Wyjazd firmowy na turniej Wimbledon

Wyjazd dla firm na Wimbledon

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Wimbledon_wyjazdy_firmowe

Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przylot do Londynu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.
Panoramiczne zwiedzanie Londynu
Transfer na stadion Wimbledon – oglądanie wyścigów psów. Podczas oglądania serwowana będzie kolacja.
Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 2:
śniadanie. Przejazd na korty tenisowe Wimbledon. Oglądanie turnieju.
Po południu Whisky Masterclass - warsztaty dotyczące napoju posiadającego bardzo bogate historycznie znaczenie. Szkolenie z zakresu doboru różnych rodzajów whisky do różnych okazji oraz sposobów jej serwowania. Możliwość degustacji 6 rodzajów whisky.
Kolacja w klimatycznej restauracji Shaka Zulu lub restauracji Jamiego Oliviera.
Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3:
Śniadanie. Transfer na lotnisko

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- 2 noclegi w hotelu 4* pokoje 2 os.z łazienkami
- 2 śniadania kontynentalne;
- 1 lunch z lampką wina lub piwa
- 2 obiadokolacje z programem i lampką wina lub piwem
- ubezpieczenie KL, NNW TU Allianz
- opiekę pilota
- transfer z/na lotnisko
Opcje dodatkowe:
- oglądanie wyścigów psów
- program Whisky Masterclass
- rejs szybką łodzią motorową po Tamizie
- wjazd na London Eye
- wjazd na wieżowiec Shard
- przejazd kolejką nad Tamizą
- spacer po dachu hali O2
- zwiedzanie stadionu Arsenalu lub Chelsea

Londyn - stolica Wielkiej Brytanii oraz stolica Anglii. Największe miasto Unii Europejskiej, a po Moskwie i Stambule także 3 największe miasto Europy, leżące nad rzeką Tamizą, przyciągające w ciągu roku ok 30 mln turystów z całego świata.

Londyn to wyjątkowe miejsce na mapie świata, z pewnością warte odwiedzenia z racji wielości ciekawych miejsc. Jednym z nich jest np. Tower of London, czyli niegdysiejsza twierdza, więzienie, mennica, skarbiec oraz pałac w jednym. Aktualnie znajdują się tam insygnia koronne. Następnym zabytkiem znanym na skalę światową jest Big Ben, czyli wieża zegarowa (największa w wielkiej Brytanii), należąca do neogotyckiego Pałacu Westminsterskiego. W Westminster Hall znajduje się brytyjski parlament. Innym obiektem obok którego nie da się przejść obojętnie to Pałac Buckingham, będący siedzibą brytyjskiej rodziny królewskiej, której życiem zyje cały świat, wraz ze wspaniałymi ogrodami Kensington Gardens. Warto wiedzieć, że częśc Pałacu została udostępniona zwiedzającym, zatem turyści mają możliwość przejśc się królewskimi korytarzami. Ważnym miejscem Londynu jest także Trafalgar Square, plac mieszczący się w centrum miasta, będący miejscem wielu najwazniejszych wydarzeń w kraju. Osoby spragnione zabawy powinny koniecznie wybrać się do jednej z bardziej rozrywkowych dzielnic Londynu - West End z Leicester Square. Znajdziemy tam masę kawiarni i restauracji, oferujących menu ze wszystkich stron świata, teatry, kluby i kina. Nieopodal znajduje się także jedna z największych ulic Londynu, czyli Oxford Street z mnóstwem sklepów i butików, gdzie mieszczą się tak znane marki, jak np Top Shop lub Zara, albo dom towarowy Harrods. Dla osób szukających odpoczynku w miejskim zgiełku idealne będą królewskie parki, czyli Royal Parks - zespół 8 parków, będących największymi zielonymi terenami znajdującymi się w Londynie. Zachwyci też Chelsea Phisic Garden, jeden z ogrodów botanicznych, będący jednocześnie jednym z najstarszych w Wielkiej Brytanii, otwarty w 1983 roku.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.