Wyjazd firmowy na Costa Brava

Wyjazd dla firm na Costa Brava

Proponujemy atrakcyjne wycieczki firmowe na Costa Brava. Proponujemy ciekawe programy i atrakcyjne ceny. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Costa Brava

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Barcelony. Przylot do stolicy Katalonii. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Rejs katamaranem po wybrzeżu Costa Brava (4 godziny)
Czas wolny w hotelu.
Wieczorem dyskoteka w hotelu tylko dla naszej grupy.
Kolacja. Nocleg
Dzień 3
Śniadanie. Przejażdżka samochodami 4x4, 4 godziny po wybrzeżu Costa Brava.
Siedem jeepów Nissan Pathfinder czeka na uczestników na parkingu, samochody są w pełni wyposażone w książki, mapy, wody mineralne i paliwo.
Powrót do hotelu.
Czas wolny. Kolacja. Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do Barcelony. Spacer po Ramblas - głównym deptaku, gdzie gromadzą się uliczni artyści i sprzedawcy kwiatów, który Victor Hugo nazwał najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Wizyta na słynnym barcelońskim targu La Boqueria. Spacer malowniczymi, średniowiecznymi uliczkami Dzielnicy Gotyckiej wśród zabytkowych kamienic i kościołów.
Zwiedzanie dzielnicy Eixample, gdzie znajdują się najsłynniejsze budynki zaprojektowane przez Antonio Gaudíego, które stały są symbolem i wizytówką Barcelony. Spacer po Parku Güella wśród bajecznej architektury i bujnej roślinności, wpisanym na Listę UNESCO. Obejrzymy Sagrada Familia - świątynie uznawaną za największe dzieło tego wybitnego architekta. Obiad w restauracji.
Spacer po Passeig de Gràcia, gdzie stoją domy zaprojektowane przez Gaudíego, wpisane na Listę UNESCO: Casa Milà, Casa Batlló i innych słynnych architektów: Lluísa Domènecha i Montanera oraz Josepa Puiga i Cadafalcha.
Wizyta na słynnym stadionie Europy Camp Nou, będącym jednym z symboli Katalonii. Zwiedzanie muzeum klubu FC Barcelona. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- transfery
- 3 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- 3 śniadania, obiady i kolacje w hotelu
- 1 obiad restauracji w Barcelonie
- rejs katamaranem
- dyskoteka na wyłączność w hotelu
- jeep safari
- zwiedzanie Barcelony
- zwiedzanie Camp Nou i muzeum FC Barcelona
- zwiedzanie Parku Guell
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, etui na bilety, zawieszki na bagaż)

DODATKOWE OPCJE:
- Wycieczka łodziami motorowymi
Transfer autobusem z lotniska do portu w Castelldefels, zlokalizowanego 10 minut od lotniska. Łodzie motorowe mają długość ok. 10-15 m, na łodzi może zmieścić się do 10 osób. Kapitan poinformuje nas o zasadach bezpieczeństwa. Jest to niezwykły sposób spędzania wolnego czasu, będziesz mógł cieszyć się promieniami słońca, poczuć wiatr we włosach, oferujemy świetną zabawę i niezapomniane widoki na Barcelonę i jej wybrzeże. Nasza podróż zakończy się w Porcie Olimpijskim, zbudowanym w 1992 roku.
- wycieczka ekskluzywną limuzyną
Podczas 2-godzinnego zwiedzania miasta podróżować będziemy ekskluzywną limuzyną. Każda limuzyna może pomieścić do sześciu osób. Kierowca mówi w języku angielskim, jest umundurowany i punktualny. Odbierze nas z hotelu, w limuzynie znajdziemy francuskiego szampana, ta przejażdżka to niezwykle ekscytująca przygoda. Samochód będzie przemieszczał się po ulicach Barcelony, podczas podróży spokojnie możesz wyciągnąć nogi i podziwiać miasto, w limuzynie jest naprawdę dużo miejsca. Zabierzemy Cie na Górę Tibidabo i Montjuic, do centrum miasta, starego i Olimpijskiego Portu i przez ulice "Eixample" i "Gracia ".

- Lot balonem we wczesnych godzinach porannych
Po przybyciu na miejsce startu, uczestnicy są zapraszani do udziału w procesie konfiguracji i napełniania gazem balonów. Każdy balon może pomieścić do 8 osób i może unieść się do ok. 4.000 metrów. Podczas lotu będziesz miał szansę sterowania balonem, jest to świetna zabawa dla wszystkich. W każdym balonie jest doświadczony pilot, który nadzoruje lot i udziela porad technicznych. To wspaniałe uczucie podziwiać widoki z lotu ptaka, podziwiać piękne krajobrazy oraz urokliwe wioski Katalonii. Po ukończeniu lotu będziemy świętować w restauracji, pić szampana i każdy uczestnik otrzyma dyplom. Ze względu na wiatr lot może odbywać się tylko wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.

-Wycieczka starymi samochodami
Zapraszamy na wycieczkę po Barcelonie i jej obrzeżach, odkryjesz Barcelonę w zupełnie inny sposób. Będziemy przesuwać się ulicami stylowym Fordem T z 1926 roku, trasa jest dostępna dla maksymalnie 3 samochodów naraz. Kierowca przejeżdża przez najbardziej interesujące i piękne miejsca, podczas trasy udziela nam informacji na temat trasy. Cała trasa zajmuje dwie godziny i może obejmować kilka ciekawych miejsc na obrzeżach miasta, takich jak górna część góry Tibidabo, skąd rozpościera się niesamowity widok na miasto i morze. Trasa zakończy się w restauracji w Barcelonie.

Wycieczka Go Cars
Jest to doskonały i ekscytujący sposób na odkrycie Barcelony. Wynalazek ten pochodzi z Kalifornii i pojawił się w Barcelonie jakiś czas temu, jest to sterowany GPS-em 2-osobowy samochód. Dostępnych jest maksymalnie 35 samochodów. Dwu-godzinne zwiedzanie tymi samochodami pozwoli nam się dostać do najbardziej interesujących miejsc w Barcelonie, takich jak np stary port (Port Vell), Parque de la Ciutadella, Łuk Triumfalny i Torre Agbar. Jest wiele tras, gdzie odkrywać możemy miasto. Można też wjechać na górę Montjuic, gdzie można podziwiać wspaniałe widoki na miasto i Morze Śródziemne.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.