Wyjazd firmowy do Brandenburgii

Wycieczki firmowe do Brandenburgii

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wyjazd-firmowy-do-Brandenburgii
Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Berlina. Krótki objazd miasta.
15:00 do 18:00 Trabi Safari w Berlinie czyli zwiedzanie Berlina z przewodnikiem jadąc konwojem trabantów,
19:00 biesiada bawarska z 1 dużym piwem w Berlinie
Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg

Dzień 2
9:00 do 13:00 –zajęcia na torze ADAC

ADAC to największe w Europie i najnowocześniejsze centrum bezpiecznej jazdy oraz jazdy offroad
Grupa zostanie podzielona na mniejsze grupy. Jedna grupa bierze udział w treningu w ciężkich warunkach, jazda samochodami: VW Polo, Ford Fiesta, Audi 3. A druga grupa w tym czasie robi offroad samochodami Lada Niva. W połowie czasu zmiana grup. Każda grupa ma oddzielnego trenera w j. angielskim, prostym, intuitywnym łatwym do zrozumienia. Na każdy pojazd przypada 2 osoby, każdy uczestnik ma okazję wypróbować swe umiejętności.
Program zajęć:
Teoria i podział na grupy
Krótkie zajęcia z teorii i prezentacja ćwiczeń jazdy w j. angielskim
Slalom: tu poznają kierowcy siebie i samochód najlepiej: trener zwraca uwagę na właściwe siedzenie, właściwe kierowanie, i właściwy kierunek patrzenia.
Hamowanie: hamowanie - tu kierowcy uczą się hamowania na b. śliskiej i nierównej nawierzchni oraz na nawierzchni symulującej oblodzenie jezdni Jeżdżenie i hamowanie na zakręcie - znaczenie kierowania pojazdem zrozumieją kierowcy w Jeździe w tak zwanym „zakręcie bez końca”, tu poczuje kierowca możliwości samochodu oraz znaczenie ESP, czy innych pomocy automatycznych.
Wymijanie przeszkód - na śliskiej nawierzchni uczą się kierowcy wymijania nagle pojawiających sie przeszkód, z nawierzchni tryskają fontanny, spektakularny jest przejazd przez hydrauliczna płytę dynamiczną, impuls na tylną oś samochodu wprawia samochód w poślizg, a płyta hydrauliczna dostarczy adrenaliny i zabawy.
Off road: Teren off road liczy ok. 3,5 ha, tu mogą uczestnicy próbować własnych sił np.
Zjeżdżając samochodem offroadowym Lada Niva z kamienistej góry z wodospadem, lub przez powalone drzewa.

14:00 Lunch in Tropical Islands – tropical BBQ
Tropical-Islands
18:00 transfer do hotelu
19:00 kolacja,

Dzień 3
Śniadanie. Wyjazd do kraju

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video)
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 2 noclegi w pokojach 1 os.
- 2 śniadania
- 1 kolacja w hotelu
- 1 kolacja bawarska w restauracji w Berlinie
- zajęcia na torze ADAC
- wizyta w Tropical Island z lunchem
- zwiedzanie Berlina trabantami
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze)

ATRAKCJE DODATKOWE
F60 – 6 godzin-

Leżąca wieża Eiffla w krajobrazie księżycowym. Teren powstały na wyrobiskach kopalni węgla brunatnego. F 60 to gigantyczny most przerzutowy o ponad 500-metrowej długości i 80 metrowej wysokości udostępniony do zwiedzania i aktywności np. spuszczanie z liny z wysokości 63 do 75 metrów. Oprócz tego możliwość jazdy offroad jeepami oraz quadami.
Podział na 4 grupy
1 grupa - Zwiedzanie mostu wydobywczego z polskim audioguidem plus zjazd z liny z ok. 60-80 m wysokości
2 grupa – strzelanie z łuku
3 grupa safari quadami (6 quadów)
4 grupa safari jeepem (6 jeepów)
Na obiad polowa grochówka z kiełbaską do tego bułka i 1 piwo

Jazda czołgiem – 4 godziny

Wieczór Szprewaldzkim wraz ze spływem po kanałach Sprewy – ok. 5 godz.
Szprewaldu jest rezerwatem biosfery UNESCO, Łużyczanie, którzy tam mieszkają poruszają się również łodziami, ponieważ nie do niektórych domostw można dotrzeć tylko łodzią. W miasteczku Lżbbenau grupa ma ok. 1 godziny na spacer i obejrzenie na wileu strahgancha regionalnych produktów – wszystko z ogórka od kremu poprze musztardę do likieru, potem przechodzą z Łużyczanką do łodzi i spływ traw ok. 1,5 - 2 godz, tu można się napić po kielonku swojego trunku.
Łodzią podpływają pod restauracje, powitanie chlebem i solą lub szprewaldzkim likierem, potem ok. 30 min. program – Łużyczanki śpiewają piosenki i anegdoty – pilot powinien potłumaczyć, potem bufet ze specjałami szprewaldzkim – pieczeń z dziczyzny, pieczenie wieprzowe, ryby ze szprewaldu, sałatki, ziemniaki, chleb oraz oczywiście ogórki. Potem dyskoteka. Napoje są dodatkowo.
Ten wieczór można zrobić po zajęciach na F60.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.