Wyjazd firmowy do Słowenii

Wyjazd integracyjny do Słowenii

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Slowenia_wyjazdy_incentive_6

Dzień 1
zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Słowenii. Transfer z lotniska.
Opcja: Poszukiwanie skarbu w Bohinj
Opcja: 2 godzinny rafting na rzece Sava

Bled - perła alpejskiej Słowenii
Zdjęcie-pocztówka z alpejskiej miejscowości Bled było kiedyś wykorzystywane przez elitę Austrii i Węgier, urokliwy średniowieczny zamek położony jest wysoko na skalistym klifie, nad malowniczym jeziorem, w pobliżu Parku Narodowego Triglav, krajobraz charakteryzują doliny polodowcowe, błyszczące szczyty, ukwiecone łąki, lasy alpejskie, kaskadowe wodospady.
Bled, ze szmaragdowozielonym jeziorem, kościółkiem na wyspie, średniowiecznym zamkiem uczepionym stromej skały i najwyższymi szczytami Alp Julijskich i Karawanek w tle jest najbardziej popularną miejscowością uzdrowiskową w Słowenii i symbolem wystawnego życia.
Jak to zwykle bywa z popularnymi miejscowościami na całym świecie, ludzie zjeżdżają tutaj tłumnie i będą to robić nadal, ponieważ miejsce jest naprawdę przepiękne. W pogodny dzień od strony północno-wschodniej można podziwiać zarys góry Stol (2236 m) i Triglavu, najwyższego szczytu Słowenii (2864 m), słuchając bicia kościelnych dzwonów i obserwując tłumy turystów.

WIZYTA NA WYSPIE BLED
Najłatwiejszym sposobem przeprawy na wyspę jest skorzystanie z gondoli wiosłowych (nazywana pletną). Cała wyprawa trwa około 1,5 godziny, a turystom pozostawia się około pół godziny na zwiedzenie wyspy. Na wyspie będziemy mieli okazię zobaczyć kościół barokowy. Przy kościele stoi dzwonnica z XVI wieku z "dzwonem pragnień", w który może uderzyć każdy turysta, jeśli pragnie poprosić o jakąś szczególną łaskę. By życzenie spełniło się, należy ponownie uderzyć w dzwon po roku.
Opcja: LUNCH NA ZAMKU W BLEDZIE
Będą mieli Państwo okazję zjeść obiad, na tarasie z przepięknym widokiem na jezioro Bled oraz Alpy.
Każdy klient otrzyma oryginalny prezent – obrazem z widokiem Bledu z wydrukowanym Imieniem i Nazwiskiem każdego z uczestników, druk ten stanowi imitację pierwszego druku Guttenberga.
Kolacja w restauracji Vodnikov Hram

Dzień 2
śniadanie.
Zwiedzanie Ljubljany.
Najpierw przejdziemy przez trzy mosty i targ, wsiądziemy do kolejki i odwiedzimy zamek w Ljubljanie. Można wspiąć się na wieże widokowe, skąd można podziwiać szczyty Alp (opcjonalnie). Po zejściu odkryjemy starą część miasta. Będziemy podziwiać jego renesansowe i barokowe fasady, zdobione portale i sklepienie atrium. Będziemy spacerować promenadą wzdłuż rzeki Ljubljanicy.
Dwie niespodzianki dla grupy podczas trasy
Opcja Niespodzianka 1: Listonosz na rowerze z 1860 roku przywita nas podczas wycieczki i wręczy małe, symboliczne prezenty.
Opcja Niespodzianka 2: Folklor show, tradycyjne tańce.
Lunch w restauracji Na Gradu
Opcja: LOT BALONEM NAD LUBLJANĄ
Lot balonem z podgrzewanym powietrzem nad Lubljana i okolicami to wyjątkowa przygoda i niezapomniany sposób zwiedzania miasta. Lot na wysokości 50 do 500 metrów trwa od 60 do 90 minut. Doświadczony zespół będzie Państwu towarzyszył podczas lotu aby upewnić się, że ekscytujące doświadczenie jest całkowicie bezpieczne. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy otrzymują dyplom i lampką szampana, aby wznieść toast za sukces po pierwszym locie balonem.
Powrót na zamek w Ljubljanie kolejką linową.
Kolacja w restauracji River House
Dzień 3
śniadanie. Przejazd do Postojny.

