Piękna Toskania

Piękna Toskania

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Toskania_wyjazdy_dla_firm

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Włoch. Przylot do Bolonii. Transfer z lotniska do hotelu w Montecatini Terme. Zakwaterowanie w 3 gwiazdkowym hotelu, drink na przywitanie oraz kolacja i nocleg.

Dzień 2
Z samego rana, po śniadaniu, wyruszamy do Florencji, miasta które od lat znajduje się na szczycie rankingów najpiękniejszych miast na świecie. Głównym zabytkiem we Florencji jest katedra Santa Maria del Fiore z wielką kopułą, największą ceglaną na świecie. Tuż obok znajduje się dzwonnica Campanile di Ghiotto oraz Baptysterium Św. Jana. Światową sławą cieszy się również Galleria degli Uffizi zawierająca największy zbiór sztuki włoskiej na świecie. To jedna z najwspanialszych galerii malarstwa (dla chętnych uczestników bilety wstępu muszą być zakupione z wyprzedzeniem). Nie można pominąć Mostu Złotników (Ponte Vecchio), najstarszego z florenckich mostów, na rzece Arno.
W godzinach popołudniowych zwiedzanie Giardino Boboli, jednego z piękniejszych ogrodów Toskanii oraz Giardino Bardini, skąd mamy niesamowity widok na centrum Florencji.
Powrót do hotelu, czas wolny, kolacja w hotelu i nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wycieczka do Lukki. Lukka jest drugim, obok Ferrary miastem Włoch, w którym zachowały się jeszcze w całości mury miejskie. Nadaje jej to osobliwy charakter i sprawia, że życie skupia się właśnie w historycznym centrum. Żeby w pełni docenić uroki Lukki, trzeba przejść się uliczkami, zatrzymać na placach, posiedzieć przy kawie w małej kafejce, ale i obejrzeć niemal z lotu ptaka oraz obejść starówkę dookoła po dawnych murach.
Około 13.30 przejazd do Montecarlo, niedaleko Lukki, gdzie zorganizowana zostanie degustacja win z typowymi lokalnymi przekąskami.
Powrót do Montecatini Terme. Uczestnicy będą mogli pozwiedzać Montecatini, udać się do Montecatini Alto (najstarszej części miasteczka, znajdującej się na wzgórzu, skąd można podziwiać piękno miasta).
Kolacja w hotelu i nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do nadmorskiej miejscowości – Livorno. Dzień wolny dla relaksu nad wodą.
Udając się do Livorno – będącego drugim co do wielkości miastem portowym we Włoszech – koniecznie trzeba przespacerować się starówką. Wzdłuż kanałów otaczających miasto przycumowane są łodzie i kutry rybackie, ma to swój urok. Głównym miejscem na starówce jest Piazza Grande, a niedaleko tego placu stoi katedra. Koniecznie trzeba też zobaczyć i pospacerować po Terrazza Mascagni – to przepiękny nadmorski taras, przypominający szachownicę.
W godzinach późno popołudniowych powrót do hotelu, czas wolny, kolacja w hotelu i nocleg.

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd na lotnisko w Bolonii i podróż powrotna.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem „Tanich” linii lotniczych z bagażem podręcznym
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- zakwaterowanie w 3 gwiazdkowym hotelu w Montecatini Terme (4 x HB, napoje extra)
- transfer z lotniska w Bolonii oraz transfery w czasie wycieczek do Lukki z Montecarlo, Livorno
- bilety kolejowe z Montecatini do Florencji
- usługa przewodnika we Florencji (max 6 godz.)
- opieka pilota w czasie wycieczki do Lukki/Montecarlo
- bilet wstępu do: Giardino Boboli i Giardino Bardini
- degustacja win z przekąskami w Montecarlo
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze)
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- napojów do obiadów i kolacji (4 EUR ½ wody, ¼ wina)
- bagażu rejestrowanego
- wycieczek dodatkowych: rejs na Elbę, zwiedzanie Sieny, wizyta w Muzeum Ferrari, Lamborgini, zwiedzanie Bolonii

WYCIECZKI
Siena i San Gimignano

Po śniadaniu w hotelu ok. godziny 8:00 wyjazd do Sieny. Siena to średniowieczne miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, znane na całym świecie ze względu na Palio, gonitwy koni, która sięga swoją tradycją czasów średniowiecza i odbywa się dwa razy do roku. Wraz z przewodnikiem będziemy mogli zobaczyć Piazza del Campo, gdzie odbywa się wyścig Palio. Charakteryzuje się on oryginalnym muszlowatym kształtem. Wokół znajdują się ważne budynki takie jak Ratusz czy dzwonnica Torre del Mangia, jedna z najwyższych we Włoszech. Na drugim końcu placu znajduje się piękna fontanna Fonte Gaia, która jest miejscem spotkań mieszakńców miasta. Przenieśmy się stąd do majestatycznej Katedry w Sienie, jednego z najpiękniejszejszych gotyckich kościołów we Włoszech. Blisko Katedry znajduje się Babtysterium. Stamtąd przejdziemy do Kościoła Świętego Dominika, gdzie przechowywana jest Głowa Świętej Katarzyny ze Sieny. Tu pilot da nam czas wolny, w którym będziemy mogli sami eksplorować Sienę.
Przerwa obiadowa oraz dalsza podróż do San Gimignano.
Czeka nas przejazd jedną z najbardziej malowniczych tras Toskanii. Ze szczytów wzgórz będziemy mogli podziwiać gaje oliwne oraz ciągnące się kilometrami winnice. Ta trasa zaprowadzi nas do San Gimignano, znanego jako średniowieczny Manhattan. Nad miastem wznosi się 8 wież, zbudowanych przez zamożnych mieszkańców w XIII-XV w., Wieże te pełniły funkcje obronne, ale także podkreślały znaczenie i zamożność właściciela. W okolicach miasta produkuje się znakomite białe wytrawne wino Vernaccia, którego można skosztować w każdym z okolicznych barów. Wielbiciele słodkości będą mogli udać się do lodziarni Geleteria Pluripremiata, której wlaściciel prawie co roku zdobywa mistrzowskie tytuły Włoch za swoje przepyszne lody.
Powrót do hotelu, kolacja, czas wolny.


Wyspa Elba

Po śniadaniu w hotelu, ok. Godziny 7.00 przejazd do Piombino i przepłynięcie promem na wyspę. Po dotarciu do Portoferraio – stolicy i jednocześnie największego miasta wyspy, rozpoczniemy zwiedzanie najpiękniejszch zakątków Elby. W programie panoramiczny objazd autokarem, podczas którego będziemy mogli podziwiać różnorodne scenerie wyspy. Zwiedzając Elbę, nie można zapomnieć o wizycie w Villi dei Mulini – oficjalnej rezydencji Napoleona na wygnaniu. Zobaczmy również najpiękniejszy port wyspy – Marciana Marina, po przerwie obiadowej będziemy mieć czas wolny na spacer, czy plażowanie. Powrót do Portoferraio, przejazd promem do Piombino i powrót do hotelu.
Kolacja i czas wolny.

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.