Wyjazd firmowy do Argentyny i Brazylii

Wycieczka firmowa do Argentyny i Brazylii

Iguazu.jpg

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Argentyny przez jeden z europejskich portów.

Dzień 2 BUENOS AIRES
Przylot do Buenos Aires. Transfer do hotelu.
Panoramiczny objazd miasta (butelka wody mineralnej w autokarze)
Podczas tej wycieczki zapoznamy się z Buenos Aires zwracając uwagę na główne atrakcje miasta. Wśród nich zobaczymy główny plac Plaza de Mayo w otoczeniu Casa Rosada (siedziba Kancelarii Prezydenta), Cabildo (Kolonialny Ratusz) i katedrę. Odbędziemy również przejazd przez urokliwe uliczki San Telmo i kolorowymi drogami La Boca, która słynie z kolorowych domów. Później przejazd przez eleganckie Barrio Norte po drodze do cmentarza Recoleta, niesamowity cmentarz pokryty mauzoleami i rzeźbami. Wreszcie odwiedzimy Palermo i jego wspaniałe pałace
i parki.

Lunch w restauracji steak house (3 dania, zimne napoje)
Wieczorem transfer do restauracji El Querandi, lokalnej winiarni.
Kolacja powitalna i degustacja lokalnych win (3 dania, zimne napoje)

Dzień 3
Całodniowa wycieczka do Estancia El Ombu w Areco.
Ranczo znajduje się w Areco i tradycyjnym miasteczku w prowincji Buenos Aires.
Autobusy będą eskortowane przez gauchos.
Wyjazd do typowej "estancji" Argentyny, jednego z najbardziej żyznych stepów naturalnych świata. To miejsce słynie z "empanadas" (ciasto z mięsem), "asado", wspaniałych win argentyńskich. Będą Państwo uczestniczyć w show złożonym z tańców i pieśni folklorystycznych. Zostaną Państwo powitani szklanką wina i typowym 'empanadas" pasztetem mięsnym a na lunch będzie typowy argentyńskie mięso z grilla. Po lunchu (wino, piwo, zimne napoje, kawa, herbata)odbędzie się występ folklorystyczny Gaucho, po którym czeka Państwa możliwość docenienia umiejętności jazdy konnej argentyńskich Gaucho. Ranczo znajduje się około 110 km od Buenos Aires
Powrót do Buenos Aires.

Lekcja tańca (1 godzina) z open barem (wino, zimne napoje)
Kolacja (3 dania, wino, zimne napoje, woda) i TANGO SHOW w la Ventana (1.45 godz.)
Tancerze, śpiewacy oraz orkiestra, pozwolą poczuć Państwu prawdziwy klimat Buenos Aires. Moc muzyki, przy drinku i wspaniałej kolacji, jak również typowa argentyńska muzyka, zostanie zaprezentowana dla Państwa, by poczuli się Państwo wyjątkowo.

Różne Domy Tango, znajdują się w San Telmo, oferują możliwość podziwiania wszystkich atrybutów tango w różnych ekspresjach. Najlepsi tancerze i śpiewacy, a także orkiestry tanga, pozwolą Ci cieszyć się i czuć tą muzyką Buenos Aires, przy drinku lub na wspaniałej kolacji. Powstałe ok. 1880, tango było wulgarnym tańcem, muzyką stolicy i niższej klasy społecznej, mieszanką gaucho z hiszpańską i włoską muzyką. Carlosa Gardela, najlepszy przedstawiciel muzyki i śpiewaków Tango, stworzył "tango-cancion" (piosenka tango), przeniósł tango z domów i kamienic na salony Buenos Aires. Pod koniec XIX wieku "Wielka Wieś Buenos Aires" stawała się miastem imigrantów, gdzie sfrustrowani i melancholijni Europejczycy wyparli gaucho, który stopniowo wycofali się na wieś. Dzieci tych imigrantów stanowią pierwsze pokolenie "porteos" i tango stało się nowym miejskim stylem.

Dzień 4 Iguazu
Transfer na lotnisko. Przelot do Iguazzu.
Zwiedzanie wodospadów po stronie argentyńskiej. (woda mineralna w autokarze)
Pociąg odjeżdża z dworca centralnego. Można dojechać pociągiem lub wybrać się na 20-minutowy łatwy spacer wzdłuż Sendero Verde (szlak zielony). Oba sposoby doprowadzą nas do stacji Cataratas. Druga część podróży pociągiem ze stacji Cataratas zabierze nas do Garganta del Diablo. Od tego miejsca mamy pół godziny spacerem do wodospadu Garganta del Diablo.
Obiad w trakcie wycieczki (bufet, 1 piwo, 1 zimny napój)

Idąc w górę rzeki dochodzimy do specjalnie przygotowanych łodzi, aby dostać się do podnóża wodospadów Iguassu i móc je podziwiać i poczuć z bliska. Wiry, fale i prądy wywołane przez wodospady dodają adrenaliny i wiele emocji do tej niezapomnianej wycieczki.

Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.
Kolacja w hotelu (3 dania, zimne napoje)
Dzień 5
Transfer na lotnisko. Przelot do Rio de janeiro. Transfer do hotelu.
Zakwaterowanie. Welcome drink.
Lunch w hotelu (3 dania, piwo lub zimny napój, woda, kawa lub herbata)
Kolacja w hotelu (3 dania, piwo lub zimny napój, woda, kawa lub herbata)
Dzień 6
Śniadanie. Czas wolny na plaży.
Lunch w restauracji CONFEITARIA COLOMBO (bufet, piwo lub zimny napój, woda, kawa lub herbata)
Kolacja w CHURRASCARIA "fOGO DE CHÃO" (bufet, piwo lub zimny napój, woda, kawa lub herbata)
Dzień 7
Wycieczka jeepami do Lasu Tijuaca
Jeepy zabierają klientów z hotelu. Po krótkiej podróży wjeżdżamy do lasu Tijuca, od razu odczuwając różnicę między ‘ kamienną junglą’ a fantastycznym lasem tropikalnym w środku miasta. Nasz klient od razu zrozumie, dlaczego Rio jest najpiękniejszym miastem na świecie. Gwarantujemy zobaczenie miasta, gór, plaż i morza. Podczas przejazdu pasażer zobaczy różnorodność tropikalnych owoców, różnorodne ptactwo oraz motyle a przy odrobinie szczęścia nawet małpy.
Lunch w restauracji Rubaiyat ((3 dania, piwo lub zimny napój, woda, kawa lub herbata)
Pod koniec wycieczki znajdziemy się pod 40 metrową statuą Jezusa mając całą panoramę Rio w zasięgu wzroku. Widok jest naprawdę niesamowity.

Kolacja w Rio Scenarium, jednego z najsłynniejszych klubów samby w Rio de Janeiro
Brazylijskie tapas, open bar 4 godziny (woda mineralna, zimne napoje, piwo, caipirinhas

Dzień 8
Śniadanie.
Lunch w hotelu (3 dania, piwo lub zimny napój, woda, kawa lub herbata)
Transfer na lotnisko. Wylot do Europy

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę lokalnego przewodnika
- opiekę pilota
- transfery (z butelką wody dla każdego uczestnika)
- noclegi zgodnie z programem w hotelach Kenton Palace 4*, Mercure 4*, Windsor Leme 4*
- wyżywienie zgodnie z programem wraz z napojami
- zwiedzanie zgodnie z programem
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu na smyczach w języku angielskim i rosyjskim, etui na bilety, zawieszki na bagaż, tablice z logo firmy w autokarze)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.