Wyjazd firmowy do Pragi i Aquaparku Babylon

Wyjazd dla firm do Pragi i Aquaparku Babylon

Liberec.jpg
Dzień 1
Wyjazd z kraju. Przyjazd do Liberca w godzinach południowych. Zakwaterowanie.
Możliwość korzystania z Aquaparku Babylon. Kolacja. Nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Pragi. Zwiedzane rozpoczniemy od Hradczan: klasztor na Strachowie z piękną barokową biblioteką, Zamek Praski, czyli Hrad, od którego cała dzielnica wzięła swoją nazwę: zabudowania Kancelarii Prezydenckiej, katedra Św. Wita, w której przechowywane są regalia królów czeskich, Pałac Królewski, bazylika Św. Jerzego oraz Złota Uliczka, zawdzięczająca swą nazwę mieszkającym tu w średniowieczu złotnikom, zabudowana niewielkimi domkami, w których obecnie znajdują się sklepiki z pamiątkami. Następnie przez Małą Stronę, dzielnicę położoną na zboczach zamkowego wzgórza, która obfituje w piękne i bogato zdobione barokowe pałace oraz kamienice, przejdziemy do średniowiecznego mostu Karola. Czas wolny.
Przejazd do piwiarni U Medvidku. Kolacja.
Rok założenia restauracji „U Medvídků“ datuje się na 1466 rok. Dawny browar, w którym był również pierwszy praski kabaret, w zeszłym stuleciu został przebudowany na jedną z największych praskich pijalni piwa.
W historyczny pomieszczeniach dawnej słodownicy browaru „U Medvídků“ powstało na powierzchni ponad 8 metrów kwadratowych muzeum piwa połączone ze sklepem sprzedaży piwa i pamiątek browarniczych oraz stosowny mini browar.
Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie. Następnie dalsze zwiedzanie Pragi: zapraszamy na Vaclawskie Namesti - aleję z ciekawą zabudową secesyjną. Starymi uliczkami dotrzemy do Rynku Staromiejskiego: przepiękne kamienice, Ratusz, kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa. oraz kościół Sw. Mikołaja. Następnie będziemy spacerować przez dzielnicę Zydowską Josefov : Staro-nowa Synagoga, zbudowana w XIII wieku, Synagoga Wysoka, cmentarz to ślady dawnego getta żydowskiego.
Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do kraju w późnych godzinach wieczornych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem z wc, klimatyzacją, video
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 1 noclegi w hotelu Babylon 4* w Libercu , w pokojach 2 os.
- 1 nocleg w hotelu 3* w Pradze , w pokojach 2 os.
- 2 śniadania
- 1 kolacja w piwiarni U Medvidku z degustacją lokalnego piwa
- 1 kolacja w hotelu w Libercu

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.
Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.