Wycieczka firmowa na Litwę

Wyjazdy firmowe na Litwę

Będąc na Litwie na pewno trzeba zobaczyć Wilno ze starówką, kamienicami i wspaniałymi magnackimi rezydencjami. Warto wtopić się w tłum, porozmawiać z przechodniami, spocząć nad Wilią. Wilno jest najważniejszym miastem na Litwie – stolicą Republiki Litewskiej, centrum administracyjnym, kulturalnym, politycznym i gospodarczym. Tutaj znajdują się siedziby Prezydenta, Sejmu, Rządu, Sądu Najwyższego, a także placówki dyplomatyczne, oświatowe, kulturalne, naukowe, zakłady lecznicze i banki.Turystów przyciąga do Wilna nie tylko wyjątkowa architektura, ale i bogactwo propozycji kulturalnych i rozrywek. Odbywają się tu przeróżne imprezy okolicznościowe, polityczne i kulturalne. Stolica Litwy jest obecna na międzynarodowych targach turystycznych.

Polacy chętnie odwiedzają Litwę, też Kowno i Druskienniki. Kowno jest historyczne, zabytkowe i artystyczne, a Druskienniki wypoczynkowe, rekreacyjne, dające wytchnienie w lasach, nad Niemnem i jeziorem Druskonis. Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłu, transportu, nauki i kultury.Kowno w okresie XX – lecia międzywojennego było stolicą Litwy, ponieważ Wilno należało do Polski, dlatego to miasto nazywane jest czasową stolicą Litwy.

Litwa_Troki_wyjazd_incentive.jpg

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU

1 dzień:
Wyjazd z Polski o godzinie 23.50
2 dzień:
Przejazd do Kowna - zwiedzanie: Aleja Wolności, pomnik Witolda, gmach dawnej prezydentury, katedra, Plac Ratuszowy z "Białym Łabędziem", kolegium jezuickie, w którym nauczał Adam Mickiewicz, panorama Starego Miasta i rzeki Niemen. Przejazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu, dla chętnych: spacer po wileńskiej starówce, czas wolny, przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
3 dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Litwy autokarem: barokowy kościół św. Piotra i Pawła - piękna fasada, a przede wszystkim sztukaterie przedstawiające sceny rodzajowe z ponad 2 tysiącami postaci. Przejazd do Trok - zwiedzanie malowniczo położonego na wysepce zamku, mającego opinię najbardziej fotogenicznego w krajach bałtyckich. Powrót do Wilna - zwiedzanie cmentarza na Rossie, powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
4 dzień:
Po śniadaniu piesze zwiedzanie Wilna: Plac Katedralny z dzwonnicą i katedrą św. Stanisława, Zaułek Gotycki - kościół św. Anny - perełka architektoniczna, o której Napoleon powiedział: "Ten kościół mógłbym na rękach zanieść do Paryża", kościół Bernardynów, pomnik Adama Mickiewicza. Zwiedzanie Muzeum Mickiewicza, Uniwersytetu Wileńskiego z kościołem św. Janów. Spacer uliczkami dawnej dzielnicy żydowskiej, czas wolny. Ciąg dalszy zwiedzania: ulica Niemiecka, polski kościół św. Ducha, Plac Ratuszowy, dawny klasztor Bazylianów z Celą Konrada-bohatera "Dziadów" Mickiewicza, Cerkiew św. Ducha, Ostra Brama - symbol miasta - jedyna zachowana brama miejska ze średniowiecznych murów obronnych (w kaplicy znajduje się cudowny obraz Matki Boskiej - najważniejsze miejsce kultu religijnego Litwy), czas wolny, dla chętnych przejazd na kolację regionalną. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.
5 dzień:
Powrót do Polski w godzinach porannych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem z klimatyzacją, wc, video
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 2 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- Śniadania, obiadokolacje

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.