Wycieczka firmowa na mecz NHL

Wyjazd firmowy do Toronto na mecz NHL

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Kanada_wyjazdy_dla_firm
Dzień 1
Przylot do Toronto. Przejazd do hotelu w centrum Toronto.
Po drodze postój na kolację w restauracji Mandarin. Zakwaterowanie w hotelu Sheraton Downtown Toronto.
Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie Toronto, największego miasta Kanady oraz stolicy prowincji Ontario, rozpoczniemy przejazdem przez centrum handlowo-bankowe tej 3-milionowej metropolii. Przejazd ulicą Bay Street obok starego, XIX-wiecznego ratusza oraz nowego, wybudowanego w 1964 wg projektu fińskiego architekta Viljo Revell. Przejazd do Parku Królowej z budynkiem parlamentu prowincji Ontario, następnie do malowniczo położonego uniwersytetu torontońskiego, największej wyższej uczelni w Kanadzie. Stad udamy się z krotka wizyta do Casa Loma, zamku wybudowanego w 1911 przez kanadyjskiego milionera Henry Pallat. Wjazd oszkloną windą na platformę widokowa byłej najwyższej wolnostojącej konstrukcji
świata, CN Tower (553 m). Kolacja na wieży CN Tower. Nocleg w Toronto.
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd nad wodospad Niagara.
Rejs statkiem turystycznym „Maid of the Mist” pod słynna Niagarę. Następnie spacer promenada wzdłuż urwistego brzegu kanionu rzeki Niagara do wodospadu. Tutaj przejście wykutym w skale tunelem pod szeroką na 800 m ścianę wodospadu. Spacer do wieży Skylon Tower. Ze szczytu wieży podziwiamy wspaniałą panoramę wodospadu Niagara. Lunch na wieży Skylon Tower. W drodze powrotnej do Toronto przejedziemy przepiękną promenada Niagara on the Lake do historycznego miasteczka o tej samej nazwie. Miejscowość ta, pierwsza stolica prowincji Ontario, jest centrum teatralnym oraz miejscem festiwali sztuk Bernarda Shaw. Powrót do Toronto. Atrakcja wieczoru będzie wizyta w Air Canada Centra gdzie obejrzymy mecz hokejowy z udziałem drużyny gospodarzy, słynnych Toronto Maple Leafs.
Dzień 4
Czas wolny na zakupy, relax lub wizyta w muzeum. Lunch. Przejazd na lotnisko. Wylot do kraju.
Dzień 5
Przylot do Polski

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opieka pilota
- Zakwaterowanie, 3 noce w 4* hotelu Sheraton Downtown Toronto
- 3 śniadania,
- 2 kolacje, w tym na wieży CN Tower w Toronto, Mandarin restaurant w dniu przylotu do Toronto
- 2 lunche, lunch w Niagara Falls na wieży Skylon Tower oraz w dniu odlotu
- wszystkie transfery i przejazdy
- opiekę polskiego przewodnika

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.