Wyjazdy firmowe na Gran Canaria

Wycieczka firmowa na Gran Canaria

Najsłynniejsza z wysp w archipelagu Wysp Kanaryjskich kusi złocistymi plażami i niekończącymi się wydmami z jasnozłotego piasku. Są tu także góry z pieszymi szlakami, zielone doliny z malowniczymi wioskami oraz miejsca z cennymi zabytkami historycznymi. To wszystko na jednej małej wyspie na środku oceanu.
Gran Canaria jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc wakacyjnych na świecie. Od dziesiątek lat znajduje się na czołowym miejscu urlopowej listy przebojów. Teraz zakochali się w niej także Polacy. Nazywana jest kontynentem w miniaturze – tak wiele tu krajobrazów i mikroklimatów! Poza bogactwami natury oferuje wiele możliwości spędzenia wymarzonych wakacji. Leniuch wypocznie tu na plaży, miłośnik sportów wodnych znajdzie nieograniczone możliwości do ich uprawiania, zapalony turysta zobaczy wiele zabytków, imprezowicz zaszaleje w klubach, a dzieciaki pobawią się w parkach rozrywki i hotelowych miniklubach. Dla każdego coś miłego. Gran Canaria to bardzo ciepła wyspa z przyjaznym klimatem – temperatura powietrza nie spada poniżej 20oC i wygrzewanie się na plażach jest możliwe przez okrągły rok. Jest tu wiele miejscowości turystycznych z bogatą ofertą hotelową. Najsłynniejsze to: Maspalomas, Playa del Ingles, San Agustin, Meloneras, Puerto Rico, Puerto de Mogan, Playa Taurito oraz stolica wyspy Las Palmas.

Gran-Canaria

SKUTERY WODNE
Doświadczymy niepowtarzalnego uczucia, pędząc z zawrotną prędkością przez morze na skuterach wodnych. Płynąc wzdłuż południowego wybrzeża Gran Canaria, odkryjemy wodne jaskinie, opuszczone plaże, a nawet będziemy mieli okazję pływać obok delfinów!
Jest to łatwa i bardzo przyjemna zabawa nawet dla tych, którzy nie mają o tym pojęcia. Wszystko jest wykonywane pod czujnym okiem profesjonalistów.

AKTYWNOŚCI NA PLAŻA
Dzień, który zapamiętamy naprawdę na bardzo długo!. Poznamy prawdziwe uroki Oceanu Atlantyckiego podróżując kajakami i na klasycznych bananach w otoczeniu krystalicznej i ciepłej wody. Ekskluzywne leżaki zarezerwowane tylko dla nas !

PODBIJ ROQUE NUBLO
Drugi pod względem wysokości szczyt Gran Canaria (1813 m .n.p.m), który stanowi jeden z najbardziej reprezentatywnych symboli wyspy, leży w masywie górskim pochodzenia wulkanicznego, powstałego miliony lat temu. Szlaki powiodą nas prawie na sam szczyt Roque Nublo - 40 m. poniżej najwyższego punktu. Stamtąd będziemy w stanie podziwiać wspaniałe widoki roztaczające się dookoła wyspy między innymi sąsiadującą z nią, Teneryfę.

TENERYFA 5 ZMYSŁAMI
Pięć różnych miejsc, w każdym zakątku wyspy, gdzie będziemy mogli poczuć Gran Canarię na pięć odmiennych sposobów. Smak: kosztowanie lokalnej specjalności: sosu Mojo. Wzrok: oglądanie pięknych krajobrazów. Węch: odrywanie miejscowej flory. Dotyk: przejażdżka wielbłądami przez piaszczyste wydmy. Słuch: śpiewanie/tańczenie w rytm Kanaryjskich rytmów.
Podczas naszej podróży przez wyspę, znajdziemy się zarówno wśród wyludnionych krajobrazów, rozległych lasów, niekończących się piaszczystych plaż, jak i tradycyjnych wiosek.

