Wyjazd firmowy na Florydę

Wyjazd dla firm na Florydę

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Jako jedno z najbardziej popularnych miejsc wakacyjnych w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, Floryda otrzymała swoją nazwę w 1513 roku, gdy hiszpański odkrywca, Juan Ponce de Leon, nazwał ją La Florida - "Kwiecista Ziemia." Rzeczywiście, kwiaty i rośliny rozwijają się niezwykle bujnie w ciepłym klimacie Florydy i stan ma wiele do zaoferowania w dziedzinie naturalnego piękna. Mieszanka wpływów Indiańskich, Afrykańskich, Europejskich powoduje niezwykłe zróżnicowanie kulturowe. Podróż dookoła "Słonecznego Państwa" umożliwia poznanie tego fascynującego stanu. Proponujemy ciekawe programy wycieczek ze zwiedzaniem Miami Beach, Orlando, Key West, Przylądka Canaveral.

Wyjazdy-firmowe-na-Floryde-USA

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku odpraw. Wylot do USA. Przylot do Orlando. Transfer do hotelu. Kolacja w restauracji Texas de Brazil serwującej posiłki w stylu churrascaria. Nocleg w Orlando

Dzień 2- Orlando,
Śniadanie w hotelu. Dzień wolny na zwiedzanie parków rozrywki w Orlando.
Proponujemy Universal Studios lub Sea World. W Universal Studios można zobaczyć wszystko z drugiej strony ekranu i wskoczyć prosto w środek akcji jednego z ulubionych filmów. Marzeniem każdego jest, aby stać sie częścią najpopularniejszej ekranizacji, gdzie będzie mógł znaleźć sie w centrum uwagi i stać sie gwiazda. Tutaj w Universal Studios, gdzie powstają prawdziwe filmy, oferowane jest szereg atrakcji, które uatrakcyjniają dzień do granic możliwości. To jest jedyne miejsce na świecie, gdzie magia filmu i telewizji pobudzona jest do życia. Wizyta w Sea World, która oferuje osobliwa mieszankę przedstawień z udziałem wodnych zwierząt oraz ekscytujących atrakcji. Sea World jest domem dla orki Shamu, zwanej killer whale oraz Kraken roller coaster. Podczas gdy przejażdżki kolejkami dostarczają duże dawki adrenaliny, prawdziwym zainteresowaniem cieszą sie atrakcje oferujące bezpośrednie spotkania z mieszkańcami mórz i oceanów. Park oferuje liczne opcje przedstawień oraz karmienia zwierząt.
Kolacja w w kubańskiej restauracji Bongo’s należącej do słynnej Glorii Estefan. Nocleg w Orlando

Dzień 3- Orlando – Cape Canaveral - Miami,
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Cape Canaveral, gdzie będziemy mieli okazje zwiedzić Centrum Lotów Kosmicznych NASA – Kennedy Space Center.

Podczas pobytu w Centrum NASA przeżyjemy niezwykle przygody. Staniemy pod masywnymi rakietami, które po raz pierwszy wystrzeliły astronautów z NASA w przestrzeń kosmiczna, przeżyjemy osobiście odczucia przy starcie rakietowym, oraz będziemy mieli możliwość spotkania sie z dawnymi astronautami.
Po południu kontynuacja przejazdu do Miami na kolacje w restauracji i klubie nocnym Mango Tropical Café, który jest największą atrakcja turystyczna na South Beach. Tutejsza atmosfera i szaleństwo długiej nocy na zawsze pozostanie w pamięci gości. Nocleg w Miami.

Dzień 4- Miami,
Śniadanie w hotelu. Pobyt w Miami rozpoczniemy od zwiedzania Miami, które będzie zorganizowana za pomocą pojazdów Segway.

Podczas zwiedzania czeka nas przejażdżka przez urocza dzielnice South Beach, ekskluzywna dzielnice Art Deco, przepiękne plaże, modne sklepy, jak również najpopularniejsze atrakcje typu Bass Museum of Art, Holocaust Memorial, Versace mansion czy słynną siec sklepów na Lincoln Road.
Następnie przejazd do Parku Narodowego Everglades, gdzie doświadczymy czegoś niezapomnianego. Przejedziemy sie po terenach bagiennych na łodziach motorowych napędzanych lotniczymi śmigłami (tzw. Airboats). Podczas rejsu, który trwa około 45 minut, będziemy mieli możliwość zobaczenia aligatorów żyjących na wolności, w naturalnym środowisku.
Po zakończonym rejsie będziemy mieli czas na zwiedzanie farmy, gdzie weźmiemy udział w przedstawieniu z udziałem aligatorów. Po zakończeniu przedstawienia będzie czas na zrobienie pamiątkowego zdjęcia z aligatorem w ręku (!). kolacje w restauracji Nikki Beach. Nocleg w Miami

Dzień 5- Miami,
Śniadanie w hotelu. Transfer do wypożyczalni samochodów oraz wyprawa self-drive na Key West, który jest najbardziej wysuniętym na południe przylądkiem Stanów Zjednoczonych i jest oddalony od Kuby zaledwie 150 km. Przejazd prowadzi przez ciąg wysepek należących do Florida Keys, który oddziela od siebie Ocean Atlantycki i Zatokę Meksykańską. Na wyspie, według legendy panuje indiańska klątwa, zgodnie z którą, kto raz znajdzie sie na wyspie, do końca życia bedzie chciał na nią powrócić. Lunch w restauracji Hard Rock Café, a następnie czas wolny. Sugerujemy wizytę w downtown, które jest pełne butików i restauracyjek. Powrót do Miami. Kolacja w drodze powrotnej na Key Largo w restauracji Gus’ Grille, z przepięknym widokiem na zatokę. Kontynuacja przejazdu do Miami na nocleg.

Dzień 6- Miami,
śniadanie w hotelu. Czas wolny na zakupy. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.