Wycieczka firmowa na Cypr

Wycieczka firmowa na Cypr

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU
Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie o 15.30. Przelot na Cypr o 16.45. Przylot do Larnaki o 21.05. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg
Dzień 2
Śniadanie. Całodniowe zwiedzanie Nikozji, jedynej na świecie podzielonej stolicy. Od 1974 r. "zielona linia" oddziela Republikę Cypryjską od nieuznawanej przez świat Tureckiej Republiki Cypru Północnego. Spacer malowniczą starówką, Brama Famagusta, Mury Weneckie, Muzeum Cypru – największe muzeum na wyspie ze zbiorami od wczesnego okresu kamiennego do epoki wczesnobizantyjskiej. Czas wolny. Możliwość przejścia do części tureckiej miasta, spacer uliczkami, w których „zatrzymał się czas”, Centralny Placu Atatürka z weneckimi kolumnami w centrum, Stary karawanseraj Büyük Han z XVI w. oraz biblioteka Sultan Mahmut II.
Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg
Dzień 3
Śniadanie. Całodniowa wyprawa w głąb parku narodowego - coś dla miłośników przyrody i tych, którzy szukają emocji. Trasa wycieczki wiedzie przez najciekawsze miejsca dzikiego półwyspu Akamas. Spacer w naturalnym wąwozie Avakas, wizyta na plaży Lara, gdzie znajduje się stanowisko lęgowe żółwi morskich. Zwiedzanie słynnych Łaźni Afrodyty.
Akamas
W programie między innymi:
-morskie jaskinie
-wąwóz Avakas
-plaża Lara zwana Zatoką Żółwi
-las Akamas
-tradycyjne wioski
Dzień 4
Śniadanie. Czas wolny lub
Opcja dodatkowa: Zwiedzanie Limassol
Opcja dodatkowa: zwiedzanie farmy pomarańczy. Wypiekanie tradycyjnego chleba i halloumni.
Opcja dodatkowa: Przejazd do antycznego miasta KURION, położonego na wzgórzu. Zwiedzanie terenu wykopalisk, uznawanych za jedne z najważniejszych na Cyprze. Na uwagę zasługuje okazały teatr grecko-rzymski na stromym krańcu wzgórza, wczesnochrześcijańska bazylika i mozaiki podłogowe. Wizyta przy słynnej PETRA TOU ROMIOU - Skale Afrodyty. Według mitów właśnie tutaj z morskiej piany wyłoniła się grecka bogini Afrodyta.
Katamaran
Transfer do portu. Wycieczka katamaranem (4 godziny) z lunchem i napojami
Transfer na lotnisko. Wylot o 21.30. Przylot do Warszawy o 23.55

CENA OBEJMUJE:
- przelot „tanimi” liniami z bagażem podręcznym
- transfer z/na lotnisko
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 3 noclegi w hotelu 3*, w pokoju 2 os.
- 3 śniadania,
- 3 kolacje (2 szklanki wina lub piwa, 1 l wody)
- zwiedzanie Nikozji z lunchem (meze, 0,5 l wina lub piwa, zimne napoje, kawa)
- wycieczka jeepami do Akamas z lunchem w tradycyjnej wioskowej tawernie ((meze, nielimitowane wino, piwo, zimne napoje, kawa)
- rejs katamaranem z lunchem i napojami bez limitu (piwo, wino, 4 godziny)

Organizujemy wyjazdy firmowe, wycieczki motywacyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy incentive travel. Profesjonalnie zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Każdy program wyjazdu jest dostosowany do życzeń klienta i jego możliwości finansowych.
Jesteśmy kilkanaście lat na rynku a nasi doradcy organizowali niejeden wyjazd dla firm. Dokładamy starań do wszystkich etapów realizacji podróży i pobytu tak, aby wyjazd był udany. Skontaktuj się z nami.