Wyjazd firmowy na Teneryfę

Wyjazd incentive na Teneryfę

Proponujemy atrakcyjne incentive travel na Wyspy Kanaryjskie, na Teneryfę. Mega Travel, jako doświadczone biuro podróży z kilkunastoletnim stażem w branży organizacji wyjazdów dla firm doskonale zdajemy sobie sprawę, że w niczym nie przypominają one standardowych wycieczek turystycznych. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Największa z archipelagu wysp Kanaryjskich leży tylko 300 km od wybrzeży Afryki i chociaż hiszpańska i europejska czuć już tutaj egzotykę. Niesłychanie zróżnicowana krajobrazowo i klimatycznie ma dwie wyraźnie różne części, które oddziela pasmo gór: cieplejsze, bardziej słoneczne południe z piaszczystymi plażami i chłodniejszą północ, z bujną tropikalną roślinnością, uprawami bananów i naturalnymi plażami z czarnym i szarym piaskiem.
Głównym ośrodkiem turystycznym północnej Teneryfy jest Puerto de la Cruz. Warto tu zobaczyć Stare Miasto z licznymi zabytkami, kościołami, kaplicami, twierdze San Felipe, Park Taoro z nowoczesnym pałacowym kasynem i ogród zoologiczny Loro Parque. Najsłynniejszą plażą północy jest Las Teresitas, o długości ok. 1 km, ze złotym saharyjskim piaskiem.
Stolicą południowej Teneryfy, gdzie przez cały rok świeci słońce, jest Playa de las Americas – nowoczesny kurort z mnóstwem hoteli i tętniącym nocnym życiem, ze słynną promenadą ciągnącą się kilometrami wzdłuż Oceanu. Łączy ona Playa de las Americas z tradycyjnym Los Cristianos i elegancką Playa del Duque. Plaże o ciemnym wulkanicznym piasku łagodnie schodzą do Oceanu. Równie wspaniałe plaże znajduję się w Puerto Santiago i Los Gigantes, wyróżnia się tu plaża Playa de la Arena z naturalnym i zupełnie czarnym piaskiem.

Czas przelotu: Warszawa – Teneryfa – ok. 5 godz.
Czas lokalny: czas polski minus 1 godz.

Tabela temperatur
MIESIĄC I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
DZIEŃ 22 22 22 23 25 27 29 29 28 26 24 22

Teneryfa

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie o godzinie 8.00. Wylot o 10.05. Przylot na Teneryfę o godzinie 15.05. transfer do hotelu.
Przejazd do Santa Cruz de Tenerife trasą, która pozwala podziwiać urozmaicone wybrzeże wyspy. Santa Cruz de Tenerife to nie tylko miejsce styku kultur i spotkań artystów, ale także perła starej kanaryjskiej architektury, gdzie historia harmonijnie łączy się z nowoczesnością. Czas wolny w centrum miasta, w rejonie słynnej ulicy handlowej Calle Castillo ze sklepami najlepszych światowych marek i popularnymi, dostępnymi na każdą kieszeń. Nocleg.
Dzień 2
Wyjątkowy rejs komfortowym katamaranem, wyprawa w poszukiwaniu waleni i delfinów mieszkających u wybrzeży Teneryfy. Postój w jednej z uroczych zatoczek, czas na kąpiel.

Na naszej wspaniałej łodzi, odkryjemy skarby Teneryfy, które są ukryte na pierwszy rzut oka dla zwiedzających wyspę. Udamy się w poszukiwaniu delfinów i wielorybów. Będziemy cieszyć się wspaniałymi widokami, które tylko morze nam dostarczyć. Ponadto aby nieco podsycić atmosferę wśród uczestników wyprawy proponujemy konkurs. Kto zrobi najlepsze zdjęcie tym ekscytującym zwierzętom zgarnia całą nagrodę.

Kolacja z pokazem flamenco
Podczas tej nocy, w wyjątkowym miejscu, które oddaje ducha hiszpańskiego półwyspu, będziemy cieszyć się tańcem Flamenco. Będziemy mieli okazje spróbować typowych dań Hiszpańskich, podziwiać regionalny wystrój restauracji, a także zobaczyć występ tańca Flamenco, który spowoduje, że noc ta na jeszcze długo zapadnie nam w pamięć.

Dzień 3
Dzisiaj zwiedzimy szczyt wulkanu Pico del Teide. Wycieczka Jeepami

Szczyt wulkaniczny położony na wyspie Teneryfie. Szczyt ten o wysokości 3718 m n.p.m. i wysokości od dna morza około 7500 metrów jest najwyższym szczytem w Hiszpanii i najwyższym szczytem jakiejkolwiek istniał na atlantyckiej wyspie. Najpierw przebędziemy trasę pieszo, ale kiedy będziemy już wystarczająco wysoko wsiądziemy w samochody, które zabiorą nas wprost na szczyt wulkanu. Przekonamy się na własne oczy, dlaczego właśnie Wulkan Pico del Tide został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Kolacja na plantacji bananów.
Dzień 4
Śniadanie. Przejazd na lotnisko o 13.00. Wylot o 15.50. Przylot do Warszawy o 22.30

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.