Wyjazd firmowy na Formuła 1 GP Malezji

Wyjazd dla firm na Formuła 1 GP Malezji w Kuala Lumpur

Jesteśmy biurem podróży z wieloletnim doświadczeniem, które zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą firm. Organizujemy na zamówienie wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, incentive travel w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta. Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Formula_1_GP_Malezji_wyjazdy_firmowe

Dzień 1
zbiórka lotnisku Okęcie. Wylot do Kuala Lumpur.
Dzień 2 czwartek
Po przylocie będziemy cieszyć się atrakcjami Kuala Lumpur.
Zobaczymy najwyższe bliźniacze wieże na świecie – Wieże Petronas. W zależności od dnia i dostępności biletów, będzie można wjechać na niesamowity most, który łączy dwa budynki i zobaczyć panoramę miasta. Podczas wycieczki, zobaczymy następujące atrakcje:
- Masjid Jamek - Jeden z najstarszych Meczetów, zbudowany na złączeniu Klang i rzeki Gombak, w otoczeniu palmowych drzew. Jest malowniczym budynkiem z cebulowymi kopułami i minaretami.
- Przejazd obok dworca kolejowego Kuala Lumpur, wybudowanego w 1911 roku, jest on doskonałym przykładem brytyjskiego wpływu kolonialnego na budowę. Jest mauretańską fantazją spiral, minaretów, wież i łuków.
- Przejazd przez Plac Mereka – kolejny budynek w stylu mauretańskim – Budynek Sułatana Abdula Samada (dawniej znany, jako Budynek Secretriatu). Jest zwieńczony 43 metrowej wysokości wieżą zegarową. Dla porównania podczas krótkiego postoju zobaczymy modernistyczny Meczet Narodowy - Masjid Negara. Zatrzymamy się przy Rynku Głównym, gdzie znajdziemy szeroki wybór kolorowej lokalnej sztuki i rzemiosła. Następnie przejedziemy do słynnego Rynku Chinatown przy ul Petaling, gdzie można zobaczyć chińskich kupców sprzedających swoje towary, od owoców do zegarków. Dwa doskonałe miejsca, aby wypróbować swoje umiejętności do targowania się o prezenty lub upominki.
Kolacja w restauracji Sri Melayu na wystawny Bufet Malajski z malajskim Show.
Powrót do hotelu. Nocleg w hotelu.
Dzień 3 piątek
Półdniowa Wycieczka Kuala Lumpur "Wycieczka na wieś”
Wespniemy się po 272 stopniach, aby odwiedzić wspaniałe Jaskinie Batu, wapienną ogromną strukturę, która mieści czczoną Świątynię Hinduską. Coroczny spektakularny hinduski Festiwal Thaipusam, który odbyła się w tym znanym miejscu przyciąga ponad 100.000 uczestników i wielbicieli każdego lata.
Zwiedzimy fabrykę pewteru Selangor i dowiemy się o dziejach kopalni cyny w Malezji. Zobaczymy unikalne pamiątki wykonane z cyny i odbędziemy ciekawą wycieczkę po fabryce z przewodnikiem.
Opcjonalnie: Szkoła wykuwania - Jeśli chcesz wziąć udział w lekcji, w której można dowiedzieć się, jak tworzyć własne pamiątki z cyny w wypełnionej zabawą atmosferze.
Powrót do hotelu. Wyjazd na kolację do restauracji Tamarind Springs, restauracja znajduje się w ogrodzie wyglądającym jak tropikalna dżungla. W restauracji serwowane są dania kuchni azjatyckiej z Malezji i Indochin. Nocleg w hotelu.

