Wyjazd firmowy do Tallinna

Wycieczki dla firm do Tallinna

Wyjazd_firmowy_Tallinn

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Estonii. Przylot do Tallina. Transfer do hotelu. Powitalny drink. Kolacja w restauracji Olde Hansa. Nocleg.

Dzień 2.
Po śniadaniu zwiedzanie średniowiecznego miasta.
Zobaczymy m.in. Zamek (twierdza) – plac zamkowy. Baszta Długi Hermann „Pikk Hermann”. Estoński Parlament „Rigikogu”.Estoński Prawosławny Sobór moskiewskiego Patriarchatu, pod wezwaniem zwycięskiego księcia z Nowogrodu Aleksandra Newskiego (z wejściem bezpłatnym). Dwa tarasy widokowe, z których jest przepiękna panorama na Dolne Miasto, baszty, port i zatokę. Ogród duńskiego króla. Mury obronne oddzielające Górne i Dolne miasto. Baszta „Kiek in de Kök”. Dziewicza baszta „Neitsi Torn”. Plac Ratuszowy z Ratuszem.
Lunch w restauracji Balthasaar.
Popołudniu gra integracyjna więzienna przygoda lub żeglowanie.

Grupa otrzyma dokumenty wyjazdowe od byłych policjantów rosyjskich. Okaże się jednak, że dokumenty części z nich nie będą ważne. Zostaną, więc uwięzieni w celach. Reszta grupy będzie musiała pomóc w ich uwolnieniu.
Opcja: żeglowanie

Kolacja w Ö restaurant. Po kolacji spotkanie w Butterfly Lounge, gdzie mogą Państwo skosztować pysznych koktajli.

Dzień 3.
Po śniadaniu wykwaterowanie. Czas wolny na zakupy. Lunch w restauracji Teletorm.
Restauracja znajduje się na szczycie wieży telewizyjnej, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto. Transfer na lotnisko. Powrót do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 2 noclegi w hotelu 2 pokojach 2 os.
- 2 śniadania
- 2 obiady
- 2 kolacje
- wejście na wieżę TV
- gra integracyjna więzienna przygoda
- koktajl
- drink powitalny

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.