CAŁODNIOWY RELAKS
Cały dzień spędzimy na ekskluzywnym wypoczynku. Zaczynając od Tai Chi lub relaksującego masażu, podczas którego będziemy cieszyć się wspaniałym widokiem na morze. Później czekają na nas tematyczne zabiegi SPA, różnorodne masaże, delikatne posiłki i przepyszne owoce. Zostaniemy wynagrodzeni za trudy poprzednich dni, ale i także przygotowani na następną noc na wyspie Gran Canaria.

iPAD KRZYSZTOF KOLUMB
Nie powtarzalna okazja do poznania tradycji, historii i sekretów wyspy Kanaryjskiej przy użyciu iPadów, na przykład zwiedzenie domu i kościoła Krzysztofa Kolumba, gdzie żył i modlił się przed tym jak odkrył Amerykę.
Dzięki zabawie będziemy mieli okazje nie tylko do integracji, ale również do zobaczenia na własne oczy różnorodnych kultur, które przez lata były obecne na Gran Canaria i odbiły się w architekturze i na życiu lokalnych mieszkańców.

Gran tour – objazd wyspy
trasa wycieczki prowadzi przez wschodnie wybrzeże i centralną część Gran Canarii. W programie: Caldera de Bandama – punkt widokowy przy kraterze, kolekcja kaktusów w Jardin Canario – największy w Hiszpanii ogród botaniczny oraz wizytówka wyspy – miasto Teror z sanktuarium Matki Boskiej Sosnowej. Przerwa na lunch przy punkcie widokowym w Valleseco. Kolejną atrakcją jest Cruz de Tejeda, wyznaczający geograficzny środek Gran Canarii. Droga wiedzie przez górzyste, pełne zakrętów centrum wyspy. Postoje w punktach widokowych, z których przy dobrej widoczności można zobaczyć Teneryfę, słynne monolity Roque Bentaiga, Roque Nublo, Pico de Las Nieves – najwyższe wzniesienie (1949 m n.p.m.) i przepiękną panoramę. Przejazd przez Ayacata, słynące z uprawy migdałowców, wąwozy Fataga i Colorado oraz Dolinę Tysiąca Palm.
Wycieczka całodzienna.

Las Palmas (stolica Gran Canarii)
spacer po Vegueta, najstarszej dzielnicy Las Palmas, gdzie znajduje się przepiękna katedra św. Anny. Zwiedzanie Casa de Colon – muzeum Kolumba, zlokalizowanego w utrzymanym w urokliwym, kanaryjskim stylu domu gubernatora. Wizyta w dzielnicy Triana słynącej z ogromnej liczby sklepów. Większość z nich znajduje się przy Calle Mayor de Triana, z ciekawą architekturą kanaryjską, głównie w stylu hiszpańskiego modernizmu – odpowiednika secesji. Przejazd do Arucas i wizyta w fabryce słynnego kanaryjskiego ron miel – rumu miodowego. Wycieczka półdniowa.

Nurkowanie
polska baza nurkowa oferuje wycieczkę nurkową i indywidualne szkolenia (nawet dla osób bojących się wody i nieumiejących pływać!).

Teneryfa i Loro PARQUE
wyjazd wcześnie rano, transfer do portu, przepłynięcie na Teneryfę szybkim promem – katamaranem. Przejazd do Parku Narodowego Teide i do Loro Parku. Wizyta w olbrzymim parku, największym na wyspach ogrodzie zoologicznym i największej atrakcji Teneryfy, gdzie można podziwiać pokazy delfinów, lwów morskich i tresowanych papug, akwarium orek i górę lodową z pingwinami. Wycieczka całodzienna, powrót późnym wieczorem.

Jeep camel safari
wyprawa jeepami po bezdrożach dzikiej Gran Canarii. Wycieczka całodzienna.

Afrikat
4-godzinny rejs katamaranem wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Gran Canarii, podczas którego można podziwiać przepiękne widoki i zajrzeć do jaskiń od strony wody. Możliwość kąpieli i snurkowania.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.