Wyjazdy firmowe do Wietnamu i Kambodży

Wyjazd firmowy do Wietnamu i Kambodży

Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów dla firm.
Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Kambodza_wyjazdy_firmowe

Dzień 1 POLSKA
Zbiórka na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem. Wylot do Wietnamu przez jeden z europejskich portów lotniczych.
Dzień 2 HANOI (kolacja)
Przylot do stolicy Wietnamu, Hanoi. Powitanie na lotnisku przez wietnamskiego przewodnika, transfer do hotelu i zakwaterowanie. Czas na krótki odpoczynek przed rowerową przejażdżką po starszych dzielnicach Hanoi (Old Quarter). Wieczorem przedstawienie kukiełek wodnych – unikalny gatunek sztuki wietnamskiej oraz powitalna kolacja w restauracji Sen Xanh.
Dzień 3 HANOI/ZATOKA HALONG (śniadanie, lunch, kolacja)
Przejazd nad słynną Zatokę Halong, zaokrętowanie na Calypso Cruiser i wyruszenie w rejs po magicznej zatoce, będącej na liście Światowego Dziedzictwa Przyrody UNESCO. Słynie ona z unikalnego krajobrazu, na który składają się ok. 3 tysiące wystających z morza gór wapiennych - ostańców krasowych. Na pokładzie: informacje odnośnie rejsu i bezpieczeństwa, podziwianie wapiennych skał Fighting Cock, Dog Rock oraz Incense Burner. Wizyta w Cudownej Jaskini. Na pokładzie lunch, przekąski. Chętni mogą dołączyć do krótkiej lekcji kuchni wietnamskiej. Późnym popołudniem łódź przycumuje przy spokojnej zatoczce. Podziwianie zachodu słońca nad zatoką (jeśli pogoda będzie sprzyjająca). Kolacja, wieczorne atrakcje na łodzi (muzyka, karaoke, tańce) i nocleg na łodzi.
Dzień 4 ZATOKA HALONG /HANOI/SIEM REAP (śniadanie, lunch, kolacja)
Poranek na Zatoce Halong. Poranne kąpiele i relaks; możliwość popływania kajakiem, plażowania na wyspie Titop. Podziwianie zapierających dech w piersiach krajobrazów podczas powrotnego rejsu do portu. Przejazd do Hanoi. Przelot do Kambodży, do Siem Reap. Kolacja w hotelowej restauracji.
Dzień 5 SIEM REAP/ANGKOR (śniadanie, lunch, kolacja)
Przejażdżka azjatyckim trójkołowcem tuk – tukiem do południowej Bramy Angkor Thom, przesiadka na słonie i przejazd do Świątyni Bayon na słoniach. Zwiedzanie Świątyni Bayon. Lunch w Cafe Indochina. Zwiedzanie słynnej Angkor Wat. Wyjątkowa wizyta w klasztorze buddyjskim, specjalna ceremonia błogosławienia przez mnichów. Podziwianie zachodu słońca nad Angkor Wat z lampką szampana w dłoni. Kolacja w restauracji Angkor Village Theatre.
Dzień 6 SIEM REAP/HANOI (śniadanie, lunch)
Zwiedzanie kompleksu świątyń Bantaey Srei, zwanego „twierdzą kobiet” oraz Banteay Samre. Lunch w restauracji Escale. Transfer na lotnisko. Przelot do Hanoi, a następnie wylot do Polski przez jeden z europejskich portów lotniczych.
Dzień 7 POLSKA
Przylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- Bilety wstępu do wszystkich wymienionych w programie obiektów.
- Przelot na trasie Warszawa - Hanoi i Hanoi- Warszawa przez jeden z europejskich portów lotniczych.
- Przelot wewnętrzny na trasie Hanoi – Siem Reap, Siem Reap – Hanoi.
- Przejazdy i transfery klimatyzowanym autokarem lub mikrobusem według programu.
- Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
- Opiekę lokalnych przewodników.
- Zakwaterowanie w hotelach według wybranej opcji w dwuosobowych pokojach z łazienką i klimatyzacją.
- Rejs po Zatoce Halong.
- Posiłki według programu.
- Napoje do posiłków**.
- Ubezpieczenie KL, NNW, OC i bagażu.
- Wizę do Wietnamu i do Kambodży.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.