Wycieczka firmowa na mecz FC Barcelona

Wyjazd firmowy do Barcelony na mecz FC Barcelona

FC_Barcelona_wyjazdy_dla_firm

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Hiszpanii. Przylot do Barcelony. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.
OPCJA: Kolacja wraz z pokazem flamenco w ekskluzywnej restauracji Tablao de Carmen. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie miasta (uzależnione jest od godziny rozgrywania meczu). Spacer po Ramblas - głównym deptaku, gdzie gromadzą się uliczni artyści i sprzedawcy kwiatów, który Victor Hugo nazwał najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Wizyta na słynnym barcelońskim targu La Boqueria. Spacer malowniczymi, średniowiecznymi uliczkami Dzielnicy Gotyckiej wśród zabytkowych kamienic i kościołów. Zwiedzanie katedry poświęconej św. Eulalii z niezwykłym wewnętrznym ogrodem otoczonym krużgankami, wysadzanym magnoliami i palmami, po którym przechadzają się gęsi. Zwiedzanie kościoła Santa Maria del Mar z XIV w., potocznie nazywanego katedrą Ribery. Wizyta w Muzeum Picassa, gdzie zgromadzono jedną z największych kolekcji z początkowego okresu twórczości artysty. Przejście w kierunku Portu Olimpijskiego, nad którym góruje futurystyczna rzeźba sardynki. Wizyta w słynnym barcelońskim Oceanarium, gdzie idąc przezroczystym tunelem o długości 80 m można podziwiać ciekawy wodny świat.
Kolacja w typowej restauracji serwującej dania katalońskie.
Wyjazd na mecz FC Barcelona
Po meczu powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie dzielnicy Eixample, gdzie znajdują się najsłynniejsze budynki zaprojektowane przez Antonio Gaudiego, które stały są symbolem i wizytówką Barcelony. Spacer po Parku Guella wśród bajecznej architektury i bujnej roślinności, wpisanym na Listę UNESCO. Zwiedzanie Sagrada Familia - świątyni uznawanej za największe dzieło tego wybitnego architekta. Lunch. Następnie jeśli czas pozwoli, pojedziemy do Parku Güell, unikatowe połączenie przyrody i geniuszu tego samego architekta z fantastycznymi schodami, pawilonami, kolumnadą i tarasem, który zachęca do odpoczynku i pamiątkowych zdjęć. Przejazd do centrum i czas na spacer po starych uliczkach lub Rambli. Na koniec - przejazd
na Plac Hiszpański u podnóża góry Montjuc, miejsce wystawy światowej z 1929 r., po której pozostały liczne obiekty, jak np. budynek Muzeum Narodowego Katalonii. To pod nim znajduje się słynna Magiczna Fontanna, której pokaz obejrzymy.
Transfer na lotnisko. Wylot do kraju

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem z międzylądowaniem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 2 noclegi w hotelu 4*, w pokojach 2 os.
- 2 śniadania
- 2 obiadokolacje w restauracji
- bilet na mecz
- zwiedzanie muzeum FC Barcelona
- kolacja z pokazem flamenco

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.