Opcjonalnie tego dnia:
Przeżyj dzień ze słoniami w Świątyni słoni Kuala Gandah.
Rezerwat słoni powstał w 1989 roku założony przez Departament Przyrody i Parków Narodowych. Jest to baza dla zespołu przenoszenia słoni. Akcja przenoszenia słonie rozpoczęła się w 1974 roku. Jedyny w swoim rodzaju w Malezji, zespół specjalistów do lokalizowania, a następnie przeniesienia słoni z obszarów problematycznych, gdzie ich siedliska są zajmowane przez plantacje do innych odpowiednich siedlisk na terenie półwyspu, takich jak Taman Negara. Przez ponad 25 lat centrum pomogło zapobiec dalszemu spadkowi populacji słoni przez przeniesienie ponad 300 dzikich słoni. Możemy zobaczyć z bliska te cudowne oswojone osierocone słoni. Wycieczka obejmuje prezentację wideo, oporządzenie słoń, jazda na słoniach, karmienie słoni oraz dla odważnych, (proponujemy zabranie ubrania na zmianę i ręcznik) pływanie i kąpiel słoni w rzece.
Lunch pakiety są wliczone.
Lokalizacja: Świątynia Słoni Kuala Gandah w stanie Pahang, przejazd około 1 godziny 45 minut autokarem, około 200 kilometrów od Kuala Lumpur.
Czas: 0900 - 1700 godzin

Historyczna Malakka
Odwiedź historyczne Malakka, około dwóch każdy godzin od Kuala Lumpur. Malakka, znana w przeszłości z handlu zwłaszcza złotem i przyprawami, regulowanego wcześniej przez trzech władców kolonialnych, Portugalczyków, Holendrów i Anglików, zachowuje urok starego świata w dziedzictwie budownictwa i architekturze uzupełnianych egzotyką Malaccańskiej kultury i kuchni. Zobaczymy słynne bramy "Porta de Santiago" i ruiny Kościała Św. Pawła. Następnie, na Placu Czerwonym, administracyjne budynki holenderskie w kolorze łososiowym, które dziś mieszczą Muzeum i urzędy Malakka. Doskonałym przykładem tradycyjnej chińskiej architektury świątynnej, a także najstarszą w Malezji jest świątynia Cheng Hoon Teng. Zwiedzimy z przewodnikiem Baba i Museum Dziedzictwa Nyonya - prywatne muzeum, prezentuje bogate dziedzictwo "Baba" miejsce zamieszkania. Małżeństwa między wczesnymi chińskimi osadnikami i Malajami doprowadziły do wyjątkowej kultury Nyonya Baba. Zapraszamy na spacer i zakupy przy ulicy Jonkers, słynącej z antyków. Możemy tutaj znaleźć autentyczne przedmioty w rozsądnych cenach. Doświadczmy i cieszmy się jazdą tutejszą rikszą, dobrym sposobem podróżowania ulicami Malakka.
Lunch - wybornie przyprawione dania Malakkijskie, serwowane w pobliskiej restauracji.
Czas: 8 godzin.
Lokalizacja: 149 km na południowy-zachód drogą prowadzącą z Kuala Lumpur do Malakka, nadmorskiego miasta, znajdującego się na wybrzeżu Cieśniny Malakka.
Dzień 4 sobota
Śniadanie w hotelu.
Transfer na tor Sepang, aby zobaczyć zawody F1.
Obiad na torze Sepang.
Wieczorem kolacja. Przejazd autokarem do restauracji KL Towers z pięknymi widokami na tętniące życiem miasto na wystawną kolacje w formie międzynarodowego i malezyjskiego bufetu. Powrót do hotelu.
Dzień 5 niedziela
Śniadanie w hotelu.
Transfer na tor Sepang, aby zobaczyć zawody F1.
Obiad na torze Sepang.
Wieczór: Transfer na kolację w restauracji Top Hat na wystawne dania kuchni Malezji i zachodniej.
Restauracja Top Hat znajduje się w jednej ze starszych i luksusowych dzielnic Kuala Lumpur, w centrum i blisko Wież Petronas. Mieści się ona w jednej z niewielu pozostałych wielkich posiadłości, które wciąż istnieją w mieście, z dużym ogródem drzew, porośniętych helikoniami. Potrawy, ciasta i desery Top Hat są tworzone przez zespół innowacyjnych młodych kucharzy. Potrawy są mieszanką tradycyjnych dań Nyonya oraz w bardzo sprytny sposób połączonych składników ziół i przypraw z różnych tradycji kulinarnych Wschodu i Zachodu.Powrót do hotelu.
Dzień 6 poniedziałek
Śniadanie w hotelu. Czas wolny na relaks lub zakupy. Obiad w lokalnej chińskiej restauracji o nazwie Wiosenne Ogrody. Wylot do Polski

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.