Wyjazd firmowy do Amsterdamu

Wycieczka firmowa do Amsterdamu

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Amsterdamu. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

amsterdam-wyjazd incentive


Dzień 1

18.55 przylot do Amsterdamu. Transfer do hotelu.
20.00 Zakwaterowanie w hotelu
21.00 kolacja z rejsem po kanałach Amsterdamu
22.30 koniec rejsu. Powrót do hotelu.
Dzień 2
9.00 wycieczka autokarowa przez stary i nowy Amsterdam. Najciekawszym i zarazem najważniejszym zabytkiem architektonicznym jest Pałac Królewski stojący przy Placu Dam. Pałac do dziś pełni rolę siedziby króla i choć można go okresowo zwiedzać, to jest to obiekt użytkowy.
11.00 wizyta w jednym ze słynnych muzeów Amsterdamu
Rijksmuseum czyli Muzeum Państwowe, to jedno z największych i najciekawszych w Holandii. Ma ono niezrównaną kolekcję arcydzieł malarstwa, z najbardziej znanym obrazem „Strażą Nocną” Rembrandta, piękną kolekcję sztuki orientalnej oraz wspaniałą kolekcję holenderskiej kultury materialnej z okresu Złotego Wieku (XVII wiek: m.in. naczynia domowe, tkaniny, meble i domki dla lalek z epoki).
Muzeum Van Gogha, Van Gogh Museum – kolekcja jego 200 obrazów i 550 rysunków.
12.30 przejazd do restauracji na lunch
Haesje Claes mieści się w historycznym centrum Amsterdamu, pomiędzy Spui i placu Dam, naprzeciwko Muzeum Historycznego. Restauracja zajmuje sześć, epickich budynków, w których oryginalne elementy architektoniczne zostały zachowane. Podobnie, z zewnątrz budynek jest pięknym przykładem architektury holenderskiej. Jego historia sięga 16 wieku. Duch i atmosfera tego okresu utrzymała się przez cały czas w starych salach, gdzie są serwowane typowo holenderskie potrawy.
Menu jest bardzo zróżnicowane i obejmuje zarówno tradycyjne holenderskie dania główne i specjalności, które są zależne od pory roku, jak i dania bardziej nowoczesne. Ponadto restauracja serwuje różne rodzaje typowo holenderskie napoje alkoholowe, takie jak genever, wina i likiery.

14.00 przejazd do szlifierni diamentów
Gassan Diamonds. Jest to jedna z najlepszych szlifierni w Amsterdamie. Możliwość poznania tajników obróbki diamentów. Od XVI w. Amsterdam jest stolicą tych minerałów; tutaj oszlifowano m.in. Cullinan - największy diament świata.

Po zwiedzaniu szlifierni zapraszamy na niespodziankę – Szampan z Diamentami
Każdy z uczestników otrzyma lampkę szampana. Na dnie każdego kieliszka zostaną umieszczone kamienie szlachetne a w jednym będzie się znajdował diament. Szczęśliwiec otrzyma diament o wartości 300 EUR

16.00 powrót do hotelu.
Czas wolny na zakupy.
18.30 spacer do restauracji na kolację.
19.00 kolacja we włoskiej restauracji, gdzie grupę będą obsługiwać śpiewający kelnerzy
Restauracja Pavarotti
Pavarotti jest znaną włoską restauracją w centrum Amsterdamu, 2 minuty pieszo od Rijksmuseum.
Lub
Kolacja w słynnej restauracji holenderskiej Vijff Vlieghen – 5 much
Mieści się w pięciu zabytkowych kamienicach. Autentyczny wystrój wnętrz, ciepła domowa atmosfera. Oferuje gościom doskonałe wino węgierskie i francuskie oraz piwo Amstel. W kuchni d'Vijff Vlieghen preferuje dania głownie oparte o świeże warzywa. Przez wieki, Holendrzy wędrowali po świecie i egzotyczne przepisy, warzywa, zioła i przyprawy sprowadzone do ich kraju mają wpływ na kuchnię holenderską
22.00 powrót do hotelu

Dzień 3
Całodniowa wycieczka na zwiedzanie północnej Holandii
8.45 wyjazd z hotelu
9.30 przyjazd do wytwórni serów Jacobs Hoeve Cheese Farm w wiosce Katwoude

