Wyjazd firmowy na Formuła 1 GP Chin

Wyjazd dla firm na Formuła 1 Grand Prix Chin

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel).Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Formula1-GP-Chin
Dzień 1 Polska środa
Zbiórka na lotnisku w Warszawie w hali odlotów dwie godziny przed odlotem, wylot do Chin przez jeden z portów europejskich.
Dzień 2 Polska / Szanghaj (lunch, kolacja) czwartek
Przylot do Szanghaju, transfer do hotelu, czas wolny na odpoczynek po długiej podróży. Wieczorem spacer po malowniczym bulwarze, słynnym Bundzie, z którego rozpościera się widok na nowoczesne budynki po drugiej stronie rzeki Huangpu. Następnie rejs po rzece Huangpu, podczas, którego będzie można podziwiać wspaniale widoki na to ponad 10 milionowe miasto.
Dzień 3 Szanghaj (śniadanie, lunch, kolacja) piątek
Po śniadaniu przejazd na tor F1 na trening. Po południu zwiedzanie nowoczesnej dzielnicy miasta - Pudong, oraz wjazd szybką windą na Wieże Telewizyjną "Perła Orientu" (263 metry), z której będą mogli Państwo podziwiać wspaniałą panoramę Szanghaju.
Dzień 4 Szanghaj (śniadanie, lunch, kolacja) sobota
Po śniadaniu przejazd na tor F1 na trening i kwalifikacje. Po południu wizyta w przepięknych ogrodach Yu, założonych za czasów panowania dynastii Ming w XVI wieku.
Dzień 5 Szanghaj (śniadanie, lunch, kolacja) niedziela
Po śniadaniu przejazd na tor F1 na wyścig. Po południu czas wolny, który można będzie przeznaczyć na zakupy.
Dzień 6 Szanghaj / Polska (śniadanie) poniedziałek
Po śniadaniu, transfer na lotnisko i przelot do Warszawy przez jeden z europejskich portów lotniczych

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.