Wycieczka w Alpy

Wyjazd firmowy w Alpy

Salzburg

Dzień 1:
Zbiórka uczestników. Wyjazd z Katowic w godzinach wczesnorannych. Przejazd do Salzburga.
Przejazd do SALZBURGA - jednego z najpiękniejszych miast Austrii. Zwiedzanie Starego Miasta m.in.: Katedra Św. Ruprechta, Kościół Św. Piotra. Spacer ulicą Getreidegasse.
Przejazd na nocleg w okolicach Salzburga.
Dzień 2
Przejazd w kierunku trasy alpejskiej Großglockner, wjazd na wzniesienie Kaiser Franz Josef, z którego widać najwyższy szczyt Austrii.
Jest to najbardziej malownicza droga w Austrii, która pnie się serpentynami od zielonych łąk aż do krainy wiecznego śniegu, przecinając kolejne strefy geograficzne i klimatyczne. Najwyższym punktem tej efektownej trasy jest platforma widokowa na wysokości ok. 2500 m n.p.m. skąd roztacza się niezapomniana panorama Alp na najwyższy szczyt Austrii Grossglockner ( 3798 m n.p.mm) oraz najdłuższy w Alpach Wschodnich (10 km długości) lodowiec Pasterze.
Przejazd w kierunku wodospadów Krimml, przejście wzdłuż wodospadów, pobyt ok. 1h.
W godzinach popołudniowych powrót do Salzburga. Wyjazd na Górę Mnicha, zwiedzanie średniowiecznej Twierdzy Hohensalzburg i podziwianie panoramy miasta. Czas wolny na zakupy.
Nocleg.
Dzień 3
przejazd w kierunku miejscowości Hallstatt (Kraina Salzkammergut). Wjazd kolejka na wzniesienie ok. 900 m. i zwiedzanie wnętrz najstarszej kopalni soli. Pobyt ok. 3h. Przejazd w kierunku jeziora St. Wolfgang, ewentualnie zwiedzanie miejscowości St. Wolfgang lub St. Gilgen (miejsce urodzin matki W.A. Mozarta), rejs statkiem po jeziorze (ok. 45 minut). Późnym popołudniem, powrót do hotelu niedaleko Salzburga.
Dzień 4
po śniadaniu przejazd w kierunku Wiednia. Krótkie zwiedzanie Wiednia. Zwiedzanie Wiednia od strony zachodniej, od Pałacu Schönbrunn z zewnątrz, dalszy przejazd w kierunku centrum, zwiedzanie Starówki. Wyjazd w kierunku Polski.


CENA OBEJMUJE:

- przejazd autokarem z klimatyzacją, wc, video
- opiekę pilota
- ubezpieczenie NNW i KL
- 3 noclegi w hotelu lub pensjonacie 3* pod Salzburgiem
- 3 śniadania
- 3 kolacje regionalne
- wjazd na najwyższą trasą Alpejska, Großglockner
- wstęp do słynnych wodospadów Krimml
- wjazd kolejka, wstęp i zwiedzanie najstarszej kopalni soli w Hallstatt
- rejs statkiem po Jeziorze St. Wolfgang na terenie Salzkammergut
- zwiedzanie Wiednia
- zwiedzanie Salzburga
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze)

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.