Wyjazd dla firm na Grenlandię

Wycieczka dla firm na Grenlandię

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel).Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Grenlandia_wyjazdy_incentive
Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Kopenhagi.
Lot z Kopenhagi do Kangerlussuaq-Ilulissat. Na lotnisku przywitanie przez lokalnego przewodnika i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu Arctic i krótkie spotkanie powitalne.
Po tym spacer po mieście Ilulissat z przewodnikiem , który opowiada o jego historii. Odwiedzimy starą część miasta i zobaczymy budynki pochodzące z samego początku duńskiej stacji handlowej, ruchliwy port rybacki, stary kościół i muzeum (nie będzie czasu na zwiedzanie muzeum - jednak można to zrobić na własną rękę podczas jednego z wolnych popołudni).
Dzień kończy się powitalną kolację.
Dzień 2:
Po śniadaniu w hotelu, grupa udaje się na wędrówkę (łatwa trasa, każdy może wziąć udział), na brzeg lodowego fiordu i eskimoskich ruiny Sermermiut. Jest to piękny spacer wzdłuż oznaczonego przez UNESCO lodowego fiordu Ilulissat do Sermermiut, gdzie ślady po 3 dawnych kulturach Eskimosów nadal są widoczne. Sermermiut jest żyzną doliną zaraz przy lodowym fiordzie. W zależności od pory roku można podziwiać kwiaty, jak również fantastyczne góry lodowe.
Po powrocie z wędrówki czas na obiad, który będzie serwowany w hotelu.
W godzinach popołudniowych popłyniemy na rejs do ujścia lodowych fiordów, co jest absolutnie wspaniałym przeżyciem.
Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji.
Dzień 3:
W tym dniu będziemy mieli okazję zobaczyć coś naprawdę wyjątkowego. Lodowiec Eqip jest jedynym lodowcem w rejonie Ilulissat, gdzie często doświadczamy odrywania się skał lodowych. Płyniemy przed szerokim na 5 km lodowcem około godziny z nadzieją na fascynujące widoki narodzin góry lodowej. Później kontynuujemy nasz rejs do niewielkiej miejscowości Ataa, byłej stacji handlowej, gdzie będzie serwowany pyszny dwu daniowy obiad z lampką wina. Przed powrotem do Ilulissat będziemy mieli również czas na krótki spacer po okolicy.
W drodze powrotnej do Ilulissat musimy trzymać nasze oczy otwarte, a być może zauważymy jakieś wieloryby.
Dzień 4:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko Kangerlussuaq na przelot do Kopenhagi i do Warszawy

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- opiekę lokalnego przewodnika
- 3 noclegi
- wyżywienie zgodnie z programem
- program zwiedzania

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.