Wyjazd firmowy na Kubę

Wyjazd dla firm na Kubę

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.
Wyjazd-firmowy-na-Kube

Dzień 1: Przylot do Hawany i powitanie
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot na Kubę. Przylot na międzynarodowe lotnisko w Hawanie. Powitanie na lotnisku. Prywatny transfer autokarem A/C do hotelu Capri 4 * położonego w Vedado (30 minut TRF).
Przyjazd do hotelu / koktajl powitalny oraz ekspresowe zameldowanie. Zakwaterowanie w BB (?) (Opcja: Prezent powitalny - butelka rumu).

20:30: Przejazd na kolację do lokalnej restauracji Floridita w Starej Hawanie.
Kolacja w restauracji Floridita w Starej Hawanie (Restauracja Hemingway'a),
Sugerowane Menu:
- Drink powitalny: Daiquiri
- Chleb i masło
- Sałatka Szefa ze świeżych warzyw
- Krem ze skorupiaków
- Gran Platon Hemingway (ryby , homary i krewetki w sosie z czosnkiem)
- Pieczona Alaska (ciasto lodowe z miętą)
- Kawa
- 1 lokalny drink (krajowe piwo lub napój bezalkoholowy)
Po kolacji powrót do hotelu, lub czas wolny w dzielnicy Stara Hawana.

Dzień 2 : Całodniowe zwiedzanie HAVANA CITY TOUR
Śniadanie w formie bufetu w restauracji hotelowej.
09:00 : Wycieczka taksówką Coco Taxi Tour (2 godz. ) i zwiedzanie metropolitalnych oraz nowoczesnych dzielnic miasta w tym rejonie, Miramar, Placu Rewolucji, Uniwersytetu w Hawanie. Kontynuacja wycieczki do kolonialnej części miasta która prowadzi przez budynek National Capitol, Teatr Wielki w Hawanie "El Prado " Avenue, były pałac prezydencki i Central Park. Spacer po Placu Katedralnym (Mojito w La Bodequita del Medio), San Francisco de Asis Square, Drill Square, wspaniałe Arms Square i inne ciekawe miejsca; czas na zakupy i wizytę na rynku rękodzieł.

13:00 : Obiad odbędzie się w lokalnej restauracji El Patio w Starej Hawanie.
Sugerowane menu 2:
- Koktajl powitalny
- Koszyk chleba w towarzystwie masła o różnych smakach
- Zupa jarzynowa z niespodzianką z kurczaka
- Do wyboru: Ropa Vieja (małe kawałki mięsa w sosie) z vianda w towarzystwie mojo criollo
i białego ryżu lub wieprzowego tournedos z boczkiem, podawane z mojo criollo vianda i białym ryżem
- Sałatka
- Czarna fasola
- Lody na deser, kawa lub 1 lokalny napój
Po obiedzie wyjazd i wizyta w Havana Club Muzeum, w tym nauka przygotowywania Cuba Libre i nauka przygotowywania kubańskich cygar w Palacio Artesania.
17:00 : Zakończenie wycieczki po mieście i w droga powrotna do hotelu.

Wieczorem: kolacja w Cafe Taberna i pokaz Buena Vista Social Club:
20:00 : Grupa zostanie przetransportowana starymi, amerykańskimi samochodami (1 godzina) na kolację do Cafe Taberna, lokalnej restauracji w Starej Hawanie, gdzie odbędzie się pokaz Buena Vista Social Club.
Sugerowane menu:
• Koktajl powitalny
• Sałatka z kurczaka
• Wybór przystawek
• Wybór dania głównego: filet mignon, grillowane owoce morza lub mięso z grilla
• Deser: Lody z owocami
• Kawa lub Havana Club Anejo
Zakończenie o 23:00 i powrót do hotelu autokarem.

Dzień 3 : Wycieczka Pinar del Rio - Vinales
Po śniadaniu w hotelowej restauracji wyjazd do miasta Pinar del Rio, które znajduje się w zachodniej części kraju, w którym można znaleźć najlepszą plantację tytoniu na świecie oraz odwiedzić Cigar Factor, gdzie będzie można przyjrzeć się całemu procesowi produkcji tytoniu; Kontynuacja wycieczki do Vinales Valley, tam zatrzymamy się na punkcie widokowym „Los Jazminez ", aby podziwiać niepowtarzalny i malowniczy krajobraz doliny, jak skaliste szczyty i formacje, które zostały kapryśnie umieszczone przez naturę.
Dalsza wycieczka autobusem do "La Cueva del Indio ", gdzie będziemy mogli doświadczyć niewątpliwie ekscytującego doświadczenia, jakim jest spływ tradycyjnymi łodziami wzdłuż podziemnej rzeki, która przepływa przez wnętrze niektórych gór Haystack Hillock. Obiad w "El Palenque de los Cimarrones " miejscowej restauracji, gdzie grupa będzie mogła skosztować pysznych kreolskich posiłków z 1 lokalnym napojem za osobę włącznie. Po obiedzie odwiedzimy prehistoryczny Mural. Następnie powrót do Hawany.

