Wycieczki dla firm do Armenii

Wycieczki firmowe do Armenii

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Armenii. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.

Armenia państwo w Azji na Kaukazie Południowym. Armenia graniczy od północy z Gruzją, od południa z Iranem i z azerską eksklawą Nachiczewan, od wschodu z Azerbejdżanem, od zachodu z Turcją. Niepodległość uzyskała w 1991 r. w związku z rozpadem ZSRR. Armenia nie ma dostępu do morza. Stolicą Armenii jest obecnie Erywań, który jest też największym miastem w kraju.

Armenia jest znana jako kraj witający przyjezdnych ciepło i gościnnie. Stolicą Armenii jest Erewan, jedno z najstarszych miast świata, obchodzący w 2003 roku 2785-tą rocznicę założenia. Erewan jest nowoczesną metropolią, ale może być dumny z ogromnej liczby zabytków historycznych połączonych z przyjazną atmosferą, która pozwala przyjezdnym czuć się tu jak u siebie w domu.

Erewan leży w Górach Kaukaz, na wysokości od 950 do 1200 metrów n.p.m., nad rzeką Razdan. Jego klimat jest suchy i typowo kontynentalny. Z tarasu widokowego w Parku Zwycięstwa rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na całe miasto oraz oszałamiająco piękną, wiecznie pokrytą śniegiem górę Ararat. Ogromne place, szerokie aleje, stare kościoły, ruchliwe sklepy, cieniste ogrody, parki z atrakcyjnymi fontannami i kawiarnie to tylko namiastka tych wspaniałości, które zobaczysz, przyjeżdżając do Erewanu.

Klimat podzwrotnikowy kontynentalny, suchy. Średnia temperatura w styczniu od -5 do 0°C, w lipcu 24-26°C, w górach o ok. 6-8°C niższa.

map_of_armenia

Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.