej słodkiej wody na naszej planecie, co czyni go największym tego typu zbiornikiem. Na jeziorze znajduje się 27 wysp, z których największą jest wyspa Olchon, o powierzchni 742 km². Wody jeziora zasilane są przez 336 małych i większych rzek, a z samego Bajkału wypływa wielka rzeka azjatycka – Angara.

wyjazd-firmowy-Bajkal
Dzień 1
zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Rosji. Przylot do Moskwy. Opcja: zwiedzanie miasta i nocleg. Wylot z Moskwy 18.20, przylot do Irkucka o 05.00 dnia następnego.

Dzień 2
IRKUCK, przylot nad ranem, transfer do hotelu Marriott, śniadanie, odpoczynek do godz. 12.00, wycieczka objazdowa po Irkucku ok. 2 godziny, obiad, potem przejazd do TALCY zwiedzanie skansenu z najstarszymi zabytkami architektury i kultury ludów przybajkalskich, następnie Listwianka , zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie LISTWIANKI najbardziej znanej miejscowości nad Bajkałem, pięknie położonej przy wypływie rzeki Angary z jeziora Bajkał. W Listwiance zwiedzanie Muzeum Bajkału, w którym poznamy historię m. in. polskich badaczy Bajkału, a także zbiory związane z typową dla jeziora fauną i florą, wjazd wyciągiem na Górę Czerskiego, skąd rozciąga się piękny widok nad jezioro. Obiad z omulem (ryba wystepująca tylko w Bajkale). Atrakcje lokalnego targowiska. Kolacja. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Rejs kutrem rybackim po Bajkale do CZARNEJ PADI. Piknik z uchą przygotowaną przez obsługę na ognisku i “herbatą” z miejscowych ziół. Atrakcje: wędkowanie, dla chętnych jazda konna i kapiel w bani na brzegu. Powrót do Listwianki. Kolacja. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do MOSKWY. Lądowanie na lotnisku Szeremietiewo a potem odlot do Warszawy

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- noclegi tak jak wyszczególniono w powyższym programie
- wyżywienie jak w programie
- wszystkie transfery i wycieczki z lokalnym przewodnikiem rosyjskojęzycznym wraz z biletami
- wejściowymi do zwiedzanych obiektów nad Bajkałem: w Irkucku, Talcy, Listwiance, wjazd na górę Czerskiego
- rejs statkiem po Bajkale
- opieka pilota
- przewodnik angielsko lub rosyjskojęzyczny
- ubezpieczenie NNW i KL

CENA NIE OBEJMUJE:
- opcje dodatkowe: jazda konna, pływaniem katamaranem i jazda na quadach.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.