Wieczorem kolacja i pokaz na żywo Parisien Cabaret w hotelu Nacional
O 20:00 grupa zostanie przewieziona starymi, amerykańskimi samochodami (1.00 godz) na kolację do hotelu Nacional, koktajl powitalny w ogrodach hotelu, obiad w restauracji, a po kolacji w restauracji AGUIAR odbędzie się pokaz Parisien Cabaret.
Po pokazie powrót do hotelu.

Dzień 4 : Hawana - Varadero
Od 7.00 - 09:00 : Śniadanie w formie bufetu
09:30 : Wyjazd i zwiedzenie fabryki cygar zlokalizowanej w okolicy Starej Hawany, gdzie zobaczysz proces produkcji tytoniu oraz poczujesz smak kubańskiego cygara z łykiem kawy i kubańskim rumem podczas wysłuchiwania skróconych sposobów o tym, jak podpalać i palić kubańskie cygara. Obiad w restauracji La Divina Pastora w San Carlos de la Cabana/ uwzględniony 1 lokalny drink na osobę. Po obiedzie kontynuacja wycieczki na plażę Varadero. Przystanek w Bacunayagua Most, aby poszukać miejsca i móc cieszyć się najlepszą Pina Coladą na Kubie. Przyjazd do 4* hotelu Blau Marina Varadero, koktajl powitalny i ekspresowe zameldowanie. Zakwaterowanie All Inclusive. Czas wolny, aby móc skorzystać z udogodnień hotelu. Noc na wypoczynek.

Dzień 5: Całodniowa wycieczka katamaranem do Cayo Blanco
Wcześnie rano i po śniadaniu, zostaniemy przetransportowani na przystań. Po przybyciu do Mariny, rozpoczniemy Seafari na pokładzie luksusowego i nowoczesnego katamaranu. Będzie wielka przygoda i wspaniałe ekscytujące żeglarstwo, podczas którego będziemy korzystać z: gier, nurkowania wokół rafy koralowej, pływania, tańca, relaksu, czasu na plaży i wielojęzycznej animacji. Wizyta w "Rancho Cangrejo", gdzie będzie można popływać z delfinami, a także ponurkować w małym akwarium. Odwiedzimy rafy koralowe podczas nurkowania (wyżywienie na pokładzie) i będziemy korzystać z otwartego baru z krajowymi napojami na pokładzie, kosztując tradycyjnych kubańskich koktajli i drinków oraz pysznych owoców morza. Po obiedzie, czas wolny, aby móc skorzystać z plaży.
W okolicach godziny 16:00: Powrót z żeglugi do Mariny.
Transfer do hotelu. Prezent na sali (kapelusze dla kobiet i czapki dla mężczyzn).
Zakwaterowanie All Inclusive / Czas wolny, aby móc skorzystać z udogodnień hotelu/ Noc - czas wolny.
Pożegnalna kolacja w ekskluzywnej części hotelu, na plaży po zachodzie słońca.

Dzień 6: VARADERO Dzień wolny
Dzień wolny w hotelu Varadero.

Dzień 7:
Rano czas wolny, o 12.00: wymeldowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Hawanie (5 godzin przed lotem wyjazdu). Wylot do Polski

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 3 noclegi w hotelu NH Capri 4* w Hawanie
- 3 noclegi w hotelu Blau Marina 4* w Varadero
- transfery
- podczas pobytu w Varadero all inclusive
- lunche i kolacje podczas zwiedzania i pobytu w Hawanie
- wycieczka Cocoa Taxi (2 godziny)
- jazda oldsmobilami
- Buena Vista Social Club Show
- zwiedzanie Hawany z Muzeum Rumu i Fabryką Cygar
- wycieczka do Pinar del Rio
- show w Cabaret Paris
- wycieczka katamaranem,
CENA NIE OBEJMUJE:
- opcje dodatkowe: butelka rumu 10 EUR, uroczysta kolacja 50 EUR, lokalny prezent (kapelusz) 5 EUR, butelka wody w autokarze 1 EUR, rejs katamaranem 35 EUR
- obowiązkowej opłaty wylotowej 25 CUC

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.