Wycieczka firmowa na Kubę

Wyjazd incentive na Kubę

Organizujemy wyjazdy firmowe i incentive travel na zamówienie.Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm.Przygotowujemy wycieczki dla firm, integracyjne, motywacyjne w różne miejsca na świecie. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Nie czekaj! Skontaktuj się z nami teraz i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Kuba_wyjazdy_dla_firm
Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot na Kubę. Przylot do Hawany. Transfer autokarem do hotelu. Powitalny koktajl i zakwaterowanie. Kolacja w formie bufetu w restauracji w hotelu. Czas wolny. Nocleg.
Dzień 2
Wizyta w Pinar del Rio – stolicy prowincji, uważanej za jeden z najpiękniejszych rejonów Kuby. Krótki spacer po mieście, w którym urodą zadziwiają bogato dekorowane domy mieszkalne. Wizyta w Fabryce Cygar. Przejazd do malowniczej Doliny Vinales. Jest ona otoczona niewysokimi, skalnymi wzgórzami, zwanymi mogotes. Zatrzymamy się przy punkcie widokowym "Los Jasmines", gdzie będziemy podziwiać niepowtarzalny i malowniczy krajobraz doliny. Następnie przejazd autobusem do "La Cueva del Indio", gdzie będziemy mieli niewątpliwie ekscytujące doświadczenie - przepłynięcie w tradycyjnych łodziach wzdłuż podziemnej rzeki, która przepływa przez wnętrze wzgórz. Lunch w restauracji Palenque de los Cimarrones, gdzie będziemy mieli okazję spróbować kreolskich dań.
Postoj u stop 180-metrowego naskalnego malowidła El Mural de la Prehistoria.
Około 16.00 powrót do Hawany. Kolacja w w hotelu. Nocleg.
Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie najciekawszych zakątków miasta. W tym Uniwersytet w Hawanie i Plac Rewolucji. Zatrzymamy się w kolonialnej części miasta, przechodząc przez Kapitolug, Teatr Wielki w Hawanie, "El Prado" Avenue, były Pałac Prezydencki, Central Park. Trasa będzie wieść dalej przez historyczną i kolonialną część Hawany. Lunch w LA MINA w Starej Hawanie. Czas wolny na zakupy na targu rękodzieła. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu zobaczymy historyczną częśc starej Hawany i zwiedzimy miasto trasą Hemingwaya. Odwiedzimy Muzeum Rumu, gdzie skosztujemy mojito, Plac Katedralny, San Francisco de Asis Square, wspaniały Arms Square i kilka innych ciekawych miejsc. Udamy się do Cojimar, ulubionej wioski rybackiej pisarza. Lunch zjemy w restauracji Las Terazas de Cojimar. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd do Varadero. Po drodze przystanek w Guama.
Przejazd autokarem do prowincji Matanzas, gdzie pośrod mokradeł Zapata znajduje się wioska indiańska Guama. Następnie odwiedziny w wiosce turystycznej „Fiesta Campesina" i na farmie krokodyli. W wiosce Guama można przyjrzeć się zwyczajom dawnych mieszkańcow.
Lunch w restauracji Lunch in La Cueva de los Peses. Przyjazd do Varadero. Zakwaterowanie w hotelu.
Dzień 6
Czas wolny, plażowanie, pobyt all inclusive
Dzień 7
Czas wolny, plażowanie, pobyt all inclusive
Dzień 8
Czas wolny. 12.00: Wykwaterowanie. 15.00 Transfer na lotnisko w Hawanie. Powrót do kraju.

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 4 noclegi w Hawanie w hotelu 4* (Telegrafo, Occidental Miramar) w pokoju 2 os.
- 3 noclegi w Varadero w hotelu 4* (Sol Sirenas)
- wyżywienie zgodnie z ofertą (w Varadero w opcji all incluisve)
- transfery zgodnie z programem
- zwiedzanie zgodnie z programem
- opieka pilota

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.