Wycieczka firmowa do Słowenii

Wyjazd firmowy do Słowenii

Wycieczka firmowa to jedna z najbardziej atrakcyjnych form nagradzania pracowników. Dzięki swej różnorodności, wyjazdy firmowe mogą być idealnie dopasowane do aktualnych potrzeb firmy. Każda impreza motywacyjna organizowana przez Mega Travel jest inna, dlatego wszyscy jej uczestnicy zawsze czują się wyjątkowo.

Slowenia_wyjazdy_incentive_2.jpg
Dzień 1
Wyjazd z Polski we wczesnych godzinach rannych. Przejazd przez Czechy, Austrię do Słowenii. W trakcie przejazdu planowane są krótkie postoje i przerwa na posiłek. Przejazd do hotelu w okolicach Ljubljany. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Jaskini Postojnej wydrążonej w skałach przez rzekę Pivkę. Zwiedzanie tej najbardziej znanej słoweńskiej jaskini. Przejazd do miejscowości Predjama, gdzie znajduje się malowniczo położony zamek w skale Predjamski Grad - krótki czas wolny. Przejazd na półwysep Istria, do Piranu - perełki słoweńskiego wybrzeża, która swoim wyglądem przypomina włoską Wenecję. Spacer po miasteczku: port, Plac im. Tartiniego, kościół św. Jerzego, dzwonnica, latarnia Punta. Czas wolny - dla chętnych rejs statkiem po Adriatyku. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do uzdrowiska Bled przepięknie położonego nad szmaragdowym jeziorem. Spacer parkową aleją wzdłuż jeziora. Przy ładnej pogodzie zdobycie górującego nad miastem średniowiecznego zamku, z którego rozpościera się wspaniały widok. Czas wolny - dla chętnych rejs po jeziorze. Przejazd do Wąwozu Vintgar - spacer szlakiem nad spienioną rzeką Radosną, a następnie udamy się do stolicy Słowenii Lublany, gdzie podczas spaceru z przewodnikiem zobaczymy: Plac Franceta Prešerna, Most Potrójny, kolumnada Plečnika, Smoczy Most, kościół św. Mikołaja, ratusz, wjazd kolejką na Wzgórze Zamkowe piękna panorama miasta. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd do Wenecji. Zwiedzanie WENECJI, jednego z największych miast sztuki na świecie. Spacer od mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, do Placu św. Marka, który sam Napoleon nazwał najpiękniejszym salonem Europy. Przy placu, który jest sercem miasta, wznoszą się najznakomitsze weneckie budowle, m.in. bazylika św. Marka i kampanila. Wyjazd do Polski. Powrót do Polski w godzinach nocnych.

CENA OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, video)
- opieka pilota
- ubezpieczenie NNW i KL TU Allianz
- 3 noclegi w hotelu 3*, w pokojach 2 os.
- 3 śniadania
- 3 obiadokolacje
To jest jedynie przykładowa oferta.
Każdy program wyjazdu firmowego może być dowolnie modyfikowany.
Skontaktuj się z nami. Prześlemy więcej ofert wycieczek lub wyjazdów incentive travel, które były robione dla innych firm. Na tej podstawie będziemy mogli też ułożyć programu wyjazdu integracyjnego zgodny z Waszymi oczekiwaniami.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów firmowych. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów dla firm. Profesjonalnie organizujemy wycieczki firmowe i incentive travel w różne miejsca na świecie. Skontaktuj się z nami i powiedz w czym możemy Ci pomóc.