Wyjazd firmowy na Formuła 1 GP Abu Dhabi

Wyjazd dla firm na Formuła 1 GP Abu Dhabi

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Formula_1_GP_Abu_Dhabi_wyjazd_firmowy

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot z Okęcia. Przylot do Dubaju. Odprawa paszportowa. Transfer do hotelu.
Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie Dubaju. Wieczorem rejs dhow.
Zaczniemy od najwyższego budynku na świecie "BURJ KHALIFA" znajdującego się tuż obok jednego z największych na świecie centrów handlowych "Dubai Mall", gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć pięćdziesięciometrowej długości akwarium i doświadczyć egzotyczne cuda życia wodnego przez zapierające dech w piersiach widoki. Spacerując wzdłuż akwarium można spotkać się oko w oko z rekinami, płaszczki i innymi gatunkami ryb w ich naturalnym środowisku.
Dalej pojedziemy w kierunku "Dubai Marina" ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej, rozrywkowej
i biznesowej znajdującej się za największą stworzoną przez człowieka wyspą świata nazywaną "The Palm Jumeirah”. Zatrzymamy się na zdjęcia naprzeciwko luksusowego Hotelu Atlantis The Palm, wspaniały, oceaniczny hołd starożytności.
Zakończymy naszą niezapomnianą wycieczkę na "Souk Madinat Jumeirah" - barwny i tętniący życiem bazar lub części rynku w arabskim mieście. Ciekawe ścieżki prowadzą zwiedzających przez atmosferę bazarową, w której otwarte witryny sklepów i kameralne galerie wylewają się na chodniki. Dźwięki rzemieślników i kobiet w pracy w połączone z aromatem z ulicznych kawiarenek, restauracji i butików. Na Souk Madinat Jumeirah, nacisk kładzie się na unikalne marki i jakość rękodzielnictwa.
Opcja obiad w hotelu Burj Al Arab 7*
Rejs Dhow z kolacją jest romantycznym sposobem na spędzenie wieczoru podczas wypraw tradycyjnie urządzonym drewnianym statkim dhow, jak żegluje wzdłuż zatoki Dubai w świetle księżyca.
Główne atrakcje Dubai oświetlane są przez światło księżycowe w miarę jak drewniany statek przesuwa się cichutko po zatoce. Stara i współczesna architektura tego obszaru jawi się w jej pełnej krasie w tym czasie.
Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie Abu Dhabi i Ferrari World.
Tematyczny Park Rozrywki Ferrari World znajduje się na wyspie Yas, niedaleko centrum Abu Dhabi, międzynarodowego portu lotniczego oraz nowego centrum biznesowego – Marina Dubai. Wśród kilkudziesięciu atrakcji oferuje on, m.in.: najszybszą i największą na świecie kolejkę górską, osiągającą prędkość 240 km/h, najnowocześniejsze symulatory wyścigowe, przejażdżkę kanałem wodnym wprost do wnętrza silnika Ferrari 599, oraz interaktywne wrażenia w programie Speed of Magic w technologii 4D.
Ferrari Theme Park. Największa atrakcją jest kolejka górska osiągająca zawrotną prędkość 240 km/h.
Ponadto można pojeździć miniaturowymi samochodami i przetestować tor F1 na symulatorze Ferrari. To, co najbardziej przyciąga uwagę, to przede wszystkim konstrukcja dachu, będąca kopią charakterystycznej dla Ferrari, czerwonej, podwójnie wygiętej linii karoserii bolidów. Na dachu znajduje się największy w historii firmy logotyp Ferrari o wymiarach 65 x 48,5 m., przy czym obwód dachu wynosi aż 2.200 m. Także lokalizacja kompleksu nie została wybrana przypadkowo – Ferrari World powstał na wyspie Yas (Zjednoczone Emiraty Arabskie), tuż obok światowej klasy toru wyścigowego Formuły 1, Yas Marina Circuit.
Dzień 4
śniadanie. Oglądanie Gran Prix Abu Dhabi Formuła 1. Kolacja. Nocleg.
Dzień 5
Transfer na lotnisko. Wylot do kraju.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.