Wyjazd firmowy na Formuła 1 GP Japonii

Wyjazd dla firm na Formuła 1 GP Japonii

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Formula_1_GP_Japonia_wyjazdy_firmowe

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku, wylot do Japonii z międzylądowaniem w jednym z europejskich portów lotniczych
Dzień 2 Osaka K
Przylot na lotnisko w Osace. Po formalnościach, transfer autokarem do hotelu
* Bagaż będzie transportowany przez ciężarówki z lotniska do hotelu.
Odpoczynek przez resztę dnia.
Dzień 3. 大阪府 Osaka Ś, L, K
Całodniowa wycieczka po Osace autokarem, zwiedzanie
- Obserwatorium Wiszące Ogrody „Floating garden” jest na tarasie widokowym dachu wieżowca Umeda Sky dające panoramiczny widok Osaki z Awajima Island i Kobe w oddali. „Floating garden” łączy za pomocą metody budowy mostu dwa 40-wieżowce, które składają się Umeda Sky Building. Floating Garden, spektakularne widoki, pełne drzew i kwiatów. W piwnicy budynku znajduje się restauracja centrum Takimi Koji, gdzie doświadczamy atmosferę Osaki z epoki Taisho do początku ery Showa (ok. 1915 - 1935).
-Dotonbori 道頓堀
jest jednym z symboli Osaki uwielbianym przez mieszkańców, Dotonbori obszarem pełnym restauracji i miejsc rozrywki usytuowanym wzdłuż południowego brzegu Dotonbori Canal. Oferuje setki restauracji z nieoficjalnych hasłem „tanie, ale pyszne”. Dotonbori powstała jako dzielnica rozrywki i nadal zobaczymy tu Bunraku (teatr marionetek), teatry, sale Rakugo (opowieści komiksowe) i, oczywiście, kina. Obszar ten jest często przedstawiany zarówno w filmach krajowych i zagranicznych, ponieważ charakteryzuje żywego ducha Osaki.
-Kaiyukan Akwarium 海遊館
jest jednym z największych akwariów w świecie, a jej tematem jest oparty na nowej hipotezie Gai według Dr James Lovelock. Hipoteza ta wyjaśnia, że wszystkie istoty są ze sobą wzajemnie powiązane i stanowią jedność. Kaiyukan Akwarium szanuje godność życia i środowiska naturalnego. Japońskie słowo "Kaiyukan" dosłownie oznacza „Pawilon Zabaw w Morzu” W tym akwarium, goście mogą zobaczyć pokaz stworzeń jak bawią się razem w morzu.
Następnie transfer do lokalnej restauracji na kolację.
Po kolacji, transfer do hotelu.
Dzień 4. 京都 Kioto Ś, L, K
Całodniowa wycieczka do Kioto autokarem, zwiedzanie
-Kinkkauji Temple lub Świątynia Złotego Pawilonu, jest znaną budowlą od czasów Muromachi (1336-1573) i była wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1994 roku. Jest to popularna nazwa Rokuon-ji (Świątynia Jeleni), świątynię poświęconą buddyjskiej bogini miłosierdzia. Ashikaga Yoshimitsu (1358-1408), trzeci z Szogunów Ashikaga, zbudował tutaj budynek w 1398. Po jego śmierci w 1419 roku, tereny zostały przekształcone na buddyjską świątynię sekty Rinzai. Jednynym budynkie ocalałym po majątku Yoshimitsu był Złoty Pawilon. Wyższe piętra są pokryte złotem, a dach wieńczy przez feniks z brązu.
-Nijo Zamek, zbudowany przez Ieyasu, założyciela Tokugawa, w 1603 roku, jest zaliczany do Światowego Dziedzictwa UNESCO i Ninomaru Pałac został oznaczony jako Skarb Narodowy ze względu na jego wspaniałą architekturą i wspaniałym wystrojem wnętrz. Ieyasu zbudował zamek na swoją rezydencję z Kioto, ale większe znaczenie ma jako symbol władzy Tokugawa w regionie Kansai. Pałac jest przykładem stylu "Shoin-zukuri", gdzie cztery budynki rozłożone są tak, że w tylu pokojach ile to możliwe, jest widok na ogród lub dziedziniec. Wnętrze
zdobią malowidła ścienne w szkole Kano. Deski korytarzy trzeszczą pod nogami. Nazywa się je deskami śpiewającego ptaka ponieważ ostrzegały o zbliżaniu się mordercy.
- Sanktuarium Heian jest znanym budynkiem poświęconym Cesarzowi Kammu, założycielowi Kioto i Cesarzowi Komei, ostatniego cesarza panującego w Kioto. Został zbudowany w 1895 roku dla uczczenia 1100 rocznicy założenia Kioto. Ogród za Sanktuarium jest znany z lilii wodnych, irysów, azalii i klonów.
-Świątynia Sanjusangendo jest zalicana do Skarbów Narodowych, w holu głównym mieści się ponad 1030 buddyjskich posągów. Siedzący Tysiącręki Kannon, został wyrzeźbiony przez słynnego rzeźbiarza Tankei. Kannon i 28 wyznawców są oznaczone jako Skarby Kultury Narodowej. Wszystkie postacie zostały wyrzeźbione przez Tankei i jego asystentów. Świątynia zawdzięcza swoją nazwę od 33 odstępów pomiędzy filarami przed głównym ołtarzem. W buddyzmie numer „33” ma znaczenie symboliczne. Bodhisattwy Kannon wciela się w 33 różne kształty w jego misji miłosierdzia. Oryginalne budynki, wzniesione w 1164, zostały zniszczone przez pożar, odbudowany w 1266 roku.
Przejazd super Expressem do Nagoji. Transfer do hotelu. Kolacja w hotelu.
Dzień 5 Ś
Transfer na zawody Formuły 1 na torze Szuka.
Dzień 6 Tokio Ś,K
Transfer pociągiem z Nagoi do Tokio. Krótkie zwiedzanie miasta: Tokio Tower, Ginza, Świątynia Abakusa. Kolacja w hotelu.
Dzień 7 Ś
Pokoje są dostępne do czasu zakończenia doby hotelowej.
Przejazd autokarem na lotnisko. Lot powrotny.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.