Wycieczka do Toskanii

Wyjazd firmowy do Toskanii

Toskania
1 dzień
Wyjazd z Polski z kraju w godzinach rannych, przejazd przez Czechy i Austrię, dojazd do hotelu w okolicach Bolonii w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2 dzień
Śniadanie-przejazd autokarem do położonego około 1 godz. Maranello

W Maranello znajduje się Muzeum i fabryka sławnych na cały świat samochodów FERRARI. Prawdziwe gniazdo mitu Ferrari. Muzeum w Maranello zbiera samochody , obrazy i trofea zwycięstw Ferrari z całego świata. Wystawa w muzeum jest podróżą i odkryciem wyścigów Formuły 1, a także daje możliwość zobaczenia z bliska najstarszych i najnowszych modeli samochodów Ferrari.
Opcja dodatkowa: możliwość jazdy Ferrari po torze
Przejazd w kierunku Montecatini Terme, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w hotelu.

3 dzień
Śniadanie w hotelu, przejazd do Florencji , zwiedzanie miasta: Bazylika Santa Maria del Fiore, Babtysterium, Piazza della Signoria ze słynnym Palazzo Vecchio – Ratuszem miejskim, Piazza Santa Maria Novella z Kościolem, Galerii Uffizi, Most Złotników ( Ponte Vecchio). Powrót do hotelu w Montecatini Terme. Obiadokolacja, nocleg

4 dzień
Po śniadaniu, przejazd do Chianti , gdzie można podziwiać piękne toskańskie widoki, następnie degustacja wina w najstarszej winnicy w Greve Chianti. Spacer po urokliwych winnicach, czas wolny.
Przejazd do Sieny, zwiedzanie: Piazza del Campo, marmurowa fontanna Fonte Gaia, Katedra D’uomo, wieża i dzwonnica Terre del Mangia.
Przejazd do hotelu w okolicy Cecina. Obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

Śniadanie, przejazd nad toskańskie morze, czas plażowania i odpoczynku . Wieczorem uroczysta kolacja, nocleg w hotelu.

6 dzień
Śniadanie, przejazd nad morze, relaks i odpoczynek na plaży. Późnym popołudniem przejazd w kierunku Wenecji, zakwaterowanie i obiadokolacja w hotelu w okolicach Wenecji.
7 dzień
Śniadanie, wyjazd w powrotną drogę do Polski. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem z klimatyzacją i wc
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 6 noclegów hotelach 3* w pokojach 2 os.
- 6 śniadań
- 5 obiadokolacji z 1 lampką wina i wodą
- 1 uroczysta kolacja
- zwiedzanie Muzeum Ferrari
- degustacja wina Chianti
- Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze)
- Jazda Ferrari Po torze
- Rejs na Elbę
- Pokazowa lekcja gotowania z poczęstunkiem

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.