Ogrody Toskanii

Ogrody Toskanii

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Toskania

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

Dzień 1:
Przylot do Bolonii, transfer z lotniska do hotelu w Montecatini Terme. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 2
Z samego rana, po śniadaniu, wyruszamy do Florencji, miasta które od lat znajduje się na szczycie rankingów najpiękniejszych miast na świecie. Głównym zabytkiem we Florencji jest katedra Santa Maria del Fiore z wielką kopułą, największą ceglaną na świecie. Tuż obok znajduje się dzwonnica Campanile di Ghiotto oraz Baptysterium Św. Jana. Światową sławą cieszy się również Galleria degli Uffizi zawierająca największy zbiór sztuki włoskiej na świecie. To jedna z najwspanialszych galerii malarstwa (dla chętnych uczestników bilety wstępu muszą być zakupione z wyprzedzeniem). Nie można nie zobaczyć Mostu Złotników (Ponte Vecchio), najstarszego z florenckich mostów, na rzece Arno.

W godzinach popołudniowych zwiedzanie Giardino Boboli, jednego z piękniejszych ogrodów Toskanii oraz Giardino Bardini, skąd mamy niesamowity widok na centrum Florencji.
Powrót do hotelu, czas wolny, kolacja w hotelu i nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu wycieczka do Lukki. Lukka jest drugim, obok Ferrary miastem Włoch, w którym zachowały się jeszcze w całości mury miejskie. Nadaje jej to osobliwy charakter i sprawia, że życie skupia się właśnie w historycznym centrum. Żeby w pełni docenić uroki Lukki, trzeba przejść się uliczkami, zatrzymać na placach, posiedzieć przy kawie w małej kafejce, ale i obejrzeć niemal z lotu ptaka oraz obejść starówkę dookoła po dawnych murach
Około 13.30 zwiedzanie Villi Torrigiani (okolice Lukki), zwiedzanie willi i ogrodu.
Powrót do Montecatini Terme. Uczestnicy będą mogli pozwiedzać Montecatini, udać się do Montecatini Alto (najstarszej części miasteczka, znajdującej się na wzgórzu, skąd można podziwiać piękno miasta).
Kolacja w hotelu i nocleg.

Dzień 4:
Czas wolny w hotelu
Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do miejscowości do nadmorskiej miejscowości – Viareggio lub Marina di Piertasanta. Dzień wolny dla relaksu nad wodą.
W godzinach późno popołudniowych powrót do hotelu, czas wolny, kolacja w hotelu i nocleg.
Dzień 6
Po śniadaniu całodniowa wycieczka do San Gimignano i Monteriggioni.
San Gimignano to miasto pięknych wież, zwane często średniowiecznym Manhattanem. W programie indywidualny spacer po historycznym centrum z Piazza del Duomo, Piazza della Cisterna, przerwa na wyśmienite lody, zakup pamiątek i lokalnych wyrobów. Przejazd do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie zorganizowana będzie degustacja win wraz z lokalnymi przekąskami. Dalej trasa prowadzi do Monteriggioni – „strażnika Republiki Sieny”, spacer po klimatycznym centrum, otoczonym wysokim murem z wieżami, gdzie przechadzał się kiedyś sam Dante Alighieri.
Powrót do hotelu, czas wolny, kolacja w hotelu i nocleg.

Dzień 7
Czas wolny w hotelu
Opcja: wycieczka do ogrodów Cytrusów w Altopascio z degustacja marmolad oraz wizytę w Willi Garzoni w Collodi,
Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem „Tanich” linii lotniczych z bagażem podręcznym
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- zakwaterowanie w 3* hotelu w Montecatini Terme
- 5 lub 7 śniadań i obiadokolacji
- transfer z lotniska w Bolonii oraz transfery w czasie wycieczek
- usługa przewodnika we Florencji (ok. 2,5 do 3 godz.)
- bilet wstępu do: Giardino Boboli i Giardino Bardini, Villa Torrigiani
- degustacja win z przekąskami, okolice San Gimignano
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze)
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- opłaty klimatycznej
- wycieczka do ogrodów cytrusów (transport, wstęp do Ogrodu oraz Willi, degustacja marmolad w ogrodzie).
- bagażu rejestrowanego

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.