Wyjazd firmowy na Formuła 1 GP Singapuru

Wyjazd dla firm na Formuła 1 GP Singapuru

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Formula_1_GP_Singapuru_wyjazdy_firmowe

Dzień 1 Polska
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Singapuru
Dzień 2 Singapur (Ś,L,K)
Przylot do Singapuru. Jeżeli czas pozwoli to przejazd na drugą część treningu.
Dzień 3 Singapur (Ś,L,K)
Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Parku Ptaków Jurong oraz Parku krokodyli – gdzie znajdują się trzy farmy krokodyli otwarte dla zwiedzających.
Następnie wizyta w Chinatown, Ratusz, budynek Parlamentu, budynek Sądu Najwyższego, Muzeum i Domy Perankan - kompleks zabudowań Chińczyków znad cieśniny Peranakan; Świątynia Sakya Muni.
Po kolacji przejazd na tor F1 na trzecią część treningu i kwalifikacje do niedzielnego wyścigu.
Dzień 4 Singapur (Ś,L,K)
Po śniadaniu wizyta na wyspie Sentosa, gdzie znajduje się największe tropikalne oceanarium - Podwodny Świat. Wieczorem wyścig finałowy.
Dzień 5 Singapur / Polska (Ś,L,K)
Po śniadaniu czas wolny, który można poświęcić na zakupy. Po kolacji przejazd na lotnisko i powrót do Polski

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.