Wycieczka firmowa do Sztokholmu

Wyjazd firmowy do Sztokholmu

sztokholm.jpg

DZIEŃ 1: PRZYLOT DO SZTOKHOLMU

zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przylot na lotnisko -Sztokholm – Arlanda. Transfer do hotelu.
3- daniowa obiadokolacja i nocleg w Quality Hotel Globe – położony na przedmieściach miasta.

DZIEŃ 2: SZTOKHOLM
Śniadanie w hotelu.
Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Całodniowe zwiedzanie Sztokholmu.
Piękno szwedzkiej stolicy to zasługa nie tylko jej usytuowania i pięknych widoków, ponieważ leży aż na 14 wyspach Skandynawskich, pomiędzy jeziorem Lake Mälaren oraz Morzem Bałtyckim, ale również władz, które roztaczają nad tym miastem szczególną, wyjątkową opiekę dbając zarówno o rozwój nowoczesnej infrastruktury, jak i zachowanie historycznych skarbów. Podczas wycieczki będzie można także nacieszyć się punktem widokowym Fjällgatan, urokami starego miasta Gamla Stan (początki datuje się na XIII w.), katedr oraz parków takich jak Kungsträdgården i Rålamhovsparken.

Po południu muzeum Vasa, gdzie można zobaczyć imponujących rozmiarów okręt wojenny Vasa. Zatonął w swoim dziewiczym rejsie w 1628 roku. 333 lat później w 1961 roku został odnaleziony, ponownie przywrócony do życia, a obecnie okręt można podziwiać właśnie w Vasa Muzeum.
Następnie ratusz miejski, który stanowi jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków Szwecji na całym świecie. To centrum władzy administracyjnej i reprezentatywnej. Co roku w jego Błękitnej Sali odbywa się uroczystość z okazji przyznawania statuetek Nobla, a później w Złotej Sali wystawny bal.
3-daniowa obiadokolacja i nocleg w hotelu Quality Globe.

DZIEŃ 3: SZTOKHOLM
Śniadanie w hotelu.
Spotkanie z przewodnikiem. Całodniowe zwiedzanie Sztokholmu.

3-godzinny spacer po rezydencji królewskiej - Drottningholm Palace.

Drottningholm Palace, znajdujący się na przedmieściach stolicy, został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Z racji tego, że jest najlepiej zachowanym królewskim zamkiem, a wybudowano go już w 1600 roku. Stanowi połączenie różnych stylów architektonicznych, które panowały wówczas w Europie. Kombinacja egzotycznych elementów – pawilony chińskie, XVIII-wiecznego budynku teatralnego oraz barokowego ogrodu nadaje temu miejscu jedyny w swoim rodzaju charakter.
Kolejny punkt to Skansen w Sztokholmie. Skansen to najstarsze muzeum na świeżym powietrzu, założone w 1891 roku. Dysponuje około 150 zabytkami kulturalnymi, które ukazują sposób życia ludzi w różnych rejonach Szwecji przed epoką industrialną. W muzeum znajduje się również Zoo z dzikimi i udomowionymi zwierzętami. To miejsce corocznych uroczystości, targów czy pokazów tańca ludowego. Tutaj nauczysz się jak wyglądało tradycyjne rzemiosło kilkadziesiąt lat temu oraz poznasz lokalny folklor.
3 daniowa obiadokolacja i nocleg w Quality Globe

DZIEŃ 4: WYLOT
Śniadanie w hotelu
Transfer na lotnisko w Sztokholmie. Wylot do Polski

CENA OBEJMUJE:
- przelot samolotem
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- opiekę pilota
- 3 noce w hotelu
- 3śniadania i obiadokolacje (3-daniowe)
- Transfer z i do lotniska
- Przewodnika – 7 h, bus drugiego i trzeciego dnia
- Wejścia: do muzeum Vasa, Ratusza, Pałacu Drottningholm oraz Skansenu

To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.