Wyjazd firmowy na turniej Roland Garros

Wyjazd dla firm na turniej Roland Garros

Roland_Garros_wyjazd_firmowy

Dzień 1
Zbiórka uczestników. Przelot do Paryża. Transfer do hotelu. Kolacja w typowej francuskiej restauracji.Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Wyjazd na korty Roland Garros. Oglądanie turnieju French Open.
Opcja: Rejs statkiem po Sekwanie. Następnie wjazd na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Przejazd metrem na Montmartre.
Zwiedzanie bazyliki Sacré-Coeur wzniesionej na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre – jednego z najbardziej malowniczych zakątków Paryża. Spacer Rue des Saules, gdzie znajduje się legendarne miejsce spotkań paryskiej bohemy – Au Lapin Agile, przez Place Pigalle, do Place Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge. Wieczór w kabarecie Moulin Rouge. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 3
Wczesne śniadanie. Przejazd na Ile de la Cité będącą najstarszą częścią miasta. Znajdują się tu m.in. Pałac Sprawiedliwości i Conciergerie. Najbardziej znane miejsce Ile de la Cité to katedra Notre-Dame – serce Paryża. Zwiedzanie katedry. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: paryski uniwersytet Sorbona; Panteon – miejsce spoczynku m.in. Victora Hugo, Marii Skłodowskiej-Curie i Woltera; gwarny bulwar St-Michel; Ogrody Luksemburskie; bulwar St-Germain z kawiarniami, restauracjami, butikami i sklepami z antykami. Zwiedzanie Luwru uważanego za najwspanialsze muzeum na świecie. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.