Wycieczka na Festiwal Piwa w Stuttgarcie

Wycieczka na Festiwal Piwa w Stuttgarcie

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Stuttgart ma wiele zalet i bogatą historię. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że miasto jest kolebką motoryzacji. Właśnie tutaj Gottlieb Daimler i Karl Benz stworzyli pierwszy automobil. W pobliżu Stuttgartu znajdują się fabryki Mercedesa, Maybacha i Porsche, także tutaj powstał prototyp VW Beetle, czyli po prostu garbusa. W Stuttgarcie jest wydawanych wiele magazynów samochodowych. Znajduje się tu także raj dla fanów marki mercedes, czyli Muzeum Mercedesa. Na trzech piętrach można cofnąć się do początków motoryzacji i obejrzeć ponad 160 modeli. Są tutaj nawet pierwsze modele samochodów zaprojektowane przez Karla Benza i Gottlieba Daimlera, a także pierwszy Mercedes. Tutaj znajduje sie także muzeum Porsche

Stuttgart_Festiwal_Piwa

RAMOWY PROGRAM
1 dzień
wyjazd w godzinach wczesnorannych z Warszawy. Przejazd do Stuttgartu. Przyjazd do Stuttgartu w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, kolacja. Nocleg.
2 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Stuttgartu. Przechadzkę po mieście zakończymy u wejścia do małego browaru Sophia. Po krótkim zwiedzaniu udamy się na lunch.
Popołudniu udamy się na festiwal piwny Stuttgart Cannstatter
Mieszkańcy Stuttgartu przywiązują dużą wagę do dwóch rzeczy: zabawy i jedzenia oraz picia. Pewnie stąd płyną próby połączenia tych dwóch przyjemności. Stuttgarcki Festiwal Piwa jest drugim co do wielkości w Niemczech. Ustępuje zaledwie przesławnemu Oktoberfest, a jego korzenie sięgają początków XIX wieku! Odbywa się dwa razy w roku: wiosną i jesienią. Podczas jego trwania oprócz degustacji przeróżnych gatunków piwa można także posłuchać grających na żywo zespołów czy przejechać się karuzelą. Atmosfera festynu jest sielska i przyjemna.
Powrót do hotelu. Nocleg.
3 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do kraju. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- 2 noclegi w hotelu 4* w Stuttgarcie (pokoje 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)
- 2 śniadania
- kolacja w hotelu (3 dania, ½ l wina lub 2 piwa, ½ l wody, kawa)
- lunch w browarze Sophia (3 dania, ½ l wina lub 2 piwa, ½ l wody, kawa)
- zwiedzanie browaru Sophia
- pobyt na festiwalu piwnym (1/2 kurczaka, 3 piwa 1 l)
CENA NIE OBEJMUJE:
- dopłaty do pokoju 1 os.
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i Muzeum Mercedesa 12 EUR

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.