Wycieczka integracyjna na Węgry

Wycieczka firmowa na Węgry.

Organizujemy wyjazdy firmowe (wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel) do Szkocji.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych na zamówienie.Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

tokaj
1 dzień
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Budapesztu. Transfer do hotelu. Kolacja w hotelu. Nocleg.
2 dzień
Śniadanie. Całodniowe zwiedzanie miasta. Wyjazd na Wzgórze Zamkowe, zwiedzanie m.in.: Baszty Rybackiej, kościoła Św. Macieja. Przejazd na Plac Bohaterów, zwiedzanie Parku Varosliget lub Muzuem Sztuk Pięknych lub kąpiel w basenach termalnych Szechenyi. Rejs statkiem po Dunaju Kolacja w regionalnej czardzie z muzyką węgierską przy cygańskim zespole i występami folklorystycznymi.
Powrót do hotelu, nocleg.
3 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu.
Dopołudnia dalsze zwiedzanie Budapesztu
Lub
OPCJA: Gastronomiczny rajd po Budapeszcie. Podczas tej wycieczki skosztujemy typowe przysmaki kuchni węgierskiej:
- gęsia wątroba i degustacja wina Tokaj w Hali Targowej
- poznamy ducha Budapesztu: Smak prawdziwej węgierskiej Palinki na deptaku (Váci utca) w dobrej winnej piwnicy. Palinka jest tradycyjnym węgierskim owocowym brandy. Jest najczęściej wykonane z różnych rodzajów owoców; najczęstsze odmiany wykonane są ze śliwek, gruszek i moreli.
- Degustacja słynnego tortu Dobos w Café Gerbeaud: słynny węgierski specjał w jednej z najbardziej znanych kawiarni w mieście.
Lub
Wyjazd do Lazar Tanya (www.lazarlovaspark.hu) i udział w zajęciach integracyjnych Puszta Igrzyska Olimpijskie: Przed rozpoczęciem konkurencji każda gra zostanie zademonstrowana przez pracowników Lazar Equestrian Park. Punkty są rejestrowane, a wyniki ogłaszane są na końcu. Każdy z członków zwycięskiej drużyny otrzyma butelkę ulubionego wina światowych mistrzów. Rzucanie dziennika, zawody w przeciąganiu liny, wyścigi taczek, znalezienie igły w stogu siana, przerzucanie bali słomy widłami.... Czas trwania: ok.. 90 min.

Pokaz Jazdy Konnej w Lazar Tanya z obiadem
Opcja: Wizyta na zamku Gödöllő
Przyjazd do Egeru. Zakwaterowanie .
Kolacja w czardzie przy zespole cygańskim.
4 dzień Tokaj
Śniadanie. Dzisiaj udamy się do Tokaju na święto wina. Zwiedzimy Tokaj jadąc turystycznym pociągiem

Miasteczko zatętni życiem, a piwniczki zapełnią się gośćmi. W tych dniach w Tokaju będzie można nie tylko zaopatrzyć się w napój bogów i regionalne przysmaki oraz rękodzieło. Przewidziane są liczne dodatkowe atrakcje: koncerty, występy grup teatralnych, pokazy tańca i mody, zawody sportowe, konkurs gotowania gulaszu.
Tokaj – stolica winnego regionu wpisanego na listę UNESCO – leży u stóp niedużej góry, której zbocza pokryte są winnicami. Miasteczko zaskakuje niedużym rozmiarem i nieco sennym, prowincjonalnym klimatem. Przy głównej ulicy stoi pałac Rákóczi-Dessewffy – główny zabytek miasta. Ciekawy jest też barokowy ratusz, eleganckie domy i wydrążone w wulkaniczne skale piwnice Rákoczy'ego, gdzie niegdyś leżakowało wino wielmożów, a obecnie znajduje się muzeum.
Poza tym główną atrakcją są piwnice – niekoniecznie zabytkowe, ale zapełnione beczkami z cenną zawartością. To one przyciągają winnych turystów z całej Europy. Gościnni winiarze proponują przed zakupem degustację. Wino jest nie tylko piwnicach, jest wszędzie: w winiarniach, restauracjach, kawiarniach, sklepach. O ile koneserzy degustują trunek w piwnicach, to winni profani zaopatrują się w dwulitrowe plastikowe butelki z trunkiem – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Następnie udamy się na zamek Deresza, gdzie będziemy degustować kilka rodzajów win.
Następnie godzinny rejs po rzece Bodrog lub Tisza. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
5 dzień. Eger
Śniadanie. Czas wolny. Korzystanie z basenów termalnych.
Opcja: degustacja wina w Egerze. Powrót do Budapesztu. Kolacja. Nocleg.
6 dzień Szentendre, zakole Dunaju
Śniadanie. Zwiedzanie urokliwego miasteczka Szentendre.
Szentendre jest chyba najchętniej odwiedzanym miasteczkiem w okolicy Budapesztu. Miasteczko jest naprawdę piękne, przypomina polski Kazimierz nad Wisłą. Wąskie i kręte uliczki, piękne kościółki, małe i nastrojowe kafejki oraz piękny pasaż wzdłuż brzegu Dunaju nadają mu niepowtarzalny charakter. W centrum miasta znajduje się barokowy rynek, który latem dosłownie tonie w kwiatach. Na jego środku wznosi się krzyż morowy, ufundowany przez trzech kupców po wygaśnięciu epidemii dżumy w wiekach średnich. Z rynku prowadzą wąskie schodki, które wspinają się na wzgórze Kościelne - na jego szczycie podziwiać można XIII wieczną świątynię i piękną panoramę miasta.
Popołudniu wyjazd na zakole Dunaju i udział w średniowiecznym turnieju. Powitalny koktajl

Turniej rycerski
- goście są witani przez fanfary podczas przyjazdu na turniej.
- wprowadzenie opowiadana jest dla zwiedzających o historii miasta i zamku, podczas wizyty w Wieży Salomona.
- taras na dachu wieży stanowi doskonały punkt widokowy na zakole Dunaju, są tutaj serwowane drinki powitalne (wino lub koktajl, świeżo upieczone słone ciasteczka na życzenie)
- impreza odbywa się na polu turniejowym znajdującym się obok wieży. Król i królowa są wybierani spośród gości, ubrani w szaty i koronowani przez rycerzy.
- na wezwanie króla, rycerze maszerują i pokazują swoje umiejętności walki z średniowiecznymi broniami przed królewską parą i ich gośćmi. Realistyczne walki twarzą w twarz przywołują odwagę i ducha średniowiecznych rycerzy w ekscytujący sposób z odrobiną humoru.
- w plenerze występy m.in. królewskiego sokolnika.
- na koniec pokazu, goście mają możliwość spróbować sił z niektórymi broniami z pomocą rycerzy.
- jeśli turniej jest poprzedzony królewską ucztą w restauracji Renaissance (Renesans), goście przejdą (z pochodniami) do restauracji (200 metrów) kierowani przez perkusistów.
Średniowieczna kolacja
Dzień 7
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do kraju.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- transfery
- 4 noclegi ze śniadaniami (bufet) w hotelu 3* w Budapeszcie (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
- 2 noclegi ze śniadaniami (bufet) w hotelu 3* w Egerze (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
- wyżywienie i degustacje zgodnie z ofertą
- zajęcia integracyjne w Lazar Tanya
- rejs statkiem po rzece Bodrog
- turniej rycerski z kolacją