Wyjazdy dla firm do Czarnogóry.

Wycieczki firmowe do Czarnogóry.

Czarnogóra jest niewielkim państwem utworzonym w wyniku rozpadu dawnej Jugosławii. Kraj na Półwyspie Bałkańskim i cechuje się łagodnym klimatem na wybrzeżu i górskim, chłodnym w głębi lądu.

Czarnogóra posiada niewątpliwie dużo walorów turystycznych i stanowi wspaniałe miejsce na wymarzone wakacje. Warto odwiedzić tu malownicze Góry Dynarskie, klasztory prawosławne oraz liczne zabytki będące pozostałościami po czasach rzymskich i Bizancjum.
To właśnie w Czarnogórze znajdziemy podobnie jak w Chorwacji wiele starych średniowiecznych miasteczek takich jak, Budva, czy Svetim reprezentujące śródziemnomorską architekturę. Interesującą miejscowością jest także Kotr, które jest wpisane do światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, gdzie morze sąsiaduje z górami a bogactwo zabytków sakralnych i rzymskich przytłacza swoją ilością.Podgorica, która znajduje się blisko ośrodków narciarskich w Górach Dynarskich oraz wybrzeża Morza Adriatyckiego stanowi idealne miejsce wypadowe do podróży w te rejony kraju. Budva może śmiało konkurować z pobliskim Dubrownikiem. Na szczególną uwagę zasługuje tu imponująca starówka, która wysunięta jest w głąb Adriatyku tworząc wraz z śródziemnomorskim klimatem niezapomniany widok.
Sveti Stefan to najbardziej ekskluzywne i znane miejsce w Czarnogórze. Malutkie, niegdyś rybackie miasteczko, położone na skalistej wysepce, oddzielonej od stałego lądu wąską, piaszczystą mierzeją, dziś przekształciło się w luksusowy kompleks hotelowy.

Czarnogora_wyjazdy_dla_firm

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.