Wycieczka do Wiednia samolotem

Wycieczka do Wiednia samolotem

Tanie wycieczki samolotowe dla firm do Wiednia

Wieden_wycieczka_firmowa_9.jpg
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Wiednia. Przylot do Wiednia. Wyjazd na KAHLENBERG - panorama Wiednia, KOŚCIÓŁ ŚW. JÓZEFA. Obiadokolacja w restauracji na Grinzingu. Przejazd do hotelu, nocleg.
2 dzień
Śniadanie, zwiedzanie centrum Wiednia m.in.: KATEDRA ŚW. SZCZEPANA oraz ULICA GRABEN - czas wolny. Następnie OPERA - zwiedzanie wnętrz, HOFBURG oraz RATUSZ, TEATR DWORSKI, PARLAMENT. Obiadokolacja w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.
3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do SCHÖNBRUNN - dawnej letniej rezydencji cesarskiej, zwiedzanie SAL CESARSKICH i spacer po ogrodach m.in.: PALMIARNIA, OGRÓD RÓŻANY, FONTANNA NEPTUNA, GLORIETTA - czas wolny. Obiadokolacja w restauracji. Wyjazd na bal karnawałowy. Powrót do hotelu, nocleg.
4 dzień
Śniadanie. Transfer na lotnisko o 10.00. Wylot. Przylot do Polski

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- Ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 3 noclegi w pokojach 2 os.
- śniadania i obiadokolacje
- kolacja na Grinzingu z winem i muzyką
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów Opera Wiedenska € 5,50 i Skarbiec Cesarski € 8,00 od osoby. Schönbrunn, Grand Tour € 13,50 od osoby oraz lokalnego przewodnika 15 EUR
- Rejs statkiem po Kanale Dunajskim i Dunaju, 2h plus wjazd na Wieżę Dunajska, kawa & tort Wiedeński
35 €
- Wstęp do Kreglarni na Praterze a wcześniej przejażdżka słynnym Kolem Diabelskim/ całość programu z przewodnikiem trwa ok. 4h, do tego kolacja 3 daniowa na terenie Kreglarni 75 €
- Koncert muzyki klasycznej Mozarta & Straussa w Palace Auersperg z występem pary tanecznej 30 €
- biletu wstępu na bal karnawałowy 90 EUR www.wuball.at/

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.