Wycieczki firmowe do Kambodży

Wycieczki firmowe do Kambodży

Kambodża to państwo w południowo-wschodniej Azji, na Półwyspie Indochińskim, nad Zatoką Tajlandzką. Graniczy od zachodu i północy z Tajlandią (długość granicy – 803 km), od północy z Laosem (541 km), a od wschodu z Wietnamem (930 km).

Kambodża nie należy do krajów średniej wielkości i zajmuje jedynie 181 tysięcy km2. To terytorium zamieszkuje około 14 milionów ludzi, a średnia gęstość wynosi 75 osób na km2. Większość ludności skupia się w miastach, ponieważ znaczne tereny Kambodży porośnięte są dzikimi i niedostępnymi lasami tropikalnymi, gdzie trudno raczej o ludzkie siedziby.

Najbardziej znanym w Kambodży miejscem jest Angkor – kompleks będący dawną stolicą państwa Khmerów. Miasto składa się w przeważającej części ze starych świątyń, z głównym obiektem, jakim jest Angkor Wat, wzniesiona ku czci hinduskiego boga Wisznu. Z tego archeologicznego raju rzeką Tonle Sap można dopłynąć do stolicy Phnom Penh, pełniej khmerskich klimatów, barw jedwabiu i fantastycznych smaków miejscowej kuchni. W mieście jest tez kilka ciekawych zabytków, w tym Pałac Królewski. Poza monumentalnymi zabytkami są tu także urokliwe małe miejscowości, takie jak Sihanoukville, Kep i Battambang oraz fantastyczne nadbrzeżne kurorty nastawione na turystykę, a wiec bogate w komfortowe hotele i turystyczne atrakcje.

Wycieczki_firmowe_Kambodza

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.