Wycieczka firmowa do Zakopanego

Wycieczka dla firm do Zakopanego

Organizujemy weekendowe, tanie wycieczki autokarowe po Polsce dla firm. Wyjazdy firmowe z ciekawym programem zwiedzania oraz dodatkowymi atrakcjami. Programy wyjazdów dostosowujemy do możliwości finansowych klienta.Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Zakopane - miasto położone w województwie małopolskim, będące jednym z najpopularniejszych ośrodków sportów zimowych w Polsce, przez co nieformalnie nazywane jest "zimową stolicą Polski". Leży w bezpośredniej odległości od gór Tatr, a w jego granicach mieści się okazała część Tatrzańskiego Parku Narodowego, będącego domem dla wielu gatunków zwierząt i roślin. Będąc w Zakopanem i chcąc jak najlepiej poznać to niezwykłe miasto, koniecznie należy zacząć od odwiedzenia jego najbardziej znanych miejsc takich, jak np. Kasprowy Wierch, czy Gubałówka, na które mozna wjechać kolejką linową, Morskie Oko - najpiękniejsze tatrzańskie jezioro, czy Dolinę Strążyską. Nie sposób także pominąć atrakcje, czekające na Krupówkach, czyli najsłynniejszym deptaku w Zakopanem. Czeka tam na nas mnóstwo restauracji, kafejek, sklepów i budynków, zbudowanych w zakopiańskim stylu. Warto również udać się do zakopiańskiego aquaparku z widokiem na Giewont i Zachodnie Tatry, gdzie będzie można zażyć relaksu, korzystając nie tylko z basenów, ale i saun, hydromasaży oraz fitness clubu. Osoby chcące skorzystać z dobrodziejstw wod termalnych mogą się także udać do pobliskiej Bukowiny Tatrzańskiej, aby odwiedzić Termy Bukowina Tatrzańska. Zakopane i okolice to nie tylko słynna miejscówka do uprawiania sportów zimowych, ale również i w lato przepiekne, unikalne krajobrazy cieszące oko niejednego turysty.
Giewont_Zakopane

Dzień 1
Wyjazd około godziny 7:00, przejazd do Chochołowa – żywy skansen podhalański – krótki spacer po wsi. Przejazd do Doliny Kościeliskiej – przejście malowniczą doliną. Kuźnice, obiad, wycieczka bryczkami do Morskiego Oka, Kaplica na Jaszczurówce (Toporowa Cyrlha). Zakwaterowanie, obiadokolacja integracyjna przy muzyce na żywo, nocleg.
Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie, wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch. Spacer po Krupówkach, obiad, czas wolny. Droga powrotna do miejsca wyjazdu, przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:
-Przejazd autokarem,
- Zakwaterowanie w pensjonacie
- Wyżywienie (1 śniadanie i 1 obiadokolacja integracyjna z muzyką na żywo, 1 obiad)
- Bilety na kolejkę na Kasprowy (góra, dół)
- Wjazd i zjazd bryczkami na Morskie Oko
- Bilety do TPN
- Opiekę pilota-przewodnika

*ceny biletów wstępów mogą ulec zmianie

CENY BILETÓW WSTĘPÓW
* ceny biletów grupowych
* w niektórych obiektach konieczne jest dodatkowo wynajęcie przewodnika
*ceny biletów mogą ulec zmianie
Kolejka na Kasprowy Wierch:normalny w jedną stronę 40,00 zł, normalny góra-dół 55,00 zł

Kolejka na Gubałówkę:
Grupowy nor. góra-dół min. 20 os. 14,00 zł/os.

Muzeum Stylu Zakopiańskiego - Willa Koliba:
Bilet normalny 7zł, można połączyć ze zwiedzaniem Muzeum Stylu Zakopiańskiego – Inspiracje: 10 zł/8zł

Muzeum Tatrzańskie:Bilet normalny 7 zł,
Wielka Krokiew:zwiedzanie skoczni i kolej krzesełkowa – 10 zł
Tatrzański Park Narodowy:bilet grupowy normalny (grupa do 10 osób) 45 zł
Muzeum Jana Kasprowicza:normalny: 6 zł ulgowy: 5 zł rodzinny (min. 3 osoby) – 5 zł
Muzeum Przyrodnicze TPN:wstęp bezpłatny
Dom do góry nogami:od 12 lat - 9 zł