Wycieczka w Andy

Wyjazdy w Andy

Andy-Wenezuela

Dzień 1 Caracas
wylot z Warszawy z przesiadką w jednym z portów europejskich. Przylot do Caracas. Transfer do hotelu. Nocleg.
Dzień 2 Merida, Andy
śniadanie. Transfer z hotelu na lotnisko. Przelot do El Vigia. Transfer do Meridy, w Andach.
Zakwaterowanie w hotelu Belensate 3*
Wenezuelskie Andy charakteryzują surowym krajobrazem. Jest to region, gdzie strumienie są pełne pstrągów, małe andyjskie wioski dostępne tylko pieszo lub z grzbietu na muła, wiszą na zboczach gór. Miasto Merida jest położone pomiędzy dwoma zboczami, na tle ośnieżonych szczytów znanych jako "Pięć Białych Orłów" - najwyższy, Pico Bolívar, sięga 5007 m - oraz najsłynniejszy Teleferico, najwyższej położonej na świecie i najdłuższej kolejki.
Dzień 3 Los Nevados
śniadanie.
Jedziemy w naszym Jeepem, do 5 godzin, przez wąskie i kręte ścieżki w Andach, aż do miejscowości Los Nevados , położonej na wysokości 2700 metrów. Będziemy nocować w typowym domu, zbudowanym w kolonialnym stylu. Nasi gospodarze przygotowują typową indyjską kolację.
Dzień 4 Dolina Calderon
Po śniadaniu kontynuujemy naszą wycieczkę na grzbiecie muła. Po 6 godziny zapierającej dech jazdy docieramy do przełęczy Alto La Cruz. Schodzimy 300 metrów w dół i dochodzimy do stacji kolejki linowej Loma Redonda. Tu opuszczamy nasze muły, i dalej idziemy pieszo kolejne 3 godziny, po czym docieramy do Doliny Calderón. Będziemy nocować w zwykłym, lokalnym domu.
Dzień 5
Po śniadaniu zaczynamy schodzenie w dół, pośrodku lasu, około 5 godzin, aż do Doliny Mucunután. Tutaj czeka na nas samochód, aby zabrać nas z powrotem do Merida. Stamtąd udamy się samolotem do Caracas. A następnie wylecimy do Polski.
Dzień 6
Przylot do Warszawy.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.