Wycieczki firmowe

Wycieczka firmowa dla pracowników

Wycieczki firmowe to dłuższe bądź krótsze wyjazdy, które sponsoruje pracodawca. Mogą być zorganizowane przez osobę zatrudnioną w firmie, jednak najczęściej przygotowanie takiej wycieczki zleca się profesjonalnym biurom podróży. Zajmujemy się tym na co dzień i potrafimy sprawnie przygotować program odpowiadający indywidualnym wymaganiom danej grupy lub szefostwa. Oferty przykładowych wycieczek firmowych można bez problemów znaleźć na stronach internetowych Mega Travel. Doświadczone biuro podróży organizuje niezapomniane wyjazdy i zapewnia na długo miłe wspomnienia z pobytów w Polsce lub za granicą. Możemy przedstawić własne, oryginalne propozycje, bądź przygotować wycieczkę na podstawie planów i wytycznych zgłaszającej się do nas firmy. Każda wycieczka firmowa jest inna.

zapytaj_o_oferte

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ U NAS INCENTIVE TRAVEL?

Takie są niepodważalne fakty, dla których klienci wybierają Mega Travel.

Wyjazd.jpg

- mamy najlepszą jakość w najlepszej cenie
- zorganizujemy wyjazd w prawie każde miejsce na świecie
- jesteśmy elastyczni na każdym etapie współpracy
- mamy gwarancję ubezpieczeniową
- korzystało z naszych usług setki firm, które były zadowolone
- możesz porozmawiać z doświadczonym doradcą, który pomoże w wyjeździe

INNI OCENIAJĄ NAS POZYTYWNIE

Wiemy jak spełniać oczekiwania klientów

0002.jpgMega Travel, jako organizator organizacji konferencji w Batumii wykazał się dużym profesjonalizmem oraz wysoką jakością świadczonych usług.
Aneta K. prezes zarządu

0007.jpgMT zorganizował nam wyjazd do Paryża dla naszych inwestorów. Dzięki skrupulatności organizatorów wyjazd zaliczamy do danych i z przyjemnością potwierdzamy wysoką jakość świadczonych usług.
Paweł C. prezes zarządu

0008.jpgBiuro kompleksowo zorganizowało dla Nas wyjazd do Liverpoolu w sposób profesjonalny i rzetelny
Robert S. prezes zarządu

OFERUJEMY

- kompleksową ofertę i szybki kontakt
- dedykowanego doradcę do obsługi wyjazdu
- wiedzę i doświadczenie

WSTĘPNA WYCENA NAWET w 30 MINUT

Dbanie o pracownika powinno być na porządku dziennym każdej firmy. Odpowiedni system motywacyjny poprawia wydajność członków zespołu, a podnosząc ich efektywność, miarowo wzrasta również produktywność całego przedsiębiorstwa. Korzyść jest obopólna. Jednym z lepszych sposobów na podniesienie motywacji załogi firmy jest wycieczka firmowa.

Proponujemy zarówno krótkie wycieczki firmowe, 1 lub 2 dniowe, jak i dłuższe, kilkudniowe. Są to zarówno wycieczki firmowe po Polsce, jak i wycieczki zagraniczne.

Wyjazdy_firmowy

Dużym plusem, jaki mają wycieczki firmowe, jest możliwość połączenia rozrywki i zabawy z różnego rodzaju szkoleniami czy konferencjami podnoszącymi umiejętności pracowników. Oderwanie od szarej codzienności sprawia, że szybciej nabywają pożądane kompetencje i potrzebną wiedzę. Zasadniczym celem wycieczek firmowych jest jednak poprawa lub wzmocnienie stosunków międzyludzkich między członkami zespołu. Ludzie poznają się z zupełnie innej strony. Mogą zapomnieć o stresie i pogoni towarzyszącej każdego dnia. Zmieniają nastawienie na bardziej pozytywne i chętniej nawiązują rozmowy, kontakty i przyjaźnie, na które często może nie być czasu w godzinach pracy. Zaś lepsze stosunki interpersonalne wpływają na wydajniejszą komunikację i podniesienie efektywności pracy. Co więcej, wycieczki firmowe nie tylko wzmacniają wizerunek wewnątrz firmy, ale i budują jej pozytywny obraz w otoczeniu zewnętrznym.

zapytaj_o_oferte