Wyjazd firmowy na turniej US Open

Wyjazd dla firm na turniej tenisowy US Open

US_Open_wyjazdy_firmowe

Dzień 1
zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do USA. Przylot do Nowego Jorku. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja w restauracji.
Dzień 2
Dzisiejszego dnia proponujemy zwiedzanie Noweg Jorku, który rozpoczniemy od wyjazdu na taras widokowy znajdujący się na 86 pietrze Empire State Building. Będziemy mogli podziwiać wspaniałe widoki na miasto i jego okolice. Następnie zwiedzimy górną część Manhattanu. Zawitamy do najsłynniejszej i najbardziej gwarnej części miasta, którą jest Times Square. Z bliska będziemy mogli poczuć unikalną atmosferę Wielkiego Jabłka, którą charakteryzuje nieustanny pośpiech jak również różnorodność etniczna napotykanych ludzi.Podczas spaceru odwiedzimy Broadway, katerę św. Patryka oraz Rockeffeler Center. Przeniesiemy się do Parku Centralnego, gdzie będziemy mogli odpocząć i uciec od zgiełku miasta.Po południu udamy się na zakupy na słynnej 5 Alei, gdzie znajdują się prestiżowe sklepy światowej sławy projektantów mody. Kolacja w lokalnej restauracji. Wieczorna wizyta na meczu tenisowym podczas US Open.
Dzień 3
śniadanie. Rano udamy sie na rejs na Ellis Island, na której pod koniec XIX wieku działało główne biuro emigracyjne przyjmujące emigrantów z Europy, którzy przybywali do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Obecnie znajduje się tutaj muzeum poświęcone wydarzeniom tamtych czasów. Tuz obok, na sąsiedniej wyspie znajduje się Statua Wolności, która także odwiedzimy. Po południu udamy się na przedstawienie teatralne na Broadwayu, Chicago lub Mamma Mia. Wieczorem udamy się na kolacje do restauracji Ellen's Stardust, gdzie kelnerami są aktorzy.
Dzień 4
śniadanie. Dzisiaj udamy się na dolną część Manhattanu, która jest kojarzona głównie z finansami. Zobaczymy Gmach Giełdy oraz Wall Street. Wizyta w kościele Trinity, który był schronieniem dla przechodniów podczas ataków terrorystycznych po upadku pierwszej wieży World Trade Center. Wizyta w Chinatown.
Wizyta w miejscu upamiętniającym tragiczne wydarzenia z 9 września 2001 roku, Memoral 9/11. Zobaczymy także Soho, Little Italy i Batery Park. Po południu wizyta w muzeum Sea-Air Space, które znajduje się na pokładzie lotniskowca Itrepid. Tam będziemy mogli podziwiać samolot MIG 21 i Concorde oraz wahadłowca kosmicznego NASA. Kolacja w lokalnej restauracji. Wieczorem wizyta na meczu tenisowym US Open.
Dzień 5
śniadanie, Czas wolny na zakupy lub wizyta w jednym z muzeów: Hisrorii Naturalnej, Sztuki lub Guggenheima. Wylot do Polski

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.