Wycieczka firmowa do Transylwanii

Wyjazd firmowy do Transylwanii

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.

Rumunia-dracula-wyjazd-firmowy
Dzień 1
Wyjazd z Warszawy. Przejazd do Rumunii. Przyjazd do Cluj. Zwiedzanie miasta. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 2 Cluj – Tg Mures – Sibiu-Poiana Brasov
śniadanie. Przejazd do Targu Mures. Zwiedzanie miasta. Przejazd do SIbiu. Przyjazd do Sibiu.

Zwiedzanie Sibiu: spacer po zabytkowym centrum, w skład, którego wchodzą trzy place z charakterystycznymi dla tego miasta budynkami z "oczami", XVI - wieczny Ratusz, kościół Jezuitów, żelazny most Kłamców.
Poiana Brasov jest ośrodkiem całorocznym. W okresie letnim, jest kilka dobrze oznaczonych szlaków turystycznych, które prowadzą na szczyt, do miasta Brasov lub Gór Bucegi, ponad Spinarea Calului ("powrocie koni") Ridge. Przy wjeździe do miejscowości znajduje się ośrodek jeździecki. Znajdują się tam też korty tenisowe, baseny i wiele innych udogodnień do spędzania wolnego czasu, aby pobyt w Poiana był relaksujący i przyjemny, jak tylko to możliwe.
Kolacja tematyczna Dracula, w hotelu House of Dracula. Nocleg w hotelu Rina Vista lub Rina Tirol.
Dzień 3 Poiana Brasov – Brasov - Sighisoara
śniadanie. Zwiedzanie zamku Bran i Brasov. Zwiedzanie zamku Draculi.

Zamek Bran:
Położony w cieniu Gór Bucegi, zamek ten jest ciemną i ponurą budowlą górującą nad złożami kamienii - makabryczna, choć pięknie zachowana XIV wieczna twierdza.
Po wizycie w Bran, zwiedzanie starego miasta Brasov
Czarny Kościół w Brasov:
Najważniejszy punkt orientacyjny Brasov. Czarny Kościół, największy gotycki kościół między Wiedniem i Stambułem, góruje nad Piata Sfatului i starym miastem. Początkowo poświęcony Dziewicy Marry, był kościołem rzymsko-katolickim przez ponad półtora wieku, później w wyniku reformacji w całej Europie stał się kościołem luterańskim.

Przejazd do Sighisoara, wspaniałego średniowiecznego miasta, gdzie urodził się książę Wlad Palownik - legendarny Drakula.
Sighisoara to malownicze średniowieczne miasto położone w dolinie rzeki Tarnarva Mare, w regionie rumuńskiej Transylwanii. Założone zostało przez Sasów Siedmiogrodu, którzy byli głównie rzemieślnikami i kupcami. Miasto jest najbardziej znane, jako miejsce narodzin hrabiego Vlada Palownika Draculi. Vlad był władcą bezwzględnym dla swoich przeciwników. Dziś jego dom jest restauracją.
Średniowieczna twierdza otoczona jest wieżami zegarowymi zbudowanymi przez rzemieślników w XIV. i XVI. wieku, a każda nosi swoistą nazwę, jak np. Wieża Kowali lub Wieża Szewców. W południowej części Cytadeli można zwiedzić gotycki kościół i jego niesamowite wnętrza oraz freski z XV wieku.
Ulice i domy, będące nadal zamieszkałe, są doskonale zachowane, więc można wybrać się na spacer po wąskich ścieżkach, mijając zarówno maleńkie domki, jak i domy bogatych kupców w kolorze zielonym, różowym i żółtym.
Kolacja w hotelu lub w restauracji Casa Vlad Dracul.
Dzień 4
śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Warszawy w późnych godzinach wieczornych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem z klimatyzacją, wc
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL
- 3 noclegi w hotelach 3/4*, w pokojach 2 os.
- 3 śniadania
- 3 obiadokolacje
- Dracula party z animacją i muzyką
- bilet wstępu na zamek Bran

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.