Wyjazd firmowy na Zanzibar

Wycieczki dla firm na Zanzibar

Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów dla firm.
Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

zanzibar_wyjazdy_incentive

Dzień 1
Wylot o z Warszawy popołudniu
Dzień 2
Przylot na Zanzibar o godz. 10 rano. Transfer klimatyzowanym autokarem do hotelu
Dzień 3 Dzień na Oceanie - wycieczka Safari Blue.
Po śniadaniu, ok. godz. 8.00 wyjazd autokarem do miejscowości Fumba, gdzie rozpoczyna się Safari Blue. Goście będą żeglować dużymi drewnianymi łodziami Dhow. W trakcie rejsu prawdopodobnie spotkają delfiny, przy dobrej widoczności zobaczą także kontynent afrykański oddalony o 40 km. Na każdej łodzi będą przenośne lodówki z chłodnymi napojami, wodą i piwem. Dhow zacumują przy małej piaszczystej wysepce, wokół której można popływać z maską i rurką by podziwiać podwodny świat rafy koralowej i jej mieszkańców (sprzęt do snorkelingu – płetwy, maski, rurki będzie przygotowany na miejscu, jeśli ktoś ma swój należy go zabrać). Następnie uczestnicy udadzą się łodziami na wyspę Kwale, gdzie w cieniu drzew zjedzą lunch z grillowanych owoców morza, a na deser spróbują przeróżnych zanzibarskich owoców i kawy z amarulą. W tym miejscu spędza się ok 3 godz. relaksując się, pływając, będzie można pożeglować lokalną łodzią rybacką Ingalawa. W drodze powrotnej przepływa się przez lagunę mangrowców, wśród których chętni będą mogli popływać. Powrót do hotelu ok. godz. 17.00.
Dzień 4 Relaks na terenie hotelu.
Do dyspozycji gości jest m.in. basen, SPA (dodatkowo płatne), centrum sportów wodnych (windsurfing, kajaki, rowery wodne itp.), boisko do siatkówki plażowej, bar oraz oczywiście piękna plaża i ocean. Dla chętnych istnieje możliwość nurkowania za dodatkową opłatą.
Dzień 5 Wycieczka „Spice Tour” na plantację przypraw i do Stone Town.
Wyjazd z hotelu po śniadaniu, ok. godz. 10.00, przejazd autokarem na plantację, gdzie miejscowy przewodnik pokaże i opowie jak rosną przyprawy, z których słynie wyspa, m.in. goździki, pieprz, wanilia, gałka muszkatołowa, cynamon, kurkuma, kardamon i inne. Następnie goście udadzą się na lunch do restauracji Mtoni Marine leżącej na obrzeżach miasta. Stamtąd pojadą do serca miasta, czyli do Stone Town, gdzie można przespacerować się w labiryncie wąskich uliczek, przyjrzeć się z bliska codziennemu życiu jego mieszkańców, zobaczyć m.in. pełen kolorów i zapachów targ owocowy, warzywny, rybny. Będzie trochę czasu wolnego, który można wykorzystać na zakupy w niezliczonych sklepikach oferujących m.in. przyprawy, rękodzieło (rzeźby, maski itp.), biżuterię i inne pamiątki.
Powrót do hotelu ok. godz. 18. Kolacja w hotelu.
Dzień 6 Relaks na terenie hotelu.
Do dyspozycji gości jest m.in. basen, SPA centrum sportów wodnych (windsurfing, kajaki, rowery wodne itp.), siatkówka plażowa, bar oraz oczywiście piękna plaża i ocean. Dla chętnych istnieje możliwość nurkowania za dodatkową opłatą.
Dzień 7.
Popołudniu o 17.30 wyjazd autokarem z hotelu na lotnisko, wylot z Zanzibaru o godz. 20.40 via Dar es Salaam.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 5 noclegów w pokojach 2 os.
- wyżywienie all inclusive
- Późne wymeldowanie (tzw. Late check out) z hotelu, czyli możliwość zatrzymania pokoi i korzystania z All inclusive do godziny wyjazdu na lotnisko, czyli 17.30 ostatniego dnia
- Wycieczkę Safari Blue na południowe wysepki Zanzibaru. W cenie transport, obiad na plaży z grillowanych owoców morza, sprzęt do snorkelingu, owoce, napoje, piwo i łodzie którymi odbywa się wycieczka. Czas trwania z dojazdem g. 8.30 – 17.
- Transfery z/na lotnisko na Zanzibarze
- Wycieczkę na plantację przypraw i do miasta z obiadem pod miastem (bez alkoholu) z przewodnikami i transportem.