Lwów Samolotem

Wycieczka samolotowa do Lwowa

cmentarz-orląt
RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

Dzień 1

zbiórka na lotnisku we Wrocławiu. Wylot do Lwowa o 12.00. Przylot o 14.15
Przejazd do Lwowa - miasta usytuowanego, podobnie jak Rzym, na siedmiu wzgórzach. Jego położenie sprawia, że miasto pod względem klimatu, flory i fauny jest miastem wschodu i zachodu, miastem na styku cywilizacji, świata łacińskiego i prawosławia, miastem zbudowanym przez Rusinów, Polaków, Ormian, Żydów, Niemców, Greków i inne narody. Pierwsze spotkanie z miastem: Prospekt Swobody, który jest miejscem manifestacji politycznych i parad wojskowych, Gmach Teatru Wielkiego i Baletu - jest to nie tylko dzieło sztuki architektonicznej, ale także rzeźby i malarstwa. Plac Mickiewicza - najsłynniejszy plac Lwowa z pomnikiem Adama Mickiewicza, przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Uroczysta obiadokolacja przy muzyce w restauracji hotelowej, nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Lwowa: Cmentarz Łyczakowski - jeden z największych cmentarzy w Europie nazywany "lwowskim Pere - Lachaise", cmentarz Orląt Lwowskich, greckokatolicka katedra św. Jura, Wysoki Zamek z Kopcem Unii - panorama miasta i okolicy, Uniwersytet Lwowski (były Sejm Galicyjski). Starówka: rynek, katedra łacińska - jeden z dwóch czynnych kościołów katolickich we Lwowie. Kaplica Boimów - pomnik architektury i rzeźby manierystycznej. Katedra Ormiańska - budowla nawiązująca swym stylem do architektury kolonii ormiańskich na Krymie. Cerkiew Uspieńska, Wieża Prochowa, Kościół św. Andrzeja i klasztor Bernardynów - jeden z najpiękniejszych kościołów Lwowa, zachwycający swą zgrabną sylwetką i bogato dekorowaną fasadą. Czas wolny, kolacja. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Żółkwi - jednego z najpiękniejszych miast dawnej Rzeczpospolitej. Spacer po miasteczku: piękny rynek z zabytkowymi kamienicami, wspaniała kolegiata, zamek, cerkiew i monastyr Bazylianów, synagoga. W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną do Lwowa. Kolacja. Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Czas wolny na zakupy lub dalsze zwiedzanie Lwowa.
Transfer na lotnisko. Wylot o 14.45. Przylot do Wrocławia o 15.00

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem z bagażem podręcznym
- transfery
- ubezpieczenie NNW KL TU Allianz
- opieka pilota
- 3 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- 3 śniadania
- 2 obiady
- 3 obiadokolacje, w tym1 uroczysta, przy muzyce
- opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze)
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- alkoholu przy uroczystej obiadokolacji: 1 butelka wódki 0,5 l około 8 USD, 1 butelka wina 0,7 l około 8-12 USD.
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: po około 13-15 USD od osoby, zależy od ustalonego programu zwiedzania

UWAGI:
- Do przekroczenia granicy wymagany jest paszport.
- Podczas zwiedzania prawosławnych świątyń obowiązkowy strój dla kobiet to długa spódnica, zakryte ramiona, nakrycie głowy - najlepiej chusta; dla mężczyzn: długie spodnie, zakryte ramiona.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.