Wyjazd firmowy do Wietnamu

Wyjazd firmowy do Wietnamu

Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów dla firm.
Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wietnam_wyjazdy_firmowe_.jpg

Dzień 1 POLSKA
Zbiórka na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem. Wylot do Wietnamu przez jeden z europejskich portów lotniczych.
Dzień 2 HANOI (kolacja)
Przylot do stolicy Wietnamu, Hanoi. Powitanie na lotnisku przez wietnamskiego przewodnika, transfer do hotelu i zakwaterowanie. Czas na krótki odpoczynek przed rowerową przejażdżką po starszych dzielnicach Hanoi (Old Quarter). Wieczorem przedstawienie kukiełek wodnych – unikalny gatunek sztuki wietnamskiej oraz powitalna kolacja w restauracji Sen Xanh.
Dzień 3 HANOI/ZATOKA HALONG (śniadanie, lunch, kolacja)
Przejazd nad słynną Zatokę Halong, zaokrętowanie na Calypso Cruiser i wyruszenie w rejs po magicznej zatoce, będącej na liście Światowego Dziedzictwa Przyrody UNESCO. Słynie ona z unikalnego krajobrazu, na który składają się ok. 3 tysiące wystających z morza gór wapiennych - ostańców krasowych. Na pokładzie: informacje odnośnie rejsu i bezpieczeństwa, podziwianie wapiennych skał Fighting Cock, Dog Rock oraz Incense Burner. Wizyta w Cudownej Jaskini. Na pokładzie lunch, przekąski. Chętni mogą dołączyć do krótkiej lekcji kuchni wietnamskiej. Późnym popołudniem łódź przycumuje przy spokojnej zatoczce. Podziwianie zachodu słońca nad zatoką (jeśli pogoda będzie sprzyjająca). Kolacja, wieczorne atrakcje na łodzi (muzyka, karaoke, tańce) i nocleg na łodzi.
Dzień 4 ZATOKA HALONG /HANOI (śniadanie, lunch, kolacja)
Poranek na Zatoce Halong. Poranne kąpiele i relaks; możliwość popływania kajakiem, plażowania na wyspie Titop. Podziwianie zapierających dech w piersiach krajobrazów podczas powrotnego rejsu do portu. Przejazd do Hanoi. Zakwaterowanie w hotelu. Czas na odpoczynek. Kolacja w restauracji Sum Villa.
Dzień 5 HANOI (śniadanie, lunch, kolacja)
Po śniadaniu zwiedzanie miasta założonego w 1010 roku pod rządami Króla Ly Cong Uan. Przejazd przez dzielnicę francuską, pełną francuskich akcentów architektonicznych i kulinarnych, przez co miasto zwane jest również „ Paryżem Wschodu“. Zwiedzanie Kwatery Francuskiej oraz wizyta w Mauzoleum Ho Chi Minha. Zwiedzanie pałacu prezydenckiego i prezydenckiego ogrodu. Kolejno odwiedzą Państwo Pagodę na Jednej Kolumnie, która została zbudowana w XI w. przez panującego wówczas cesarza w podzięce za narodziny syna, Świątynię Literatury – pierwszy powstały w XI w. uniwersytet w Wietnamie oraz Muzeum Etnograficzne. Kolacja w hotelowej restauracji
Dzień 6 HANOI (śniadanie)
Po śniadaniu czas wolny. Kolejno wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko. Wylot do Polski przez jeden z europejskich portów lotniczych.
Dzień 7 POLSKA
Przylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- Bilety wstępu do wszystkich wymienionych w programie obiektów.
- Przelot na trasie Warszawa - Hanoi i Hanoi- Warszawa przez jeden z europejskich portów lotniczych.
- Przejazdy i transfery klimatyzowanym autokarem lub mikrobusem według programu.
- Opiekę polskiego pilota na całej trasie wycieczki.
- Opiekę lokalnych przewodników.
- Zakwaterowanie w hotelach według wybranej opcji w dwuosobowych pokojach z łazienką i klimatyzacją.
- Rejs po Zatoce Halong.
- Posiłki według programu.
- Napoje do posiłków**.
- Ubezpieczenie KL, NNW, OC i bagażu.
- Wizę do Wietnamu.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.