Wycieczki firmowe do Słowenii

Incentive travel do Słowenii

Slowenia_wyjazdy_incentive
Wyjazdy motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, wyjazdy grupowe dla firm do Słowenii (Lubljana, Bled, Postojna).

Słowenia jest niewielkim państwem zajmującym zaledwie 20,3 tys. km kwadratowych powierzchni. Leży na pograniczu Półwyspu Bałkańskiego, Alp Wschodnich i Kotliny Panońskiej. Na krótkim odcinku, w pobliżu nasady Półwyspu Istria dochodzi do Morza Adriatyckiego.
Największym miastem i stolicą kraju jest Lublana. Do ważnych miast należy Maribor, Kranj, Celje, Velenje, Koper, Novo Mesto, Ptuj. Najstarsze miasta Słowenii zostały założone w czasach rzymskich. Są to: Lublana, Celje, Kranj, Skofja Loka.

Slowenia_wyjazdy_dla_firm
W Słowenii najbardziej atrakcyjne turystycznie są tereny nadmorskie z zabytkowymi miastami (Piran, Koper, Portoroż), ośrodki górskie takie jak Bled, Kranjska Gora, Jesenice, a także stolica Lublana oraz uzdrowiska: Radenci i Smarjetske Toplice.

map_of_slovenia
Atrakcje podczas wyjazdu integracyjnego do Słowenii
- pojeździmy quadami lub jeepami
- zwiedzimy Lubljana i Bled
- pojeździmy gokartami w Lubljanie
- polecimy balonem
- pojeździmy na nartach w Krajnskiej Gorze
- zjemy kolację w regionalnej karczmie
- zagramy w paintball
- jeep safari
- zagramy w kasynie
- trekking w jaskiniach
- popłyniemy łodzią w podziemnych jaskiniach
- będziemy degustować miejscowe wina

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.