Warsztaty produkcji sera.
Demonstracja produkcji sera jest fajna, ale o wiele więcej zabawy jest w robieniu własnego sera! Po przyjeździe zaczynamy od razu! Na farmie produkującej ser zobaczymy pokaz produkcji sera na większą skalę. Po czym każdy dostanie własne wiadro ciepłego mleka. Zaczynamy od wstępnej obróbki mleka. Podczas przerwy będziemy cieszyć się ciepłą kawą lub herbatą z holenderską szarlotką w przytulnej restauracji w rustykalnym stylu. Po pół godzinie zaczyna się ciężka praca. Jeden z nauczycieli produkcji sera poprowadzi nas przez stare rzemiosło wyrobu sera. Każdy uczestnik wyrabia swój własny ser, który może być później zabrany do domu. Podczas procesu wytwarzania sera będą nas zabawiać mnóstwem informacji na temat serów jak również opowieściami o serowej farmie. Odpowiedzą również na wszystkie nasze pytania. Po procesie produkcji sera musimy umieścić sery na chwilę pod prasą. W tym czasie będziemy mieli możliwość zwiedzenia farmy sera i oczywiście spróbowania różnych rodzajów sera.

Podczas wycieczki wokół gospodarstwa sera, możemy również zorganizować wyścig w dojeniu krów:

13:00 Zakończenie wizyty w gospodarstwie prawdziwym farmerskim obiadem w restauracji:
14:30 Po obiedzie wsiadamy na rowery i zaczynamy wycieczkę rowerową:
Przejedziemy z Katwoude do Monnickendam kolejnej małej, uroczej wsi z bogatą historią. Tutaj przejeżdżając na rowerze przez miasto nadal można poczuć atmosferę dawnych lat. Po wyjeździe z Monnickendam, jedziemy groblą do polderów i cieszymy się piękną holenderską scenerią przed zakończeniem trasy w miejscowości Broek na holenderskich depresjach. Trasa rowerowa wynosi ok. 9,6 km i zajmie ok. 45 min.
15:30 Koniec wycieczki rowerowej w miejscowości Broek na depresjach i transfer do Zaanse Schans:
Przejazd przez zielone pola uprawne do Zaanse Schans, zapierający dech w piersiach skansen pod gołym niebem z kilkoma z 955 pozostałych holenderskich wiatraków, wszystkie w różnych kształtach i rozmiarach, nadal produkujących tarcicę, farby, olej, musztardę i mąkę. Młyny są otoczone staroświeckimi drewnianymi domkami, niektóre z nich nadal działające. Możemy zobaczyć jak Holendrzy żyli przed industrializacją, zwiedzając jeden z wiatraków (w niektórych są tylko sklepy) i zaobserwować, w jaki sposób wyprodukować proszek do farby olejnej, albo jak wyrabiają swoje słynne drewniane buty.
16.00 transfer na lotnisko
19.10. wylot do Polski

CENA OBEJMUJE:
- 2 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- 2 śniadania
- Lunch w restauracji Lady Claes (3 daniowe menu, 2 lampki wina lub piwa, woda, kawa lub herbata)
- kolacja podczas rejsu (Chorizo , klopsiki w pikantnym czerwonym sosie, marynowane krewetki w sosie czosnkowym, itp. Nieograniczona ilość wina, piwo i napoje bezalkoholowe
- 1 ½ godzinny rejs statkiem po kanałach Amsterdamu
- zwiedzanie szlifierni diamentów
- koktajl z „niespodzianką” w szlifierni diamentów
- kolacja w restauracji „5 much” (3 daniowe menu, ½ butelki wody, 3 lampki wina, kawa lub herbata)
- pokaz produkcji sera
- wyścig w sabotach” oraz zawody w dojeniu krów
- lunch z napojami
- wycieczka rowerowa
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- opieka lokalnego przewodnika
- transfery


DODATKOWE OPCJE

- wizyta w Heineken Experience i degustacja piwa 15 EUR
- zwiedzanie Domu Bolsa (1 godzina wraz z degustacją) 15 EUR
- Bilet do Casa Rosso 40 €,
- Spacer po dzielnicy Czerwonych Latarni z przewodniczką z P.I.C. (Prostitution Information Centre zwykle jest to była prostytutka) 15 EUR
- Proeflokal (koło Placu Dam) Prezentacja działania małej gorzelni i degustacja różnych wyrobów 10 EUR
- Muzeum Haszu i Marihuany 10 EUR
- Wycieczka rowerowa po Amsterdamie, 2 – 3 godziny 7,5 – 10 km, 25 EUR + kaucja za wynajem
- Party Boat Amsterdam (Mokum Events), Rejs z tańczeniem, 4 godziny, około 40 EUR

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.