Wizyta w jaskini Postojna.
Wizyta w jaskini Postojna jest szczególnym doświadczeniem. Zwiedzanie odbywa się pociągiem, później spacer po najpiękniejszych częściach systemu jaskiń. Będziemy podziwiać wyjątkowe formy stalaktytów i stalagmitów. Po drodze goście zobaczą koncert. Znana na całym świecie jaskinia Postojna jest jedną z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w tej części Europy, a Rezydencja Postojna jest fascynującym miejscem na niezapomniane spotkanie biznesowe, przyjęcia, seminaria, konferencje, wydarzenia.
Opcja 1: trekking w jaskiniach
Dajemy Państwu możliwość poznania podziemnego świata, sal, które były do niedawna zamknięte dla zwiedzających. W kombinezonie i kasku, wraz z doświadczonym przewodnikiem, będą Państwo odkrywać tajemnicze tunele, gdzie można spróbować rozwiązać zestawy zadań i ćwiczeń przeznaczonych do zadań motywacyjnych. Podziemna przygoda jest odpowiednia dla grupy osób, które już się znają, jak również dla osób, które mają się lepiej poznać.

Opcja 2: zwiedzanie jaskiń na wyłączność wraz z koncertem
Trasa turystyczna o długości 5,5 km zajmuje tylko 1,5 godziny, gdyż 4-kilometrowy odcinek tzw. Starego Korytarza pokonuje się kolejką elektryczną. Grupa pokonuje piechotą 1 km odcinek trasy, po najpiękniejszych częściach jaskini. Podczas zwiedzania będą mogli Państwo zobaczyć spektakl muzyczny.
Będziemy podziwiać niepowtarzalny podziemny świat, pięknych formacji skalnych: stalaktytów i stalagmitów. Unikatowym symbolem Postojnej, którą będą mieli Państwo okazję zobaczyć jest "ludzka ryba", proteus anguinus, stworzenie przystosowane do życia w kompletnych ciemnościach. Jest to jedno z najbardziej tajemniczych stworzeń na świecie. .

Opcja 3: JEEPY 4X4
Na przeciwko hotelu, będą na Państwa czekały Jeepy (4 osoby na 1 samochód). Zabierzemy Państwa do
południowo - zachodniej części Lubljany. Wyprawę rozpoczniemy przejażdżką po lesie, drugim etapem
będzie przejazd do Inner Carnioli, kończąc dotrzemy do Krasu, gdzie znajduję ponad 8000 jaskiń.
Jedną z nich jest Jaskinia Postojna, którą będziemy mieli okazję zwiedzać.

Lunch w restauracji Postojna Cave Mansion
Położona jest na platformie przy wejściu do jaskini. Organizuje kolacje w średniowiecznym stylu. "Venetian" pokój jest wyposażony w zabytkowe meble, atrakcyjny sufit zdobią malowidła. Idealne miejsce na ekskluzywne spotkania biznesowe, konferencje prasowe. Sala pomieści do 40 osób.
Zwiedzanie Piran
Piran jest to stare miasto śródziemnomorskie, które znajduje się na półwyspie w północnej części Istrii i charakteryzuje się wąskimi uliczkami i malowniczymi domami, w mieście znajduje się Katedra Świętego na wzgórzu. Miasto jest w rzeczywistości jednym wielkim muzeum średniowiecznej architektury i bogatego dziedzictwa kultury. Będziemy przechadzać się po wzgórzach i podziwiać widoki.
Kolacja w restauracji Tri Vdove
Restauracja rybna nad zatoką Piran. Można usiąść przy promenadzie i spróbować świeżych ryb. Specjalnością restauracji są ryby z borowików gotowane w piecu i risotto z krewetkami i borowików. W upalne lato, jest to idealne miejsce, aby ugasić pragnienie i cieszyć się doskonałym smakiem potraw kuchni śródziemnomorskiej.
Dzień 4
śniadanie. Przejazd do Wenecji.
Rejs łodzią z Tronchetto do Placu Św. Marka.
Lunch w restauracji Antica Carbonara
Powrót do Portoroz.
Uroczysta kolacja w restauracji Majestic.
Dzień 5
Śniadanie, Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW I KL TU Allianz
- opiekę pilota
- opiekę miejscowego przewodnika
- transfery
- 2 noclegi w hotelu 4* w Ljubljanie
- 2 noclegi w hotelu 4* w Portoroz
- 4 śniadania
- 3 lunche
- 4 kolacje w tym jedna uroczysta
- napoje do lunchy i kolacji (0,25 l wina, kawa, woda)
- rejs na wyspę Bled i zwiedzanie kościoła i zamku
- zwiedzanie Ljubljany z biletem na kolejke linową
- zwiedzanie jaskiń Postojna
- zwiedzanie Piran
- zwiedzanie Wenecji
- rejs gondolą w Wenecji
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- raftingu na Sawie
- jeep safari do jaskiń Postojna
- trekkingu w jaskiniach Postojna
- lotu balonem w Ljubljanie

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.