Wycieczki dla pracowników

Wyjazdy dla pracowników

Jak zwiększyć efektywność pracowników? Trzeba zadbać o sprawny i atrakcyjny system motywacji. Najlepszym pozafinansowym sposobem pobudzania wydajności zespołu jest zorganizowanie wycieczki dla pracowników.

Dlaczego akurat wycieczka? Ponieważ pozwala na oderwanie od szarej codzienności i żmudnych służbowych obowiązków, oferuje zabawę i pełen relaks. Wyjazdy dla pracowników są doskonałym sposobem na docenienie ich dobrej pracy. Jeśli zatrudnione osoby widzą, że pracodawca inwestuje nie tylko w ich rozwój, ale też w możliwość wypoczynku i oderwania się od różnych problemów, wiedzą, że zależy mu na współpracy i bardziej przykładają się do wykonywania swoich obowiązków.

Takie wyjazdy dla pracowników mogą być zorganizowane przez profesjonalne biura z otoczenia zewnętrznego organizacji. Chociaż osoba z wewnątrz lepiej zna ludzi pracujących w przedsiębiorstwie, to warto zlecić zaplanowanie imprezy fachowcom. Nic nie zastąpi ich doświadczenia i wiedzy w organizowaniu wyjazdów. Przedstawienie szczegółowych wytycznych i potrzeb pozwoli na przygotowanie wycieczki, która spełni wszystkie wymagania i zadowoli każdego uczestnika.

Wakacje_pracownika

Takie wyjazdy nie tylko motywują do wzmożonej pracy i wzmacniają poczucie lojalności do firmy, ale też doskonale uzupełniają finansowe wynagrodzenie. Chociaż nie każdy jest pasjonatem takich rozrywek, to wycieczki dla pracowników są idealnym sposobem wzajemnego poznania się oraz regeneracji sił. A dobra komunikacja w firmie jest podstawą prawidłowego funkcjonowania ludzi i przedsiębiorstwa. Nic nie zastąpi możliwości integracji zespołu, rozładowania napięcia i odpoczynku.

Często wycieczki organizowane są dla pracowników i ich rodzin. Jest to bardzo dobra alternatywa, bowiem takie wyjazdy cieszą się zawsze większym powodzeniem. W przypadku przygotowania kilku opcji wycieczek, pracownik może dobrać indywidualnie najdogodniejszy termin oraz miejsce wypoczynku. Wycieczki nie zaszkodzą, a na pewno pomogą firmie budować większe poczucie lojalności, a jak wiadomo utrzymanie już zatrudnionej osoby jest o wiele tańsze niż szukanie nowego pracownika.

Mega Travel od wielu lat organizuje wyjazdy dla pracowników firm, które stale poszukują nowych sposobów na integracje i motywację pracowników, a jednocześnie poszukują nowych wrażeń i niezapomnianych doświadczeń.

Jesteśmy organizatorem wycieczek pracowniczych z wieloletnim doświadczeniem.

Wycieczki zakładowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów. Wśród propozycji takich wyjazdów znajdziecie Państwo typowe, krótkie wyjazdy autokarowe 2-3 dniowe do Niemiec (Berlin, Lipsk, Drezno), Czech (Praga, Sudety), na Słowację (Bratysława, Tatry), Węgry (Budapeszt, EGer), Austrii (Wiedeń), Ukrainę (Lwów, Kijów), Białoruś (Mińsk, Grodno), Litwę (Wilno, Troki), jak i wycieczki lotnicze do Madrytu, Barcelony, Lizbony, Paryża, na Lazurowe Wybrzeże, do Londynu, Edynburga, Dublina, Rzymu, Wenecji, Mediolanu, na Sycylię, do Brukseli, Amsterdamu, Kopenhagi, Oslo, Helsinek, Aten, Istambułu czy na Maltę.

Proponujemy nie tylko krótkie wyjazdy firmowe, ale także organizację wyjazdów dla pracowników finansowanych z zakładowego funduszu świadczeń (ZFŚS), które są przeznaczone na dłuższe pobyty wczasowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wycieczki i wczasy dla pracowników zarówno w typowych kurortach wakacyjnych w Egipcie, Tunezji, Maroku, Grecj (Kreta, Rodos, Kos, Peloponez), Hiszpanii (Majorka, Ibiza, Teneryfa, Gran Canaria, Costa da Luz, Costa Brava, Costa da Sol), Turcji (Alanya, Oludeniz, Kemer, Side), Portugalii, Chorwacji czy Bułgarii a także atrakcyjne wyjazdy do bardziej odległych miejsc, np. do Indii, na Sri Lankę, Tajlandię, Kubę, Dominikanę. Nie jest nam obca organizacja wyjazdów dla pracowników do tak ciekawych miejsc, jak Mauritius, Seszele, Malediwy, Zanzibar.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług.